Pes

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2007
23
0
0
49
ma ima kako nema ni ja nisam prije vidio temu ,uglavnom mi se igranje svodi svakodnevno kad mi djeca navecer zaspu pa joks u usta i razvali do 2,3h.dres je odlican .pozdrav
RastamanBG je napisao(la):
ewo ako ima nekih pesoholichara jedan dres za vas
josh je u izradi ali ce otprilike owako izgledati
golmanske i dres za gostovanja cu tek da radim

 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Evo ja ubijam master ligu na max. zvjezdica i vec mi je peta sezona. Osvojio sam sve sto se osvojit moze, dzoje sam batalio, al jebajem im kevu i na tastaturi.:vb_whip:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Evo vjerovali ili ne ali moguce je ...
by me

tkokazedanemozewb8.png
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ja kupio ps2 samo zbog pes, trenutno igram šesticu, i odbrojavam dane do izlaska sedmice, a onda se mogu oprostiti sa društvenim životom...
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ma kad izadje sedmica, nabaviti ću i za ps2 i za komp, a onda za komp uzimam onaj chillstream controller s ventilatorima, jeste vidjeli tu foru?
 
21.01.2008
5
0
0
45
delboy je napisao(la):
Evo vjerovali ili ne ali moguce je ...
by me

dinamo!
kako nebi moglo... sve se moze kad se hoce. ;)

i ja sam zakacen na PES 2008 na PC-ju. puno je bolja grafika i igrivost nego na PS2.
inace igraao sam i PES 5 i 6, ali ovaj najnoviji je savrsen. :icon_smile:

PS. evo moj prvi post na vutra forumu, nakon sto sam cijelu vecer proveo citajuci ga. ;)
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
weedy je napisao(la):
dinamo!
i ja sam zakacen na PES 2008 na PC-ju. puno je bolja grafika i igrivost nego na PS2.

igram i ja pes2008 na kompu. al moram komentirat ovo da je bolja igrivost...

budući da intenzivno igramo zaključili smo da je pes2008 totalno ***** od igre zbog raznoraznih bugova:

1. svaki put kad bude prekršaj na pola igrališta već znamo da je gotovo jer u 90% slučajeva zabijemo gol (na ps2 toga nema)

2. isti slučaj i sa kornerima - svaki drugi korner bude autogol, samo trebaš skužit kako nabacit.

3. sa nekim igračima možeš pretrčati cijelo igralište i doslovno prijeći sve igrače bez truda.

baš su ga sjebali za pc... podsjeća na fifu 96 jebote... kažu da je fifa 2008 puno bolja i teže je zabit gol, ono baš realno do jajašaca :vb_wave:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
kokos a da dignes na top player ak si tako dobar?

ja se na profesional za dupe mogu ugrist.
al uspijem dat gol .
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
delboy je napisao(la):
kokos a da dignes na top player ak si tako dobar?

ja se na profesional za dupe mogu ugrist.
al uspijem dat gol .


ma pričam o multiplayer, tj. 1v1 ili 2v2.

na profesional mogu igrat, al na top player već druga priča, dosta sjebanije... iako ne igram baš singleplayer, nije mi to - to :dunce:
 
14.06.2007
23
0
0
49
bok ljudi i prije svega drago mi je da ima pes fanatika ,jer ja ga ko sta sam rekao igram jos od iss-a(ko zna zna),al dali vi to pricate da ga ne igrate na top player ???jel to igrate na pc ili ps2?usput mislim da je pes2008 za ps2 j....nnnn samo steta nasa repka je lose napravljena ali zato chealse ili real su do j... pozdrav
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
3kokosa2 je napisao(la):
igram i ja pes2008 na kompu. al moram komentirat ovo da je bolja igrivost...

budući da intenzivno igramo zaključili smo da je pes2008 totalno ***** od igre zbog raznoraznih bugova:

1. svaki put kad bude prekršaj na pola igrališta već znamo da je gotovo jer u 90% slučajeva zabijemo gol (na ps2 toga nema)

2. isti slučaj i sa kornerima - svaki drugi korner bude autogol, samo trebaš skužit kako nabacit.

3. sa nekim igračima možeš pretrčati cijelo igralište i doslovno prijeći sve igrače bez truda.

baš su ga sjebali za pc... podsjeća na fifu 96 jebote... kažu da je fifa 2008 puno bolja i teže je zabit gol, ono baš realno do jajašaca :vb_wave:


da ne spominjemo nepostojeće ofsajde kad se lopta odbije od stative i još neke sitne greškice baš su ga sjebali :bananabang:
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
3ananasa2 je napisao(la):
da ne spominjemo nepostojeće ofsajde kad se lopta odbije od stative i još neke sitne greškice baš su ga sjebali :bananabang:

baš sam se jučer sjetio ono negdje prije kad smo igrali...

rezultat 2:2, 45. minuta. Pokaže se nadoknada 2 minute. Poluvrijeme završava 4:3 za mene :bananallama: 3 gola u 2 minute nadoknade i to još skoro je poluvrijeme završilo 4:4.

sprd-atschina!