Peticija? (ex. "???")

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
da bude za deset tada cu imati 30 i milina jos cu biti mlad ali ne znam za greenman-a on ce vec biti deda nece mu biti do duvanja ::behehe
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Ja u to vreme cu da napravim veliki bong, oko pola metra koji ce da gori po ceo dan. Ima da purnjam ko zmaj. He He
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
GreenMan je napisao(la):
GSS je za.I Ceda.Pa i Canak.Bajaga je stara kajla,bio hapsen pre 15-ak i vise godina zbog nekog plakata tj akcije vezane za legalizaciju i tako to,Marko Vidojkovic,ma ima ih sigurno samo treba to sve povezati...samo polako,sve po redu...

Bajagaaa je stari lisac, mesiv rispekt! ::super
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Ljudi,pa ja sad pored vas nemam nikakvih ambicija u zivotu,pored tako pozitivnih prognova preostaje mi samo da cekam da budem penzioner !~
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
2: Podrzavati legalizaciju vutre u celoj EU. Kad svi mi budemo ziveli u EU i mi cemo imati legalizovanu vutru.

:pivo[/quote]

samo ne u EU, samo ne u EU ::placko
P.S. Treba da sad pocnemo motati tako da kad ruke pocnu izdavati, samo lepo vadis iz skladista i kazes: Eeeee, vidis vidis.. ovo je kad sam imao 20 godina. Da da, pre šezdeset je to bilo. Ajmo da ga napunimo ako imamo cime..
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Budo brate zasto ne EU? To je jedan od nacina da dodjemo do legalizaije. Ako mi ovde ne mozemo da se snadjemo sa ovdasnjim politicarima onda mozemo da pomognemo drugima da legalizuju vutru. globalna legalizacija ce da pomogne da i na ovim prostorima.
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
paramecium je napisao(la):
Ljudi situacija je veoma jasna. Dok je ova garda politicara na vlasti nema legalizacije vutre. Zato postoje 2 resenja:

1: Osnovati neku organizaciju koja bi se borila za nase
interese, da se podrze neki mladji politicari koji dele nase misljenje. Onda da krenu akcije, najvise edukativnog tipa.

2: Podrzavati legalizaciju vutre u celoj EU. Kad svi mi budemo ziveli u EU i mi cemo imati legalizovanu vutru.

Po meni za sve ovo ce trebati 10 do 20 god. ajd zivi bili.. :pivo
ziv bio
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Jest druze, to je jedna od pozitivnih stvari. Ali, mi smo zemlje u tranziciji, a to je najbolja podloga ovoj kapitalistickoj gamadi da nas sjebe i da na nama zaradi. Znaci, doce nam GMO povrce, voce, ma sve sto postoji u GMO svetu. Ogranicit ce nam polja i ono stanje koje se zatekne prije ulaska, mora biti i nakon. Recimo, ako imas dva polja kukuruza, ili jos bolje - vutre, nakon ulaska u uniju ne smes da imas dva i pol ili tri. Ako imas Dve biljke, ne smes da nakon ulaska imas tri. Bogati se bogate, siromasni ostaju siromasni. To ti je njihova politika. Ne znam za drustvo, ali ja sam skroz protiv ulaska. Jebiga, nemojte zamjerit.
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
ma daj tako nesto niko ne moze da ogranici, a sem toga sta ima u GM hrani? niko meni ne moze da zabrani sta cu ja da gajim na njivi ako to nije zakonom zabranjeno... a kao imas nesto protiv GM vutre? to je isto kao da si pre 50ak 60 godina pricao sta ce nama hibridne sorte ne znam vec cega... GM biljke su prakticno isto sto i hibridi samo sto je sve uradjeno mnogo sofisticiranije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.