Peticija? (ex. "???")

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Sve je t oodlicno i fino. ja am se vec upisao,a Ostali sta cekaju? Bilo je vec reci o ovome na forumima.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
ma nista specijalno. samo 47 ljudi odavde potpisalo. mislim da im je ukupno trebalo milion potpisa, a oni sakupise oko 50000. JBG
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa malo im je lose uradjen koncept potpisivanja peticije.

Vrlo lose organizovan information design. To treba da je sto jednostavnije ma jedan klik i manje pisanja i imaces 5 miliona potpisa.
 
18.09.2005
6
0
0
Ma dajte bre ljudi dobro znate da od toga nema nista...vecina ljudi koje ja znam a vare i dali bi glavu za legalizaciju nemaju veze ni sam kompovima,a za net i da ne pricam...Za to moraju javni protesti!
0098
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Dok neko finansijski ne podrzi celu stvar i dok licnosti iz javnog zivota i naravno politike ne budu ukljucene nema nama radosti.Ne treba posustajati ali realno je da nece to bas tako brzo da bude.
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
pa koliko ja znam ima neka stranka koja se zalaze za legalizaciju ne znam tacno koja valjda onaj Orlic ali nisam siguran tu treba traziti neku politicku zaledjinu ko zna mozda oni Cedini isto pristanu G17 cini mi se ima liberalan stav samo da izadje iz ove vlade i uz jos neke organizacije trebalo bi da se odrzi u bg-u neki znacajniji protest da bas ono ostavi utisak ovaj oprsli nije cini mi se bio bas najbolje ispracen
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
a sto se tice jludi iz javnog zivota cini mi se da bi mogla da se nadje nekolicina mladih glumaca koji bi htelo etro videli ste u kulturnom nokautu Trifunovica totalno je ok lik prico
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
GSS je za.I Ceda.Pa i Canak.Bajaga je stara kajla,bio hapsen pre 15-ak i vise godina zbog nekog plakata tj akcije vezane za legalizaciju i tako to,Marko Vidojkovic,ma ima ih sigurno samo treba to sve povezati...samo polako,sve po redu...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
ja cu dati 100 ;)

GreenMan je napisao(la):
Dok neko finansijski ne podrzi celu stvar i dok licnosti iz javnog zivota i naravno politike ne budu ukljucene nema nama radosti.Ne treba posustajati ali realno je da nece to bas tako brzo da bude.

da, ali i mi ne treba da sedimo skrshtenih ruku... kontash?
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ljudi situacija je veoma jasna. Dok je ova garda politicara na vlasti nema legalizacije vutre. Zato postoje 2 resenja:

1: Osnovati neku organizaciju koja bi se borila za nase
interese, da se podrze neki mladji politicari koji dele nase misljenje. Onda da krenu akcije, najvise edukativnog tipa.

2: Podrzavati legalizaciju vutre u celoj EU. Kad svi mi budemo ziveli u EU i mi cemo imati legalizovanu vutru.

Po meni za sve ovo ce trebati 10 do 20 god. ajd zivi bili.. :pivo
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Slazem se da ne treba sedeti skrstenih ruku ali dok neko ne bude zainteresovan da finansira celu stvar nema 'leba...nazalost...parameciumova procena je i po mom misljenju dosta blizu istine,10-20 godina...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.