Penn i Teller: Bullshit - war on drugs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Evo vam pa skidajte Uglavnom emisija je o pobijanju neistina o drogi. Ful mi se svidjela i odluèio sam to podjeliti sa vama!

PTB.jpg


gledajte na:
 

vec

01.12.2006
49
0
0
odlican mi je ovaj dokumentarac, stvarno ga se isplati skinut i pogledat.
sad cu starce tjerat da ovo gledaju pa da se malo educiraju :lol:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo pogledao sam ga i dugo nisam gledoa ništa bolje!
Sve što su rekli tako i ja mislim i ovo je odlièan video.
Evo pržim ga nekim ljudima koje znam za koje je marihuana kao kokain[idioti...!!!]
Pa da shvate ako ikada shvate :)

odlièno ovo.

Ovo bi moglo iæi u sticky!

ŽIŽA 4 FEVER,KEMIJA FOR IDIOTS :D

odjebite svi od kemije!kurite zeleno samo ;)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Kod titlovanja je "tlaka" montirati intervale po frameovima odnosno sekundama... Ako bi netko pronasao ispravne titlove na engleskom, bilo bi lako prevesti...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
o filmu:
ako se nas pita naravno da je odlièan zato jer izražava naše stavove itd, ok. nije neki znanstveni rad al zato ima dosta dobrih prièa (doktor, odvjetnik...)
i posebno je dobro što se bavi pitanjem slobode...
da li smo mi uistinu slobodni ako nemamo pravo izbora na ono što stavljamo u svoje tijelo?
a opet s druge strane, u korist štete naših stavova i borbe ide more mladih ljudi koji nisu slobodni zato jer oni ne upravljaju onim što stavljaju u sebe, veæ ono što stavljaju u sebe upravlja njima...
al opet mislim da pravo izbor treba postojati.
nije problem u "drogama", veæ u zakonu prema drogama(prohibicija)
najbolja zaštita protiv zloupotrebe droga jest toènaa informacija (btw to piše na homepageu od vutre.org) a ne prohibicija
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
imported_kanehbosem je napisao(la):
o filmu:
ako se nas pita naravno da je odlièan zato jer izražava naše stavove itd, ok. nije neki znanstveni rad al zato ima dosta dobrih prièa (doktor, odvjetnik...)
i posebno je dobro što se bavi pitanjem slobode...
da li smo mi uistinu slobodni ako nemamo pravo izbora na ono što stavljamo u svoje tijelo?
a opet s druge strane, u korist štete naših stavova i borbe ide more mladih ljudi koji nisu slobodni zato jer oni ne upravljaju onim što stavljaju u sebe, veæ ono što stavljaju u sebe upravlja njima...
al opet mislim da pravo izbor treba postojati.
nije problem u "drogama", veæ u zakonu prema drogama(prohibicija)
najbolja zaštita protiv zloupotrebe droga jest toènaa informacija (btw to piše na homepageu od vutre.org) a ne prohibicija

al ajde ti objasni mom starome,ili svom starome,ili policiji,....ako me kužiš šta hoću reci...
lagano govoriti iz naše perspektive..što se mene tiče ako uzimaš kemiju za mene nisi baš pametan ali tko sam ja da ti kažem da nesmiješ..uzmi na tome brate jebe mi se..tvoje tijelo ne moje.....ma o ovome bi se dalo pisati i pisati...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
domba je napisao(la):
al ajde ti objasni mom starome,ili svom starome,ili policiji,....ako me kužiš šta hoću reci...
lagano govoriti iz naše perspektive..što se mene tiče ako uzimaš kemiju za mene nisi baš pametan ali tko sam ja da ti kažem da nesmiješ..uzmi na tome brate jebe mi se..tvoje tijelo ne moje.....ma o ovome bi se dalo pisati i pisati...

kontam ja tu spiku i od staraca i od policije, al oni ne kontaju našu.
a nekontaju zato što je naša spika (kanabis aktivizam) nevidljiva
zato sam se tolko nabrijo na taj letter campaign i daviću s tim pismima i vas i medije i boga i vraga sve dok ne budem vidio na teveu kanabisa aktvisti ovo kanabis aktvisti ono....
a što se tiče slobode, postoje razni aspekti kad se priča o tome i treba pažljivo spajati kad se budu dodirival....
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Evo još jedan prijevod ,u stvari samo obrada dopuna ovoga od spukija što sam skinuo s Avramovog linka , na par mjesta nije preveo sve , sve u svemu dobar mu je prijevod ali je ovaj malo bolji ;) ,pomogao mi je da napravim svoj bar 5 dana prije , bio sam već rekao negdje da ću stavit pa zaboravio. Dopunio sam na par mjesta ono što bi Ameri zbrljali pa ga moraš premotavat 50 naprijed nazad dok skontaš o čemu mrljaju npr. Melrljjlikoupa kanti = Maricopa county , govore ko lucky s Malnarovog nightmare stage-a :)

http://rapidshare.com/files/29353537/P_T_BULLSHIT-WAR_ON_DRUGS.srt

Kobaja kako si ubacio onaj zip u post ja više ne mogu ni sliku ubacit ako nije preko image shacka ? Izgubilo mi se ono manage attachments kad pravim post .
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
dobar video.
istina je što govore, al opet ne može sve bit legalno. mislim na tešku kemiju.
pa to bi bio kaos :eek:hno: