Peticija - Uklonite zakonske zabrane vezane uz uzgoj i konzumaciju svog bilja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Politika i pravo su mi struka, iako se trenutno ne bavim sa tim al sam prilično informiran. Pročitaj malo troškove koje stvara živi zid, a idu iz džepova poreznih obveznika. U njihovim akcijama, u kojima više odmažu nego pomažu, kad oni odu opet jadne ljude deložiraju. Nije niti zrelo stavljati ozbiljnu udrugu franak u isti kontekst sa živim zidom, to je prilično neozbiljno. I bitna je razlika između inicijatora i pokretača, mnogi su to inicirali ne samo živi zid. Što se bore za dom javno, na osnovu ustavnog prava na dom kao osnovnog ljudskog prava, to neznači da se i drugi ne bore. Pogledaj malo da se više stranaka trenutno zalaže da se ukine porez na nekretnine i zemljišta, jer na taj način se nezaposleni ljudi i ljudi sa malim primanjima još više osiromašuju i dolazi do toga da ih deložiraju. Mnogi rade na tome, trebaš malo pratit aktualna događanja. I šta sad još da ti objašnjavam se o novcu, haha. Vi komunjare ste baš ukalupirani. Jedina stvar kojoj treba stat na kraj u ovoj državi su "banksteri", i velike korporacije. Onda ide promjena par točaka ustava, koje vlada treba promjeniti. To je nemoguće jer su u cijeloj vladi jebene komunjare, koje su krale i koje će krasti i dalje i ići niz dlaku banksterima i korporacijama jer na taj način pune vlastite džepove. To što si pogledao koju epizodu "Zeitgeista" neznači da nešta mnogo znaš. Treba malo otvoriti oči, izviriti izvan kalupa. Ja razumjem da je tebi kao titoljupcu i komunistu to teško. Jedini način da se ovom lopovluku stane na kraj nije živi zid ili neka druga stranka. Mi, obični smrtnici smo ti koji trebamo da se ujedinimo, dignemo na noge i pokažemo da smo mi ti koji su ih postavili tamo di jesu. I onda, onda će se morati zamislit. Svi su složniji od nas, i toga mi je najviše žao. Gledamo kako nas potkradaju 25 godina, uzimaju nam sve, i šta radimo, ama baš ništa. Pa da smo u južnoj americi sve bi gorilo, al nema kod nas tog žara. To je ono što je uistinu zabrinjavajuće i ponekad mi je žao što nismo složniji. Dignimo novac iz banaka, i odoše u propast, onda svi na ulice pa da vidiš belaja. Ja sam uvjek tu, nisam samo za tastaturom, bio sam aktivan u nekim udrugama, volontirao sam za neke koje su se borile za bolje sutra i prvi ću ustat za pravdu, ali nemogu sam da ga jebeš. Aj da si rekao da se ne kužim u matematiku, nebi ti riječ rekao, al ovako sam sebe ubijaš u pojam jer takve te izjave baš unazađuju i dokazuju da si prilično plitak u načinu razmišljanja. I nemoj da se ljutiš, nije politika za ovaj forum, tu smo zbog drugih stvari. Zapali enega i uživaj :joint2:.
Naravno da mješam živi zid i udrugu franak kad su jedno sa drugim funkcionirali a to znam iz prve ruke nemogu ti sad tu navodit imena itd, ja uopće nisam komunjara ja sam socijalista a državu su razjebali desničari, i zadužili je do grla da će i tvoje i moje djete otlačivat. Vidi moj način razmišljanja je vrlo otvoren sa svih pogleda ,zato što sam jedan od onih koji idu na deložacije pa gdje god one bile,i bore se za nešto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fluid Fluidni

Garo

Banned
Banovan
14.02.2016
19
8
3
28
Sanse su nam trenutno ravne tome da postanemo ministri ...Ali treba konstantno pokusavati....Potpisano :spliff:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ova tema je savršeno jasna.
Il' potpiši il' zaobiđi !
Nitko nikog ne sprečava da učini jedno ili drugo.

Izvadak iz pravilnika.
Obaveze korisnika:
10. Bez nacionalnih, političkih i verskih tema!

Stoga,pustite te priče o tome tko je šta i gdje ... jer će se morati brisati postovi.
A iz iskustva znam da uvijek netko u ovakvim raspravama popuši bananu :D
Stay High ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ova tema je savršeno jasna.
Il' potpiši il' zaobiđi !
Nitko nikog ne sprečava da učini jedno ili drugo.

Izvadak iz pravilnika.
Obaveze korisnika:
10. Bez nacionalnih, političkih i verskih tema!
Kod ovakvih i slicnih tema je najgore to sto se ista mora dotaci politike kako god okrenes.

Da se mene pita, (kao sto se ne pita;) ) ja bih ovakve teme odm'a na groblje.
Jer, cim se spominje bilo sta o legalizaciji, ona ne moze proci ako se ne umijesaju politicke licnosti, i samim tim rasprava na takvu temu ne moze proci bez uplitanja istih u pricu. Mislim da i pravilnik ima propust sto se toga tice, jer kako pricati o legalizaciji a da se ne dotaknemo politike?

Samo da se zna... Ja zaista veze nemam o politici niti to zelim.
Ovo je bilo samo moje napuseno misljenje.
:spliff:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
U prvom postu ove teme se ne spominje politika nigdje :D
Spominjala se biblija i tekst iz iste...što je obrisano iz opravdanih razloga.
I vidi gle :D na 3ćoj stranici teme više nitko ne spominje peticiju nego; komunjare,lijeve,desne,srednje,deložacije,franak,... :D
Prestrašno :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
U prvom postu ove teme se ne spominje politika nigdje :D
I vidi gle :D na 3ćoj stranici teme više nitko ne spominje peticiju nego; komunjare,lijeve,desne,srednje,deložacije,franak,...
To je izgleda klasicna pojava kod ovakvih tema. Izgleda mi ko bolest koja nema lijeka. :D Ja licno smatram da je slaba vajda od tih peticija.
:upiii:
 
19.09.2015
66
158
33
Planeta Zemlja
Kod ovakvih i slicnih tema je najgore to sto se ista mora dotaci politike kako god okrenes.

Da se mene pita, (kao sto se ne pita;) ) ja bih ovakve teme odm'a na groblje.
Ovakve teme se dotiču politike jer zahtjeve za legalizacijom i peticije šalješ/šaljete ljudima-političarima i smatram kako nije problem raspravljati o politici kao simptomu, već bi bio problem političko prepucavanje.