PC mini grow-Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
prekrasne su! sretno ih dovrši! nadam se da će bar jedna bit ženska...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Za sada izgledaju odlicno...samo tako i dalje...rep +... =)
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Lijepe i zdrave....:clap:držim ti fige za cure....pripremi se za hebeno LST-iranje jer nakon 10-tak dana cvjetanja počnu divljat:icon_lol:
:sun2:
 
28.03.2009
21
7
3
47
lijepo izgledaju , ali moram ti napomenuti da problemi počinju sa cvjetanjem. vrlo je osjetljiva biljka i teška za uzgoj indoor, pogotovo u pc boxu.I ja sam također imao od dp bb, doduše fem posadio ih u box (ista lampa) i jednog na balkonu. Biljka na balkonu je ispala fenomenalno, ali ove u boxu katastrofa. Veliki problem je temperatura i vlaga.Što se tiče divljanja data je u pravu, ali pripazi kod lst-a , stabljike su im dosta šuplje pa vole pucat. Sve u svemu želim ti puno sreće i da sve bude u redu.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....da od vise ljudi koji su ga sadili gotovo svi (Falcon, Zlo&Naopako,...) su rekli da je biljka u cvjetanju jako osjetljiva.....jbg da sam znao da je takav pekmez=) najvjerojatnije je nebi uzeo.....a sta cu sad.....budemo pripazili na probleme i nadali se da ce sve bit ok.....ako nebude prvi cete saznat.....

.....hvala na savjetima i komentarima........
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo malo za promjenu imam pitanje.....lijeva biljka je ispala The Boy i prebacen je u drugi box jer se u ovom sa curom kurvat nece=) box je slozen tek tolko da prezivi i da razvije prasnike da mogu skupit polem pa onda ide na klanje.....kolko jos otprilike treba rast da se prasnici pocnu otvarat.....

....danas im je 12 dan na 12/12 prije dva dana pokazale spol.....

....evo slike...

 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....idemo dalje;-).....17. dan na 12/12....45. dan ukupno.......

....napreduje odlicno problema nema.....sad cekamo da se pocne mastit.....

....druga sjemenka stavljena na klijanje pa ako bude cura bit ce ujedno i test.....od pocetka na 12/12 i sa 4 tjedna vegetacije pa cemo moc usporedit.....

....evo malo slika.....

 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb-o-logist

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Lijepo se to zeleni kod tebe... :thumb:

Nabaci nam malo vise detalja...rezim zalijevanja i hrana ako ju koristis...mi volimo citati detalje... =)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nice sviđa mi se!Ja trenutno imam outdoor ali ćim mi to završi planiram indoor sa hps 400w.
Pratim ovo :rasta1:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....zaljevanje svaka 2 dana, posto je mala posuda brzo se susi zemlja......trenutno se gnoje Hesi Bloom-om punom dozom nakon toga ide zaljevanje vodom i H2O2 pa nakon toga cista voda.....znaci gnojim svako trece zaljevanje.....

.....trenutno su u 3. tjednu na 12/12 a po Hesijevoj tablici prva 3 tjedna se gnoji Bloom-om a poslje me se dodaje jos i Phosphorus plus.....

.....u 4. tjednu cu gnojit propisanom dozom a poslje cu dozu Blooma prepolovit a Phosphorus poduplat......citao sam da je netko tu (mislim naopaki) napravio tak i da se pokazalo kao pun pogodak pa da probamo......;-)

....i nakon 4.tjedna cu u ono zadnje zaljevanje pocet dodavat med ili jos bolje ako nabavim Bud Candy......

@Blade-tnx kompa.....

.....tolko od mene za sad do sljedeceg update-a.......nek vam je puno :fishing::sun2::bong7bp::leafblunt:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo mene ekipa sa novostima.....26. dan na 12/12, 54. dan ukupno......

....cura napreduje ok, problema nema.....osim mozda jednog......to sto smatram da je stala sa rastom jos prije nekih 5 dana.....

