Peticija za vracanje Chat-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li ste za vraćanje Chata?

  • da, jesam za vraćanje Chat-a

    Votes: 4 6,3%
  • da, vraćajte Chat, kriziram

    Votes: 27 42,9%
  • da, vratite Chat, oćem da se ubijem

    Votes: 1 1,6%
  • da, vraćajte ga, dosadno je

    Votes: 5 7,9%
  • da, vratite Chat il begam sa foruma

    Votes: 2 3,2%
  • daj mi ga, daj mi ga, daj mi ga

    Votes: 3 4,8%
  • da, vratite ga da se kuckamo opet

    Votes: 3 4,8%
  • da bre, vraćaj bolan genjo, ruke ti utrnule :)

    Votes: 5 7,9%
  • oću chat, oću chat, oću chat, oću chat, oću chat

    Votes: 11 17,5%
  • da, vreme je za promene, glasam za Chat

    Votes: 2 3,2%

  • Total voters
    63

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
odlicna peticija, i meni nedostaje chat. vec imamo 27 glasova.
i ja bi glasovao da imam postova tj. imao sam dok se nije obrisala tema pitajte sve sto vas interesuje
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ja nisam htio pisati "šuplje" postove tipa: " Bravo majstore... ( osim kad baš nisam bio impresioniran) itd. I sad ga nema a ja se približio traženom broju postova.:notnice:
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
nenash je napisao(la):
Ja nisam htio pisati "šuplje" postove tipa: " Bravo majstore... ( osim kad baš nisam bio impresioniran) itd. I sad ga nema a ja se približio traženom broju postova.:notnice:

bravo majstore na komentaru! :)



nikad ga nisam upoznao, a priča se da su ga mnogi voljeli... :\
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Kao sto bi to stari, dobri narod rekao "budalu niti Hebi, niti kuci vodi" ako Hebes svima isprica, ako kuci odvedes podavi pilice!
Moj glas za vracanje chata na kojem nikada nisam ni bio, al' vidim da ima dosta "ucvijeljenih" dusa, pa neka vam se nadje.
One sto svima pricaju i dave pilice ne pustajte na chat! :)
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Iako ga još nemogu vidjeti :( , ali sam došao do vote opcije zahvaljujući postovima glasam za :)
ALI iako nisam imao prilike vidjeti wtf happened a nije više ni bitno ajmo se igrati kao odrasli(a ima nas i koji to doist jesu) odgovorno i savjesno sa umjerenim dozama zezanja tako da ne napravimo svinjariju i opet sami sebe u rupu skotrljamo pa da nebude jaukanja ;).

Chill n tolerance!
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
41 glas još malo.. Baš fali chat sad.. Mislim mi svi se bavimo stvarima kojima se bavimo i nemoramo zbog toga biti bitange i ponašat se neprimjereno na chatu.. Po meni je cilj chata na forumu da se ekipa prebaci malo iz postova u live razgovor i napuca se dozom zdravog humora i zekepeke. Fakat neznam ko je i kako isprovocirao cijelu situaciju sa chatom al zato postoje i pravila ponašanja na chatu pa banaj brate s chata osobe koje prekrše conduct code isto kako i banaš ekipu koja puni forum bezveznim postovima i ponaša se ne primjerno..
Ekipa, moramo se složit da vrijeđanju i ponižavanju bilo kakve vrste nema mjesta na ovom forumu i chatu ako ga vrate, jer jedino ako ćemo se svi držati nekog koda ponašanja ćemo dokazat svima da nismo samo narkomani i kriminalci kakvim nas promatrači smatraju..

