Perpetum mobile

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Eto male novosti iz flowering box-a kojeg cemo od sada u principu i pratiti .
Naime ovakva je situacija u boxu .... ljevo blize kameri se nalaze starije cure isto hashplant a sa desne strane dalje nalaze se nove cure takodje hashplant no nisu tu niti tjedan dana . Ocekujem da se izravnaju sa ovim curama koje su vec unutra dva tjedna .




A ovo je i mama koja se oporavlja i dobro joj ide .
Motherbox je ugašen i clonebox takodje jer nema potrebe trošiti struju bez veze pa se majka došetala u vege box .


Temperatura je oko 26C a vlaga oko 30-tak % . nebi škodilo malo i više al sto je tu je neda mi se stalno mjenjat vodu u ovlazivacu svaki dan a i trebala bi ici destilirana voda u njega e pa to mi se tek neda pa neka bude vako el
 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ovo je melem za moje oci.....svaka cast,nadam se da cu i ja imati nesto tako uskoro.sa zadovoljstvom cu pratiti ovaj dnevnik,pozz
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Lijepo se već oporavila!
Daj mi reci,koliko dugo držiš jednu majku i na koji način mjenjaš-sjeme ili klon?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
kako kad za 4-5 rundi pa idem dalje drugi strain .
Majke selektiram na sljedeci nači :

posadim cjeli paket ili pola kako već stavim ih sve na vegetaciju i koja prva pokaze predspol u vegetaciji te uz obzir na sve ostale karakteristike naravno .

jebiga skupo je i sjeme a i nikad neznas oces dobit zapravo to sto si i zelio pa se bolje osigurati da ces iz paketa izvuc max.
 
17.08.2009
38
0
0
43
Jaka je Sila u tebi Stoneru!

Odlično!

Samo me zanima koliko ošišaš majku, pa ako ti nije problem da postaš sliku majke kad je ogoliš.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Da,istina,skupo je...Znaći iz sjemena!A jel preporučuješ iz klona ostavljati majku?Naime,ja moram prvenstveno naći sortu koja mi svojim karakteristikama odgovara i nemam namjeru mjenjati,pa bi nejekonomičniji način bio samo s klonovima raditi.Sorry što te davim ovdje,možemo ovaj dijalog i preko privatnih poruka nastaviti,ali vjerujem da info koje tražim mogu i drugima poslužiti,pa je možda bolje ovako.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ovako sto se tice motherplant-a naravno da moze biti iz klona cija je majka provjerena . pripazi samo na stres uzmi naravno najboljeg klona i naravno daj joj vremena da postane bush za sto treba vremena od klona no opet to je sve individualno u smislu koliko ti novih klonova treba .samo cu rec jednu stvar oko majki ili motherplant-ova jest da nakon dve tri ture klonova postaje vrlo teska za obuzdat na maloj povrsini jer jednostavno rezanjem klonova ona postaje sve gusca i veca i na kraju je prevelika bar u mom slucaju a nije da imam mali prostor mislim nije kao u nekom greenhouse-u ali opet nije niti neka minijatura od boxa .Handlanje mame je posao za sebe koji isto tako trazi paznje no moja preporuka ti je da uzmes jedan put koliko ti klonova treba izvegetiraš ih do odredjene velicine i onda od svakog uzems jednog klona za sljedecu turu i taj postupak mozes ponavljat neko vrijeme dok i sam ne procjenist da su i ti klonovi od klonova poceli davat kvantitativno i kvalitativno manje od zeljenog .

@Jednan pa mozes u toliko ogolit da ostane samo jedan klon a da sve ostalo skines i sa vremenom doc ce još veca al kazem nevjerovatna je brzina i sposobnos regeneracije .
jebeni korov hihihihi xD

eto da okacim i neke slike cini mi se da je to sad drugi tjedan cvjetanja za ove vece hashplant cure a za ova manje hp cure prvi tjedan s tim da im ovaj prvi tjedan ne racunam jer su bile presadjivane u vece potove i stavljene su pod puno jacu rasvjetu tako da im je to sigurno bio odredjeni sok no pokusavam to ublaziti supervit-om i tako da sam reflektor koji je iznad njih ipak malo udaljio za prvi tjedan .



Stvari mi se cine za sad ok nadam se da će ovaj grow proci uredu jer ga odradjujem bez ph metra kojeg imam no eto nazalost nije kalibriran i nisam trenutno u mogucnosti nabaviti kalibracijske tekućine tako da radim od oka xD




toliko zasad od mene pozz svima vas stoner
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and SuperAngel

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Jbg malo da osvjezimo na nagovor :vb_whip:

Radi se o White Widow od GHS co fem
Svih 10 je uspjelo kako vidite i sve naravno zene skoro pa istog fenotipa no nisam iskreno zadovoljan jer su mi dve tri pokazale par hermi cvjetova te nisam siguran kolika ce biti steta no jbg sta je tu je . Inace izuzev toga sam ajmo reci zadovoljan .Biljke nisu velike imaju cca 60-80cm .





Posto ih je deset nisam vidio potrebu za paljenjem 3 CT-a
Vegetacija je odradjena na 200W CFL
sad im je cini mi se jos 3 -4 tjedna do kraja
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Stoner brate skidam kapu!Rep+ odma lijepim i moram reč da krasno izgledaju,ja jbg nisam take sreče i neidu mi te ghs sjemenke tako dobro ko tebi,slabo mi klija naspram svega ostalog,ono mandala je uvijek 80-90% klijavost,royal queen seeds mi je isto 90% do sad bio a greenhouse mi je ispod 50% znao bit i razočaran sam totalno za sada,makar ti nemaš razloga za brigu,cure su zdrave i sretne i ima da se uništavaš od udovica hehehe :) pazi se brate s tim da ne najebeš i uživaj!

odreži te hermi cvjetove i imaš šanse da opet izvučeš sinsemillu,pošto izbace samo par komada u najgorem slučaju!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
oplaa ee...
Stoneru, profesionalni grow kompa :thumb:
svaka čast... kolko je zajebano i miriši na komercijalu, tolko je predivno i željno pračenja!
imaš jedan REP+ za početak.... u svakom slučaju pratim dalje... super mi izgleda za sad!

Za setup, ČISTA PETICA...
bravo, čuvaj se i želim ti sreću u daljnjem growanju!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.