Peticija za legalizaciju?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.10.2013
2
1
0
Pozdrav svima!

Evo da ne duljim, zanima me zašto još nije (ili je pa ne znam) bilo slučajeva potpisivanja peticije za legalizaciju marihuane u RH.

Ja iskreno mislim da bi se moglo skupit dosta ljudi za potpis da se barem medicinska legalizira,ili se ljudi jednostavno boje kazna i propagande koja širi dezinformazije o istoj biljki.

Da li ima još istomišljenika (a vjerujem IMA) pa da se nešto pokrene u vezi toga,pa kad tad bi se trebal neki ajmo reči "trud" oko toga svega isplatit,jer ipak ujedinjen narod je puno jači od vlade.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Turf.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bilo je stotina peticija i nijedna nije urodila nićim što te i netreba čuditi masa referenduma sa po 700 000 skupljenih potpisa nije nikad obavljena
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
ima udruga zeleni svijet koja se bavi s tim, bore se za legalizaciju...
 

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
MonsterSeed je napisao(la):
Sad ste mi da li dobru ideju, mislim da bi mogao da preduzmem i pokusam u vezi te peticije, miislim da bi imao sanse da ostvarim nesto tako, bar da pokusamo. :)
Zasto da ne snimit/napravit neki mali video od 5-10 minuta u kojem se opisuje kako je zdrav da nikom nesteti,da nije droga to je biljka xD.. nema hemije i za dobro bit ljudi i drzave nesto tako..moglo bi se napravit..al ipak sanse nisu velike jer zivimo u drzavama koje ***** nevaljaju..jel se njima isplati da koliko njih vec ulovi na godinu i po 2-5 god u zatvoru budu (na drzavin trosak) a vako bi mogli zaradit a ne da im pare idu na to ali bolje pokusat nego samo gledat kako nas jebu..vrijedi pokusat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.