Perpetuum Growile

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Rade (i to iznad očekivanja i jako malo se griju) ali crkavaju im ledice, na ova 4 nova ima već jedno 5-6 ledica pregorenih, može biti da je to do mojih instalacija po stanu ili do same mreže jer meni i žarulje dosta crkavaju, ono što ja spajam sam siguran da je po PS-u odrađeno (220v je opasno i tu nema zahebancije). Morao bi UPS ubaciti na početak da ispravlja eventualne peakove ili koji mi već krac hebe sistem. Sva ostala oprema koja ide preko nekakvog ispravljača radi bez greške godinama.

Ovi zadnji su mi skroz seksi, ledice su raspoređene na veliku površinu (21*10), možeš štelati kut (i rotaciju lagano) što otvara neke nove mogućnosti kod izrade panela, opet ko i sve kinesko ili te pokaki ili radi, dok ne kupiš ne znaš. Za sad se vraćam na žarulje, biljke su u debelom cvatu a ja sam više tam nego sim i ne isplati mi se greška u koracima. Bolja polovica zna zaliti ali da je tražim da panele mjenja..... do jeseni će valjda biti prizemlje boksa gotovo i UPS umrežen pa će mo viditi kineze i biljke kao se ponašaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
LED e27 ca 50 W
18/6
20-25 c
40-65 %

Dakle, svi autići su parkirani, vozi još jedino ona udomljena NL (ajme da ju vidite.... možda ću riskirati i staviti jednu sliku) ali ona nije više u ovoj priči, da je slučajno ostala bilo bi preko g/w u manje od 12 tjedana, brijem da je to za jedan ovakav jeftilen setup više nego dobro.
P5135306.JPG
Sad malo o ovoj novoj mladoj dami, dotična je godinu dana čekala izlazak pred cijenjenu publiku, dolazi iz daleke zemlje i slabo govori naški ali zato vrlo šarmantno treperi listićima. Ona za sad uživa pod 4 plave 2 žute i par rozih žarulja, svjetla će imati koliko ljeto dozvoli. Topiranje jedno 2-4 puta, flip pa što bude-bude.

Super Lemon Haze - Linda seeds
13 dan
P5135303.JPG

Flowering Time8 - 10 weeks
Heightmedium
Indica / Sativamostly sativa
Seed Typefeminised
Yieldlarge
Growth Areadi ubodeš da ubodeš rođo
THC Level15 - 20 %
Lemon Strainsyes
Haze Strainsyes
GeneticsSuper Lemon Haze (Lemon Skunk x Super Silver Haze)
P5135302.JPG P5135304.JPG

Auto NL
11/12 (valjda, pogubija sam se)
oko pola biljke je tu, par grana je iznad panela, nešto je već u atmosferi i tako....... sve u svemu nemam se što žaliti
i auto Blue vas pozdravlja iz teglice
a i trima se nakupilo, ona posuda ispod one s glinenim kuglicama i ovo u prvom planu, valjalo bi štokod skuhati
ili bar malu pločicu izpresati.......
P5135307.JPG

do tipkanja
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pa gledam jel dobro vidim :D
Bas mi je drago da si odlučio foto, ako je kraj pogotovo onda, fino si to smislio, šećer na kraju, diploma u rukama:)
Imas dovoljno lumena, samo me zanima koliko Litara ćeš koristit;)
Sretno i prati se naravno :thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretno drug,odlučan boxić,sviđa mi se panel i njegov spektar trenutni,samo diži rasvjetu postepeno,nadam se da imaš više ovih full spectrum žarulja,imam i ja tri takve od 28W,fino peglaju.. pratim lemonče dalje.. :respect: ::umirem:: :joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and .i.

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Sretno i berićetno da bude!::listomahanje::Odličan strejn,imao sam Limun prije par mjeseci od GHS-a.Najljepši miris,a rad odličan.Ide opet najesen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.