Perpetual 750w Growroom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
:maryjane:PERPETUAL 750W GROWROOM:maryjane:




Dakle ovo je jedan od mojih bivsih growroom-ova pa mozda nekome i posluzi kao ideja :)
Skica projekta



I kako to izgleda u funkciji :)


Gore vegetacija dole cvjetanje . Dva totalno neovisna prostora . Gore osvjetljenje sam koristio fluo 2x55w plavog spektra a dole se kurila 600W GreenPower


Imao sam veliku srecu pa sam taman naletio na vertikalu u zgradi za zrak koju sam sa stemericom razbio i spojio direkt vent i cooltube na vertikalu od zgrade. Vrata pante i stokove sam sam izmislio i napravio a prostore sam vrlo jednostavno pregradio sa sperplocom koju sam posjeo na 4 L drzaca za police . Vrata od kompletnog growroom-a sam namjerno ostavio kraca tako da hladni zrak sa poda pasivno ulazi u growroom. Ovaj reflektor za Cooltube je takodjer moj DIY :)
Vent je koliko se sjecam bio neki kupaonski shrot od 180 ili 220m3/h koji je jedva to odradjivao al sve u svemu ok

Pozz svim aktivnim clanovima i ljudima koji pridonose ovom forumu !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r and Z&N

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo josh neke slike tog growroom-a u akciji ... bilo je tu dosta manjih rundi odradjeno ali sa finim sortama poput hash planta sour jack-a blueberry white widow i druge tako da stvar je funkcionirala . Dakle od obicnog utora u zidu ljepih dimenzija se isto da uzgajati :)





Vegetacija je odradjivana na CFL i Fluo . Dobro je funkcioniralo josh je prostor dole gdje je cvjetanje bilo grijalo ploču na kojoj je bila vega tako da se i korjenje grijalo usput :)

 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Evo ovdje si poceo s dvije velke a zavrsio s vise malih. Bar po slikama.


Znaci, kazes... bolje vise manjih nego manje velikih biljki? Kad gledamo dobiveno - ulozeno.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
:ludaci_lol:haha bash si napushena vjeverica :p da citas malo vidio bi da se radi o vishe raznih rundi dakle ni pot-ovi nisu isti a bome ni grow :) samo je growroom a i opet kazem ti grow je ovdje sporedan vishe je o dizajnu growroom-a i kako se mozes snaci jednostavno a biljke su samo eto dokaz da to sve radi odnosno da je radilo .
Nisu dnevnici nego projektiranje prostora za uzgoj :p

ali kad ti vec pisem onda cu ti i odg ... ako mene pitas bolje vishe manjih nego manje vecih :) po meni je brze i sigurnije