Peace :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.12.2010
4
0
0
35
www.gamersject.com
Lijep pozdrav iz Hrvatskog Zagorja.

Za forum sam čuo davno ali nisam nikad imao volje baš se izlagat na forumima ali eto ovaj tjedan mi se jedno 15 puta otvorio ovaj forum (neznam kojim tijekom događaja), pa reko eto zaš se nebi registrirao :D

Moje ime je ****, beštija stara 21 god. Živim u malom naselju najljepšeg malog gradića Donje Stubice proglašenim u Hrvatskoj 2006.-e godine. Studirao sam informatiku, ali sam prekinuo, sada radim kao grafički dizajner. Motam od 15 godine i mislim da mi je najveća pauza bila 2 tjedna. Nikad nisam sadio. Dosta putujem po svijetu, samo ove godine sam bio u nizozemskoj, njemackoj 2 puta, španjolskoj a druge godine malo više destinacija. Sve što se da probat u ovom životu sve sam probao, jedino bih još vozio avion a ima i sporednih želja. Probao sam od vožnje brodova, auta preko 500ks, skakanje iz aviona, seks u avionskom wc-u, javnosti; svih vrsta kanabisa, skunka, hasha, shita, itd... San mi je do 30.-e godine proputovat cijelu europu, glavnije gradove, nedostaje mi još jedno 11 zemalja :D Obožavam sport, košarku najviše ofkors :D Feštat naravno, sve se to podrazumijeva. Volim radit na računalu, bilo kaj, dal je to hardware ili software sekcija svejedno. Od mjuze slušam sve, jedino narodno baš ne perferiram. Najviše volim slušat rock ali naravno za veće fešte trance, techno, dance, house, dnb, dub, itd. Bio sam na Trance Energy u Utrechtu (Nizozemska, oko 100 000 ljudi), i jedan od najboljih provoda ikad kombinirano sa vutrom...

Kao što sam gore naveo di živim, savršeno mjesto di se možeš opustiti u bilo koje doba godine. Nemogu zamislit bolje mjesto za moje trenutno stanje života. Većina ljudi pljuga, i uvijek se neš nađe :) Pa eto ako bude netko u prolazu, slobodno se javi za neko druženje.

Cheers ekipo
 
08.07.2010
34
10
0
31
kvu aarr je napisao(la):
Lijep pozdrav iz Hrvatskog Zagorja.

Za forum sam čuo davno ali nisam nikad imao volje baš se izlagat na forumima ali eto ovaj tjedan mi se jedno 15 puta otvorio ovaj forum (neznam kojim tijekom događaja), pa reko eto zaš se nebi registrirao :D

Moje ime je Ivan, beštija stara 21 god. Živim u malom naselju najljepšeg malog gradića Donje Stubice proglašenim u Hrvatskoj 2006.-e godine. Studirao sam informatiku, ali sam prekinuo, sada radim kao grafički dizajner. Motam od 15 godine i mislim da mi je najveća pauza bila 2 tjedna. Nikad nisam sadio. Dosta putujem po svijetu, samo ove godine sam bio u nizozemskoj, njemackoj 2 puta, španjolskoj a druge godine malo više destinacija. Sve što se da probat u ovom životu sve sam probao, jedino bih još vozio avion a ima i sporednih želja. Probao sam od vožnje brodova, auta preko 500ks, skakanje iz aviona, seks u avionskom wc-u, javnosti; svih vrsta kanabisa, skunka, hasha, shita, itd... San mi je do 30.-e godine proputovat cijelu europu, glavnije gradove, nedostaje mi još jedno 11 zemalja :D Obožavam sport, košarku najviše ofkors :D Feštat naravno, sve se to podrazumijeva. Volim radit na računalu, bilo kaj, dal je to hardware ili software sekcija svejedno. Od mjuze slušam sve, jedino narodno baš ne perferiram. Najviše volim slušat rock ali naravno za veće fešte trance, techno, dance, house, dnb, dub, itd. Bio sam na Trance Energy u Utrechtu (Nizozemska, oko 100 000 ljudi), i jedan od najboljih provoda ikad kombinirano sa vutrom...

Kao što sam gore naveo di živim, savršeno mjesto di se možeš opustiti u bilo koje doba godine. Nemogu zamislit bolje mjesto za moje trenutno stanje života. Većina ljudi pljuga, i uvijek se neš nađe :) Pa eto ako bude netko u prolazu, slobodno se javi za neko druženje.

Cheers ekipo

Je.bem ja tebi gospodine kevu,vi ste veoma mentalno retardirani individualac!!!! hvala i ajde zdravo.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
kvu aarr je napisao(la):
Lijep pozdrav iz Hrvatskog Zagorja.

Za forum sam čuo davno ali nisam nikad imao volje baš se izlagat na forumima ali eto ovaj tjedan mi se jedno 15 puta otvorio ovaj forum (neznam kojim tijekom događaja), pa reko eto zaš se nebi registrirao :D

Moje ime je ****, beštija stara 21 god. Živim u malom naselju najljepšeg malog gradića Donje Stubice proglašenim u Hrvatskoj 2006.-e godine. Studirao sam informatiku, ali sam prekinuo, sada radim kao grafički dizajner. Motam od 15 godine i mislim da mi je najveća pauza bila 2 tjedna. Nikad nisam sadio. Dosta putujem po svijetu, samo ove godine sam bio u nizozemskoj, njemackoj 2 puta, španjolskoj a druge godine malo više destinacija. Sve što se da probat u ovom životu sve sam probao, jedino bih još vozio avion a ima i sporednih želja. Probao sam od vožnje brodova, auta preko 500ks, skakanje iz aviona, seks u avionskom wc-u, javnosti; svih vrsta kanabisa, skunka, hasha, shita, itd... San mi je do 30.-e godine proputovat cijelu europu, glavnije gradove, nedostaje mi još jedno 11 zemalja :D Obožavam sport, košarku najviše ofkors :D Feštat naravno, sve se to podrazumijeva. Volim radit na računalu, bilo kaj, dal je to hardware ili software sekcija svejedno. Od mjuze slušam sve, jedino narodno baš ne perferiram. Najviše volim slušat rock ali naravno za veće fešte trance, techno, dance, house, dnb, dub, itd. Bio sam na Trance Energy u Utrechtu (Nizozemska, oko 100 000 ljudi), i jedan od najboljih provoda ikad kombinirano sa vutrom...

Kao što sam gore naveo di živim, savršeno mjesto di se možeš opustiti u bilo koje doba godine. Nemogu zamislit bolje mjesto za moje trenutno stanje života. Većina ljudi pljuga, i uvijek se neš nađe :) Pa eto ako bude netko u prolazu, slobodno se javi za neko druženje.

Cheers ekipo

Jesi li ti siguran da zelis da ovoliko podataka o tebi bude objavljeno ovako javno?!