:maryjane:Love,Peace & marihuana:maryjane:


p.s. od kad je chat maknut crome mi javlja da ova stranica ima nesigurni sadržaj a misli se na vutra radio.. pa dal je povezano sa micanjem chata ili samo do mene neznam..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Niko nije ni rekao da je chat zauvijek ukinut ali svakako mislim da chat ne moze doprinjeti razvitku foruma ali ajde ce vidimo tih 50 glasova.... a onda cemo napravit jedan za ne vracanje chata :)

Taj chat je redovna boljka svih foruma bas zato sto bude i zanimljivih stvari na njemu a vidi ih mali broj ljudi. Mnoga pitanja se odgovore a ostanu nezapisana, da ih neko drugi moze vidjet. Ima naravno najvise shprdancije ali opet sta znam. Znaci cak i kad bi sve bilo super na chatu ja sam protiv njega. I onda se dese gluposti...naravno ima i na forumu gluposti ali nekako na chatu su mnogo intenzivnije.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Kužim ovo da je chat boljka svih foruma samo moje razmišljanje je da bi s chata trebalo izbacit razgovore o grow-ovima i koristit forum za takve diskusije jer onda ostaju da svi vide a takvih tema vezanih za pomoć fala bogu ima par i kolko vidim dobro su posječene i daju se kvalitetni odgovori a chat ostavit za druženje i upoznavanje ljudi s kojima djeliš. Na ostalim chatovima kad prekšiš pravila ponašanja odma si kickan van i sobe i da to bi bila dobra ideja, otvorit par soba na chatu, jedna opća tj.hodnik a ostale svaka svoju tematiku.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Vutragenjo kad si se javio da napišem nešto što iskreno i nisam mislio pisati:

Relativno sam novi clan iako sam aktivan zadnjih par mjeseci,chat sam koristio povremeno...da napomenem kako je ovo prvi site i forum opcenito na kojem provodim ovoliko vremena bez obzira što koristim internet o ho ho...nisu samo hladni zidovi,postoji i dio duha koji mi odgovara.

Chat sam doživio upravo kao istinsku dušu ovog virtualnog svijeta,clanove sam mogao doživjeti korak bliže i "osjetiti" njihovu trenutnu realnost.
Ono što mi se nije svidjelo jest vibra koja se mješala između te pozitive,nekakva samodopadnost,potreba za dokazivanjem statusa clana i klana....zbog trulih upadica "sa strane" iako neznam što bi to znacilo jer smisao svega i jest u aktivnom clanstvu osjetila se netrpeljivost starijih clanova u zraku....osobno nemam nikakvih problema s tim,to je realnost svake skupine i društva u cjelini i prožvakano je više puta...da ne kenjam previše za mene nije pitanje chat da ili ne(svakako da) jer on je odraz nas samih(po forumu se to da sakriti) nego prioriteta ove nazovimo zajednice i kako se ona vidi u buducnosti a to su vec neka druga pitanja.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Možda chat ko chat direktno ne pridonosi kvaliteti foruma...ali je mjesto na kojem se navjerniji ćlanovi ovog foruma okupljaju ( i to nešto valjda znaći,ako su brojevi bitniji onda sam ja u krivu ),ne postoji puno mjesta na netu koje posjećujemo vutra chat u kombinaciji sa vutra radijom...bar što se mene tiće.
Koliko sam u pravu a koliko griješim prosudit će neko drugi....ali više će vutra.org forum izgubiti nego dobiti...Šime je već otišao,ne kažem da je otišao zbog samo chata.... mada dijelomićno jest... dal je gašenje chata shvaćeno preozbiljno?....možda i jest...eto svi smo se pomalo navukli na njega....ja prvi,priznajem....ali je li to ovisnost ili nije ...trenutno nebitno....ako jest onda valjda zaslužujemo sami odlućiti želimo li se riješiti te ovisnosti ili ne....kada bi chat direktno ugrožavao ovaj forum ja bi prvi rekao zakopaj ga zauvjek,ali ćisto sumnjam u mogućnost takvog scenarija eto to je moje mišljenje.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja kad god sam dosao na chat meni su govorili da im smetam i da im je bolje kad nisam tamo, tak da ono... al glasovo sam DA :)


Ipak sam ja jedan maleni mazohistić :vb_wave: