Peticija (Peticije)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Prva:

Trenutno se skupljaju potpisi za reformiranje evropskih zakona za cannabis, i ovo je najveci legalni pokusaj u Evropi do sada da se nesto promjen.Baza peticije je jedan ozbiljan raport koji bi mogao, ako dovoljno mnogo ljudi potpise, nesto da promjeni.
Do sada je sveukupno mozda 10 ljudi iz bivse juge potpisalo, a ja mislim da ako vi svim prijateljima posaljete ovaj link da bi smo mogli taj broj multiplicirati par puta

PETICIJA 1

a druga peticija je moja ideja da mi pokrenemo jos jedu, na ime naseg sajta... ja n'umem :) da sklopim prikladan tekst, tako da nek neko drugi startuje peticiju ovde i nek' javi sta je uradio, i nek' postuje ovde link...
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
podrzavam organizaovanje peticije, samo sto je potrebno da to bude dostupno i offline, jer nije nam cilj legalizacija na internetu. uskoro cemo imati priliku da se okupimo svi zajedno, a sve ideje ce moci da se realizuju.
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
20. April... Pot Smokers Day... ili 24. April Earth Day... ili mozda 7. Maj... Million Marijiana March.. cuce se
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Problem lezi u tome sto malo ljudi zna za dobre strane vutre . Na sajtu se mogu naci odlicne informacija ali mislim da neko treba da izadje "na ulicu" ....da javno prica o tome



Irie

::h2o
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Pa da... evo da prepricam jednu anegdotu koja mi se desila. Bio sam s 2 dame ~) u nekoj poslasticarnici... æaskamo i pripale one po cigar, nude, ja naravno odbijam.
Ja priupitam zasto vole taj duvan, jer mi nije jasno, i ova jedna mi objasni da je to "diže". Kaze sva se najezila... kao ne pusi cesto, ali je nikotin klepa po mozgu. ::histerija

E onda apropo tog "dizanja" zbori: pa eto nisam probala travu, pa ne znam, al verovatno je to slicno... A izvini sto pitam, jesi ti probo?

Glupo pitanje ~)
Ja kažem da. Na sta komentarise ova druga: pa eto svako ima neke svoje gluposti (parafraziram...)

Na sto cu ja: Pa dobro, to cak nije stetno. Cak se koristi u Indiji kao lijek.

A ona me gleda u fazonu - aha, vidimo se, kako da ne.

Nisam htio da se prepirem, nije bio momenat.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..primjetio sam jebiga da ovdje ima nesto vise od 200 registriranih clanova a sve skupa je online peticiju potpisali pedesetak ljudi s nasih podrucja.. ::placko
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
b0ddah je napisao(la):
..primjetio sam jebiga da ovdje ima nesto vise od 200 registriranih clanova a sve skupa je online peticiju potpisali pedesetak ljudi s nasih podrucja.. ::placko

Ja sam danas pogledao i vidim SCG 30. ::placko Pa stvarno a nas ovde ima 250.Nikad necemo postici ono za sta se zalazemo ako necemo bar minimum da damo od sebe. ::zidoglav
 
02.06.2005
1
0
0
Bi Milivoj potpiso da Milivoj moze da potpise,ali link nije dostupan za Milivoja.Kliknuo Milivoj jedno 7-8 puta al 0114
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.