Perfect PC Grow Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
kako te ne smori da isto pitanje postavis na sest mesta???

ima toliko pc dnevnika uspelih i neuspelih pa ti malo prouci dok skupljas lovu za jos jedan vent
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg
20.09.2009
32
0
0
39
pa ne smori me jer mi niko nije dao odgovor!!! a ti ako nemas sta pametno da odg nemoras nista ni da pises!!!

dok skupljas lovu za jos jedan vent??? wtf?
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Pc grow=3 meseca zezanja za 5-10 mgra vunje sa velikom sansom da te matorci provale(jos bolle da te vide kako zalivas komp pa zovu hitnu :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy
20.09.2009
32
0
0
39
griva je napisao(la):
Pc grow=3 meseca zezanja za 5-10 mgra vunje sa velikom sansom da te matorci provale(jos bolle da te vide kako zalivas komp pa zovu hitnu :))

hahahahhahahhaha. ma libo me za matorce, ovo ce mi biti prvi grow, ako prodje ok idemo na vece :) sto se tice matoraca, imam svoju ogromnu sobu i totalnu privatnost. samo me interesuje to osvjetljenje... nadam se da ce mi neko napon dati odg, koje stedne sijalice da stavim i koliko kom, hocu 3 biljcice :)
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
sta nije jasno oko cfl -a ?Odi u trgovinu i kupi 827 i 865 (oznake spektra) sa što više wata ...23, 25, ---85w
Kombiniraj plavi i crveni spektar u vegetaciji , a za cvijetanje dodaj malo vise crvenog ili zamjeni plave žarulje sa crvenim ...
Nije bitno dali želiš 3 ili 13 biljka ali za PCbox dovoljno ti je 4-5 cfl od 24-25w.
Savijet je da proučiš LST jer če ti dobro doč u malom prostoru ...

http://img26.imageshack.us/img26/4481/lst.jpg


https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/3786-zavrseni-dnevnici-uzgoja.html- prelistaj ove dnevnike i izvuci iz toga sve sto ti treba.:2flip:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
griva je napisao(la):
Pc grow=3 meseca zezanja za 5-10 mgra vunje sa velikom sansom da te matorci provale(jos bolle da te vide kako zalivas komp pa zovu hitnu :))


5-10 grama, aj ne ser.i...sta mi je pun k...c takvih komentara...da zakljucim, neznas sta pricas.
Uglavnom da nebude oftopič tebi trebaju cfl zarulje, a ako si iz cro onda imas jeftinih u chipoteke, a za sve dodatne info. potrazi na forumu malo, imas sve i svasta...
I SAMO DA KAZEM ja sam od svog prvog dobija 25-30 g u 2 miseca od sjemenke do branja tako da ovo sta grivica trabunja obisi macku o rep, al naravno prije toga dosta dosta procitati na forumu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stoney
20.09.2009
32
0
0
39
ok, kupit cu sutra svu opremu, pa cu obavjestavati kako je proslo :)))
iz bosne sam al valjda ima u pevec-u tih zarulja pa cu se snaci vec nekako.

ne odustajem ja od pc grow-a nema veze, koliko bude bude. ovo je samo experimentalna faza.
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
We_ComE_OnE je napisao(la):
5-10 grama, aj ne ser.i...sta mi je pun k...c takvih komentara...da zakljucim, neznas sta pricas.
Uglavnom da nebude oftopič tebi trebaju cfl zarulje, a ako si iz cro onda imas jeftinih u chipoteke, a za sve dodatne info. potrazi na forumu malo, imas sve i svasta...
I SAMO DA KAZEM ja sam od svog prvog dobija 25-30 g u 2 miseca od sjemenke do branja tako da ovo sta grivica trabunja obisi macku o rep, al naravno prije toga dosta dosta procitati na forumu...
Ti se ne racunas ti si Supermen,prica se da ce NASA da te otme da radis za njih(ako na 20x20x50 kad se odbije saksija 20 cm i 20 cm za zarulje kakva bi tek cuda uradio na vecem prostoru mada mislim da ti raste nos ko u pinokija
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
griva je napisao(la):
Ti se ne racunas ti si Supermen,prica se da ce NASA da te otme da radis za njih(ako na 20x20x50 kad se odbije saksija 20 cm i 20 cm za zarulje kakva bi tek cuda uradio na vecem prostoru mada mislim da ti raste nos ko u pinokija

hahahahaha lol...mislim da bi se iznenadija oko toga koliko govorim istinu a nit cu se tebi dokazivat a niti cu se "otkrivat" macicu poput tebe...znaju oni koji tribaju znati...
LAMA!:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dmot and stoney

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ne kuzim u cemu je problem...ja sam redovito odradjivao PC grow..u vise navrata --- i dobijao redovito preko 30grama...cemu svjedoce i dnevnici ovdje...

u malo truda,i odredjene sorte moze se bez ikakvih problema izvlaciti preko 30g ili u slucaju 2 bljke u isto vrijeme u kucistu ..preko 50grama.

evo slikica necega sto ima prek 30 grama u PC boxu...

dsc01787du4.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stoney

Mr.JA

Banned
Banovan
19.09.2009
48
0
0
34
nemogu virovat da tako nešta veliko može bit u PC box-u
ja se bar polovici nadan jer tu mi je nešta sumnjivo :)
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
imas sliku u dnevniku..stoji Cappy od litre sa strane cisto za primjer visine..nije to toliko visoko.Ali je bilo finooooo :p

Ali...moram priznati,i ono sto su mi drugi rekli.To mi je bio najkvalitetniji urod,sto se tice high-a.jer stvarno uz puno truda se stvaraju cuda.Tu sam prokuhavao vodu,pazio na svaku sitnicu..

I s vremenom kad se ufuras u to shvatis da je bitno paziti na sve...kao sto sad imam na prsotor velicine 0.6x0.3x0.6 visine 4x 23w cfl i 1x 70w hps.

svaka sitnica je vazna...rasvjeta koja ce naporaviti cuda ak je dovoljno ima.Zemlja koja mora biti u savrsenom omjeru i kvalitete tak das biljka dobiva i kisik i hranjive tvari.

Gnojiva...ja koristim Hesi,cijeli komplet.

Ventilacija..e tu svi vole malo kenjat ali u biti svi se slazemo sa istim... Moram ju imat :)

KOd mene donji ventiklator promjera 8 cm radi na 3v a gornji za van na 4.5V,zasto? jer stvaran negativan pritisak koji pase biljkama a i sav zrak ide prema filtru a ne kroz sitne otvore u kucu..jbg. trava stvarno smrdi...

stoga

ovdje ima hrpa savrsenih dnevnika kao prikaz sta se sve moze.
I ne treba pretjerivati,krene se lagano ... nisam ni ja ustao i rekao ..e idem potrositi 2000 kuna na grow..ali s vremenom kupim ovo,ono...i sad imam sve..cak sam si i povecalo kupio da vidim kad su trihinomi optimalni za berbu...


stoga..samo polako...i kako kazu...


Rome was not built in a day
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Che u Big Tower ima logike jer ti imas 60 cm za kakvu takvu manipulaciju sa biljkama kad se odbije saksije i svetlo
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
a ne...ovo sad sam sklepa drugi box...pc big tower je bio puno manji od ovoga ,ali slika je iz pc growa...

:)

vjeruj mi u pc boxu sustabljike bile ponekad kao u redovima poslagani vrhovi..nisam znao sta bih sa svima.. :)

ali da se...samo treba zeljeti ...kao U Petar Panu...jedna sretna zelja i letis :p