pc prvi growe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.06.2012
25
0
0
35
napravio sam skoro pc box
dimenzije nista spec.
duzina-38 sirina-18 visina-40 cm
stavio sam 3 cfl stedljive od po 20 w jednu od 23
oblozio sam dolijom onom sto se stavlja u kola na stakla
imam dva pc vantilatora-jedan ubacuje drugi izbacuje vazduh
i dve biljke divljakuse su nikle nadam se da su obe divljakuse a ne divljaci
evo i neke slke da vidite kako izgleda

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Ja bi te žarulje postavio skroz vodoravno na gorju stranicu boksa,ovako dodatno gubiš dobrih 5 cm i više dok vise tako ukoso i onda podignuo teglu na par cm do lampi,a i bolje će odma i upuh raditi dok digneš teglu višlje,ovak kad ie odmah do venta bitno smanjuje ubacivanje zraka.I sad par dana nemoj zaljevati,izgleda friško zalijano i dosta mokro,nek se dobro posuši pa tek onda nova voda,nebude im ništ iako su skroz mlade,dok bude gore zemlja suha unutra ima još dosta vlage za par dana dok su tak mlade,ne piju one sad puo a višak im može dosta naštetiti.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav! Ne izgleda lose samo imam par pitanja! Koju si zemlju koristio? Koje su velicine posude u kojima su sada djevojke? Imas li nesto s cime mjeris temperaturu u boksu? Mjeris li mozda PH vode s necim? Zasto nisi postavio te lampe vodoravno, odnosno ustedio maksimalno prostora u svejedno malom prostoru? Planiras li mozda gnojiti ili kako? Da li ti je ovo prvi puta da ides u avanturu sa omiljenom nam? :) nadam se da nisam preopteretio sa pitanjima, ali to je nesto sto ces eventualno morati napisati jer ako budes imao nekih problema tesko cemo ti moci pomoci bez tih info :) Keep Growing and smile! :)
 
28.06.2012
25
0
0
35
podigao sam ih gore sada blize lampama
domaca je zemlja sa 6.9 ph
koristim gnojivo cvetal
prvi mi je growe i nadam se da ce biti ok.
imam klimu celu sobu za sek.podesim koja mi temp.treba i tako bude ceo dan. negde oko 26 stepeni,dok unutra bude do 28
a ph vode je ovaj sa cesme,to svi koriste valjda je to ok :)
ne znam da li treba da menjam svetlo mislim da je dovoljno ovo za sada :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Koriste svi sa cesme ali nije sa svake cesme frende isti PH vode. Kod mene je PH direkt iz cesme 7.4 nekad i 7.6. Kad pustim da odstoji 24 sata penje se do 8, 8.2. Preporucam ti da nabavis nesto s cime ces barem odprilike provjeriti koji PH vode imas. Drzim do toga da ako se kontrolira PH redovno da se smanjuju sanse za bilo kakve probleme na minimum. Naravno ne ukljucujem u tu pricu nametnike. Steta sto nisi uspio neku Teramagmu ubosti, takodjer bi se rijesio nedoumica. Kako planiras gnojiti?
 
28.06.2012
25
0
0
35
pa gnojim ih tim nekim cvetalom, tako se zove gnojivo. Djubrim ih jednom nedeljno sve do stanja mirovanja onda 1 u 3 nedelje
a za koliko bi trebale da krenu da cvetaju,tj.koliko im treba da bi saznao pol biljke,jer su diwlje . . .
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
kad prebacis sa vege na cvjetanje ,onda ce ti pokazati spol...daleko si to jos od cvjetanja...a ako nastavis gnojiti ovako malu biljku neces ga docekati ....malu biljku negnojimo barem 20ak dana ako imas dobru zemlju mozes ne gnojiti 30 pa i vise dana ... ima sasvim dovoljno hrane u zemlji dok je mala ...sretno
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobro je to. Samo se pazi kod vezanja,mlada je jos i mekana. Cak i gumica joj moze naskoditi, odnosno napraviti zarez na kojem ce puknuti ako ju malo jace potegnes. Pratim te i dalje samo pici
 
28.06.2012
25
0
0
35
na dva lista se na ivici dva lista vece biljke pojavilo kao izgorelo malo,pa sam odaljio lampe za 3 cm.
jel treba da uradim nesto sa tim lstovima ili da ih ostavim tako?
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Ostavi,to sto je izgorelo izgorelo,sto je ostalo nastavice da vrsi funkciju.I meni su u outdooru,od prejakog sunca neke liske malo izgorele,pa nikom nista.
 
28.06.2012
25
0
0
35
promenio sam zarulje sad imam 2*24 w 1*23w i 1*20w ukupno 6000 lumena ima ukupno mislim da je to super za ovaj grow bio je 5000 pre . . .
 
28.06.2012
25
0
0
35
i sta misli jel zna neko kolko fali ovoj velikoj da pokaze pol? vec nedelju ipo dana je unutra i na 12/12
lepo zgleda sutra cu zakaciti nove slike . . .