PC mini grow-Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....bit ce....polako.....:)

....ipak je strpljenje nasa najveca vrlina.....=)

....kad ces ti otvorit novi dnevnik?.....

P.S.-a ovak i onak cure rastu, hedovi se pune i nema bas nekih novosti.....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo Simas update za tebe i druge nestrpljive clanove.....:)

......cure rastu, problema nema, hedovi se pune.....cekamo kraj.....

.....desna biljka 44. dan na 12/12, 72. dan ukupno, lijeva biljka 21. dan na 12/12....

....evo malo slika da ne gnojim bzvz=)


 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Super izgleda ova desna..izLSTirao si ju kako treba ! Kakav je miris?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....a gle posto mi je ventilacija ok jedino sto se osjeti je da smrde=).....jucer sam na jedno vrijeme ugasio ventilaciju i poces se osjecat lagano slatkasti miris neki vocni.....

.....probat cu napravit test i ugasit ventilaciju na neko vrijeme da se miris nakupi u boxu pa da mogu odredit tocan miris......

....pa onda javim kakav :)........
 
13.08.2011
1
0
0
29
brat samo nastawi i cuwaj se,,,,,,,,jer mi moze neko reci gde mogu da nabawim 30 semenki od''''CANABIS'a i 50 OD skank'a Xwala Wam Unapred :wave:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....imas sponzora gore na baneru.....alien grow shop......i molim te ne spamaj mi dnevnik posto za takva pitanja postoji odredena tema......
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Odlične biljke:thumb:
-spam čemo brisati kasnije, u provale je več išlo:)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Evo tebi Ivach jedan :respect: za dosad viđeno:)
Baš fino i slasno izgleda ovo tvoje cvijeće.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....tnx ljudi na komentarima i pohvalama........

.......evo vec kad sam tu da javim da je lijeva biljka opet:balls:i morat cu ga :violent018:jer ne zelim:bananabang:u svom boxu.....

.....bas nemam srece sa tim lijevim dijelom boxa.....:eek:hno:

.....nista, ide nova sjemenka na klijanja pa cemo vidjet dalje......
 
12.09.2010
24
2
0
50
odlicno je ovo do sad... probaj radi srece da tu biljku prebacis na lijevu stranu sto je zenska a novu da posadis u desnu :D ^_^
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......evo da se javim jos jedanput prije harvesta ja se nadam....:)......58. dan na 12/12, 86.dan ukupno..........sve ide po planu, topovi se pune, problema nema.....za 3 dana ide zadnje gnojenje i onda vodica do kraja.........da ne pricam puno tu su slike........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Domacin

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo ljudi imam i ja jedno pitanje......biljci je danas 66. dan na 12/12 al imam osjecaj da to ne napreduje bas kak sam si ja zamislio.....

....hedovi kao da vise ne rastu al se i ne pune bas nesto....gnojio sam Hesijem propisanu dozu svakih 6 dana al od druge polovice cvjetanja sam poceo gnojt kontra dozu bloom/fosfor i svaki put kad sam pognojio iduca dva dana se vidio napredak i nakon toga opet neko stopanje do sljedeceg gnojenja......

......i prije tjedan dana ju nisam pognojio 6. dan nego 7. dan (nisam stigao) i tad je 3 dana bila bez vode, dodem zalit biljku sva jadna zedna i dosta pozutila, sad jel manjak dusika ili je to povukla u hedove ja nzm.....

.....tad sam ju pognojio duplom dozom i 3 dana nakon jos jednom duplom dozom i sad 2 tj samo voda......

.....ta dva dupla gnojenja su cini mi se pokrenula biljku, vidi se napredak, zutilo se nije maknula al vidi se da su hedovi veci, znakova pregnojavanja poput kandi, plasticnih listova i slicno nisam primjetio.......

....ne kuzim zasto se jos nije pocela punit? Na glavnom hedu se vidi da jos raste i ima poprilicno bijelih pistila al ovi drugi hedovi bas ne rastu al se i ne pune kao sto sam rekao....vidi se da se ona masti i svaki dan ima vise trihona, hedovi su tvrdi nisu suplji al nije to to.....

......temp je oko 27-30 (prvih sat, dva 30 nakon toga pada), vlaga oko 50%......sad nzm dal je do genetike, kolicine lumena ili doze gnojiva al meni se cini da nju nesto stopa......

....slike nemam sad al mogu bit navecer kad se svjetlo upali......

....a evo primjer kak bi ja htio da hedovi izgledaju i dal to mogu postic.........

Bobach-ev Critical pred kraj cvjetanja.....



.
...ne mislim na velicinu jer takve topove nemogu imat al da budu tak popunjeni kao ovi sa slike....
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Bobachev grow je ispao pre*ebeno i to treba ocekivati kada je sve savrseno i jos te pogodi sreca...mislim da je to maximum sto je mogao izvuci iz biljke...

Ti si radio lst vezanjem i time dobio vise manjih vrhova...a i nedostaje mi listova na njima... Plus na to, imas malu posudu pa bi mozda trebao i cesce gnojiti nego do sada...ali to ces sve vidjeti samo eksperimentiranjem... Ako ne pokazuju znakove predoziranja, daj im vise dok ne vidis da im je previse...to je jedini nacin da vidis koliko im je zapravo potrebno...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....a listove sam ja malo skidao al nista previse........ova ce zavrsit sad tako kako je, dva puta je dobila duplu dozu i sad 2 tj samo voda i onda 3 dana u mrak.....a na ovoj drugoj ako ispadne cura ce se eksperimentirat i sa gnojivom i sa klonovima......

....ako bude cura probat cu je vratit u vegetaciju da s nje mogu skinut klonove i onda bi klonove stavio pod 250W posteno ih izvegetiro i onda na 12/12 jer sve bez vegetacije je nula po meni........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gebricello

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......evo da se malo javim, brojim zadnje dane do harvesta.......98. dan ukupno, 70. dan 12/12......

.....cini se da je biljka krenula, (pasale su joj valjda one duple doze gnojiva) u zadnja dva dana izbacila puno ogromnih trihona, vecina pistila smeda, iako se na slici bas ne vidi vrhovi su ljubicaso-plavkaste boje sa tonom narancastih pistila, bas odlicno izgleda, bar meni=)........vecina trihona milky ima i onih smedkastih ali malo pa cemo to pustit jos 10 dana da sazrije kak spada.......

.....komentari i kritike oko harvesta dobrodosli......pozz

......za kraj malo slika za uzivanje.......

 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb-o-logist

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ma biti ce tu materijala za uzivanje... :thumb:

Ako vec nisi, dobro bi bilo udariti sada jedan flush da biljka stigne potrositi svu kemiju iz sebe... =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.