Peace!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.10.2016
1
4
3
Pozz svima!
Evo i mene odlucio se registrirat nezz zasto mozda nesto korisno saznam.
Nisam neki specjalan lik...imam 28 god ,zivim sa starom bratom i sestrom ,duvam 10 godina al ne stalno sad sam zaredo nekih mjesec dana ,svaki dan kad dodjem sa posla zapalim pljugu i direkt u krevet i onda pocinje avantura ,vrtim neke situacije i zamislim sta bi napravio da sam totalno lud i pocnem se cepat ko budala i tako dva sata a soba do moje mje brat samo tanak zid nas djeli sve se cuje tako da se nesmijem kidat kad je on u sobi a i kad njega nema nemogu se opustit zato jer imam drveni pod pa se opet sve dole cuje ,nikako nevalja.
Pa se pitam sta ja zelim biti totalno lud ,il to je moj smisao za humor ,sta trava tako djeluje na mene il nes cetvrto.
Vutra me prije skroz drukcije prala ,prvo me prala na ston al nis vise se nesjecam da se desavalo u glavi ,pa me pocela prat na ston i smjeh bez razloga ,pa onda na neke smjesne vizualizacije al kad sam bolje pogledo nisu nesto bile smjesne i sad zadnji perjod na neke totalno urnebesne fleseve al kad s nekim pricam budem pametniji sjetim se odma a ne nakon dva dana.
I tako...budem jos piso o napusavanju ,aj zz odo zapalit.