pc prvi growe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.06.2012
25
0
0
35
zalivam je svaki dan. kad ugasim svetla tad je zalijem,ali sam provalo nesto,pravio sam gresku,i zato mi se zemlja nekako brzo susila,tj.biljka kad je zalijem,povuce odma vodu,i nema. i zato sad je zalijem,sacekam pola sata,bas se vidi dole na dnu saksje,zalvam dok voda nekrene da izlazi dole.posle pola sata nema vode vise.tako da to sacekam i onda opet zalijem i sad mi mnogo bolje i napreduje,taman ima do uvece da se ne osusi skroz . . .
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Kad ti je zemlja vlazna,onda ne moras svaki dan zalivati,ako si nasao sistem,onda probaj pavidi da li imas potrebe da zalivas svaki dan ili bar svaki drugi,cudno mi sto se tako brzo zemlja susi,
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
I meni je cudno da se tako brzo susi. Kod mene je po "danu" i do 35 stupnjeva, zalijevam 1, eventualno 2 puta tjedno. Jedino sto je kod mene sloj granula na povrsini, probaj s time, rijedje ces trebati zalijevati...
Sretno!
 
28.06.2012
25
0
0
35
a ne mogu ranije da je nateram da cveta?,jer necu da bude velika,da bude taman za box . . . onako manja,ako me razumes sta ocu da kazem. a za sledece ce da bude sve u fulu bolji box cu da napravim,veci,pa cu da ih teram da rastu koliko god moze . . .
a meni je 12/12 svetlo od pocetka . . . to sam kao video negde da moze na forumu . . .
 
28.06.2012
25
0
0
35
evo mene opet,biljoze su porasle,samo imam jedan problem,posto sam ih presadio u vecu saksiju o 15l ali sam morao obe da ih presadim jer su se koreni spetljali,ako se pokaze da je ova druga muska,posto je ova velika zenka,da li da musku odsecem od korena,posto ne mogu da je iscupam a da zenku ne zeznem . . .? e da i ove zagorele listove posto da cupam ili da ih ostavim tako? evo i slike neke da vidite o cemu se radi,ako moze brzi odg.neko?

http://img856.imageshack.us/img856/1841/dscn1382x.jpg
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Listove ne diraj, ostavi ih kako jesu. Ako bude kakvih problema s njima, biljka će ih se sama riješit. A što se tiće ''ćupanje'' to nemoj nikako... možeš obje da ih uništiš tako. Ako je muška, samo je odsjeci, ali lagano, bez previše trešnje biljke.. za svaki slućaj, ipak je to indoor
 
28.06.2012
25
0
0
35
i jos nesto zaboravio sam da napisem gore,posto mi neki listovi smetaju da svetlost dodje do malih ovih drugih vrhica sto su krenuli da rastu,da li da ih pocupam,ili da ostavim tako?
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Da ti i to odgovorim domk sam tu :kauch

Veće, stare listove slobodno makni.. ako imaš s ćime odreži ih... po mogužnosti steriliziraj ako su nekakve kućanske škare ili nožitd, da ne preneseš kakvu infekciju.. Lakše će biljka disat tako, dobit više svjetla za nove izgranke i manje će voda ispatavat iz nje