PC mini grow-Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......pozdrav ekipo.....eto prvi grow je zavrsio, ne bas slavno ali ipak je a dosta sam stvari naucio pa tako malo pametniji da krenemo drugi put.....=)

KUCISTE-serversko kuciste dimenzija D60/S22/V43

OSVJETLJENJE-2xCLF 23W 6500K 1xHPS 70W



VENTILACIJA-3x80mm za hladenje lampi, 1x120mm ispuh 1x80mm upuh 1x80mm za mjesanje zraka

Sistem je odvojen i radi na 2 pretvaraca, ventovi za hladenje lampi rade na tajmer dok ostatak radi 24/7

Box je oblozen reflektivnom auto folijom

ZEMLJA-Terra Magma za cvjetajuce bilje

SJEME-Blueberry regular from Dutch Passion



....sjemenke su proklijale na tanjuricu u papiru....i takve proklijale stavljene u zemlju izasle nakon 2 dana....

....lijeva izasla danas a desna 02.06.2011 odnosno prije 7 dana.....





....prije slikanja usle u novi dom pa zato zemlja i je tolko mokra posto su slikane nakon zaljevanja....

....do danas rasle na 24/0 a od danas 18/6 iducih 7-10 dana a nakon toga ovisno o razvoju idu na 12/12.....

.....temp od 26-29 C, vlaga 60-70%.....

.....gnojit ne namjeravam dok cure (nadam se=)to ne pokazu posto je u prvom growu presudilo prekomjerno gnojenje i visa temperatura......

....nakon toga sam mislio krenut sa bloomom pa postepeno dodavat fosfor al posto imamo novog sponzora sa novim gnojivima mozda se odlucim za nesto drugo....

....to bi bilo to od mene za pocetak, svi komentari i kritike dobrodosli i nek ste mi high:spliff:
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Volim vidjet apotekarske boxove kao što je tvoj,,sve fino uredno i lijepo,ja da sam biljka bio bih presretan unutra(neznajući za sunce naravno) :)
Uglavnom sretno ti bilo,,pogotovo s bluberijem koji u cvjetanju stvarno dosta naraste tako da će tu bit LST-iranja ko u priči....
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
Sjemenke su regular koliko sam shvatio - sta ako ti budu obe muske? :balls:
a za setup sve pohvale :b_cyclops:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....kao prvo zahvaljujem se svima na pohvalama i komentarima....:)

2SimasZg-tnx leek, moze neki detalji igre na pp?.....

2Data-hvala stari trudim se, ipak neki kazu za mene da sam picajzla za stvari koje me zanimaju=) posto kazes da BB puno naraste u cvjetanju kolko preporucas vegetacije s obzirom na prostor?......

2tinitus-da sjemenke su regular, super ako budu muske jer ce se nakupit polema kojeg trebam pa sam iz tog razloga i uzeo regular, kad si obrasim koji top imat cu menki BB da o tom vise necu morat razmisljat......

....a i volio bi da ispadne jedan mudonja jer bi onda dobio sto trazim a i visak mjesta jer je u planu dolazak 2 klona, orange bud i big bud.....

....pa kad bi imao polema od BB bas bi oprasio jedan hed na OB-u pa da vidimo kaj bi ispalo od tog......

....posto mi je duzina boxa 60 cm a klasicni PC kucistima 40 imam mjesta za jos jednu biljku tako da ako bog da na cvjetanju bi se mogli nac Blueberry, Orange Bud i Big Bud.....
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Ja bih se na tvom mjestu odlučio za što kraću vegetaciju,prvo jer imaš PC box,drugo neznaš oće bit cure ili ne,treće kažeš da ćeš dobit klonove,znači nekih 2-3 tjedna,moj blubery je bio blizu 2 mjeseca u vegi i vjeruj mi TO nestane u pc....

sretno
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....da naravno do max mj dana, na duze nisam ni namjeravao al posto si rekao da puno naraste u cvjetanju pa reko da ne preraste box al sam gledao jedan dnevnik BB u midi pc-u od pocetka na 12/12 i nakraju je ispalo da se tu dalo puno vise napravit.....pa po tom sam odlucio imat i vegu al cini se da ce ta vega bit 20 dana pa na 12/12......da nebi ispalo da ju moram strpat pod 250W HPS koji trenutno nije u funkciji.....

....tnx za info.....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ajmo malo update........lijeva biljka 8. dan, desna 15. dan, rastu na 18/6 a misllim ih drzat jos kojih 10-tak dana pa na 12/12......sve ide po planu zasad....desna biljka zategnuta prije dva dana prvi put i danas drugi put malo jace.....do sad nisu gnojene i ne namjeravam ih gnojit jos min 2 tjedna.....

 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
blueberry izgleda kao neka teška indica a daje čisti high...
 
23.04.2011
11
2
0
35
Jako mi se sviđa box, imamo slične. Nadam se da bumo uspjeli biljke strpati nutra.... Želim ti puno sreće u growanju!!!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo da se javimo malo.....desna biljka 23. dan, lijeva biljka 16.dan......na rezimu 18/6....tako ih mislim drzat do 1.7 pa na 12/12.....veca biljka ce bit u vegetaciji 4 tjedna a manja 3 tjedna.....

....e sad imam jedan problem, na vecoj biljci su mu oni donji najveci listovi poceli zutit i susit se, sad nzm dal je to od LST-a jer dok sam ih svinuo ti donji listovi su prakticki dodirivali zemlju i bili na vrlo vlaznom pa me ne cudi da su poceli propadat al sam primjetio da listovi na sljedecoj internodi bljede pa se pitam dal biljka mozda nije pojela svu hranu iz zemlje posto nikad do sad nije gnojena a 23 joj je dan u relativno maloj posudi....posto je zaljevam vodom provjerenog PH i raste u terra magmi te dosad nikad nije gnojena nevjerujem da je nesto drugo osim manjka hrane al ipak ste tu Vi da mi pomognete.....manja biljka nema nikakvih problema i raste savrseno....

....evo slika da vidite o cem pricam....



 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Imao sam iste probleme s LST-om. Kad sam ju savinuo do tegle neki listovi su bili na zemlji i nikako ih nisam mogao uspraviti. Nakon odredjenog vremena su pozutili pa sam ih maknuo. Onda sam sve velike listove na dnu odrezao, sad vidim napredak LST-a! Manji koji su ostali su mi sad dovoljni da upija svijetlost... Sretno dalje!
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Sigurno je manjak hrane,fali joj azota. POminjews da nisi prihranjivao a i saksije su jako plitke. Proslo je preko 20 dana i Lst-ovana je pa novi izdanci vuku dosta energije-vreme joj je da primi dozu=punu bez pogovora.
PozzoP
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....biljke jucer pognojene prvi put sa pola doze plantele list i odreagirale odlicno....desna vise neizgleda tuzno i izbacila je nove izdanke dok je lijeva koja nije nikad pokazala manjak hrane i nije bilo problema bas dobila kick in the ass.....

....stay high until the next update.....:bong7bp::watchplant::snupi:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......update.....:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

......evo da se javim malo, biljke 1.7 prebacene na 12/12.....desna biljka je bila 4 a lijeva 3 tjedna u vegetacji......problema nema, raste savrseno al je*eno gusto i dosta je zahtjevna za trenirat al nema veze to je izazov......

.....do sad jednom gnojene sa pola doze plantele list a sutra kupujem hesijev bloom pa onda sa njim prva 3-4 tjedna a nakon toga cu pocet i sa fosforom.....

....evo i slike da se vidi napredak......

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.