....oko 20 dana primjetio sam na vrhu zemlje korijen, i to me potaknulo na razmisljanje da je mozda popunila posudu i sad vise korijen nema gdje i biljka je prestala sa rastom.....tamo negdje oko 10. dana na 12/12 je pocela divljat i svaki dan narasla 3-5 cm i poslje 20 dana stala sa rastom a trihoni po hedovima su bili vidljivi vec 22 dan tako da me to malo zacudilo.....od tad napreduje, hedovi su veci, puniji i dlakaviji al ne rasate vise (mozda cisto malo u odnosu na prije).....

....u cem je problem i dal ga ima.....;-)

...evo slika da ne kenjam vise....




 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Pa to je odlicno sto je prestala rasti u visinu! :)
Mislim da nema problema.
Pazi ju i mazi da sad sve potjera u hedove i nitko sretniji od tebe!

Keep up the good work. :)
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Nemaš brige. Biljka nakon dva tjedna cvijetanja shvati da je u cvijetanju i prestane sa vegetacijom. Odnosno svu snagu troši da napumpa cvijetove. Keep up the good work ;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
To što je stala,kako ti dečki kažu,je sasvim ok,jer u cvjetanju biljka ne raste do kraja,nego između 3 i 5 tjedana (ovisno o sorti-moja iskustva) i zatim samo pumpa hedove.
Daj im dovoljno hrane,jer sad je bitno da ne pretjeraš,ali isto tako će se odraziti na kvalitetu i kvantitetu ako im malo daš.Točno doziranje je presudno.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....bilo mi je cudno sto je stala zato sto za BB kazu da raste do 5. tj a neki fenotipovi i do 6. tjdna a moja je stala sa rastom ulaskom u 4. tj cvjetanja......

.... a sto se prehrane tice tu se nista puno nije promijenilo, gnojim ih punom dozom blooma a od zadnjeg gnojenja sam poceo dodavat i fosfor+......necu pretjerivat bolje nek ona pokaze da je gladna nego da je pregnojim kao domaju u prvom growu......

.....i samo jos jedno pitanje....kad bi bilo pozeljno pocet joj dodavat med ili Bud Candy..........
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Mislis melasu ?

Ja praktikujem na polovini cvetne faze tri do cetiri puta ili jednom nedeljno supena kasika puna na 6 l vode.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....da, med, melasa ili Bud Candy iako mi se cini da ce bit Bud Candy.....taman, meni sad dolazi polovica cvjetanja a posto jedno zaljevanje ide gnojivo, pa hidrogen i nakon toga voda u to zadnje zaljevanje cu ubacit i melasu (ili sto nabavim) pa tako iduca 4 tjedna i onda voda za kraj.....

....hvala DEDE......
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Ivach je napisao(la):
.....da, med, melasa ili Bud Candy iako mi se cini da ce bit Bud Candy.....taman, meni sad dolazi polovica cvjetanja a posto jedno zaljevanje ide gnojivo, pa hidrogen i nakon toga voda u to zadnje zaljevanje cu ubacit i melasu (ili sto nabavim) pa tako iduca 4 tjedna i onda voda za kraj.....

....hvala DEDE......

Pozz

Melasu mozes mesati sa bilo cime nemora biti cista voda a Bad Candy neznam nisam koristio.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo mene ponovo.....:)

.....34. dan na 12/12, 62 dan ukupno.....

....da se malo javim, cura ok, danas prvi puta pognojena kontra dozom Bloom/Fosfor....problema da srecu nema, hedovi se lijepo pune i maste, mirisi fino al vec sad dovoljno jako da me miris pocinje zabrinjavat....=)

...lijeva biljaka stara 11 dana od pocetka na 12/12 jos je u vegi pa kad pokaze spol znat cemo sto i kako dalje.....

....evo za kraj malo slika......





 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Jako lijep kruzni lst...i jako lijepi mali budici...ugodno se debljaju i vec izgledaju kao da ce biti prave male ubojice kad narastu... =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.