Pcbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2009
4
0
0
41
POSTO SAM NOVI U OVOJ EKIPI STRASTVENIH DIMNJACARA POZDRAVLJAM SVE!!!:wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

Zanima me kad bi napravio taj box ljepo ga izolirao i stavio filter od ak-ugljena dali bi se rijesio potpuno mirisa izvan box-a???Hvala unaprijed!!!!!!!:bananallama:
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
E moj musaka, triba te u rezervat za noobine poslati i ne pustati dugi niz godina...NEČU TI ODGOVORIT NJUBE!!!!!!!! Trazi po forumu!!!!!!!!!!!
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
BlekFog je napisao(la):
E moj musaka, triba te u rezervat za noobine poslati i ne pustati dugi niz godina...NEČU TI ODGOVORIT NJUBE!!!!!!!! Trazi po forumu!!!!!!!!!!!

:thewave:

http://lmgtfy.com/?q=how+to+make+pc+grow+box+

ili ako hoces na ovom forumu, klik na pretraga i traži, čitaj dnevnike, odgovore, dogovore. . pa ako ti onda nesto nije jasno, onda otvori temu . . .

ili, jednostavno odi kupit. . ;):lock:
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
upotrijebi logiku.
da dobro napravljeni pc boxevi smrde po gandži, ne bi ih ekipa s foruma toliko radila.
:sun2:

sretno!
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
bi, ali moras imat sredenu ventilaciju kroz taj filter, on je veliki otpor zraku pa zrak moras tjerat kroz njega. . ;)
a sto vise ugljena - to bolji filter, sto vise ugljena - to veci otpor zraku - to veca potreba za jacim ventovima - to glasniji pc-box
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
da ce stici je velika vjerojatnost, ali nemoj ih narucivati na adresu gdje planiras uzgajat. . .