Peticija za vracanje Chat-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li ste za vraćanje Chata?

  • da, jesam za vraćanje Chat-a

    Votes: 4 6,3%
  • da, vraćajte Chat, kriziram

    Votes: 27 42,9%
  • da, vratite Chat, oćem da se ubijem

    Votes: 1 1,6%
  • da, vraćajte ga, dosadno je

    Votes: 5 7,9%
  • da, vratite Chat il begam sa foruma

    Votes: 2 3,2%
  • daj mi ga, daj mi ga, daj mi ga

    Votes: 3 4,8%
  • da, vratite ga da se kuckamo opet

    Votes: 3 4,8%
  • da bre, vraćaj bolan genjo, ruke ti utrnule :)

    Votes: 5 7,9%
  • oću chat, oću chat, oću chat, oću chat, oću chat

    Votes: 11 17,5%
  • da, vreme je za promene, glasam za Chat

    Votes: 2 3,2%

  • Total voters
    63

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Da li ste za vraćanje Chata? Fali li nekome? Evo malo zanimacije dok se genjo ne oraspolozi :)
Trenutno je na forumu 77 korisnika. 33 članova i 44 gostiju, bunt protivu tishine!
Potrebno je bar 50 glasova ZA, u narednih max. mesec dana, ajmo, sto pre 50 glasova to pre Chat ponovo radi!

[video=youtube;NbPdnzVazKI]http://www.youtube.com/watch?v=NbPdnzVazKI[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Neznam sta se događa i zasto je ukinut, ali mi fali kad ovako uletim navecer da odem vidit koga ima i posmijat se malo.

A opet, neka ga malo off, lijepo je vrijeme a i forum je zanimljiviji kad ne visiš na njemu stalno xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nisam ja

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
koliko sam primjetio dosta raznih korisnika se znalo nac na chatu,i sam sam znao navratit povremeno i zabaviti se stoga bi bilo ok bar da se dala neka obavjest ne radi/nema više chata zbog xy ovako mi je skroz bezveze da glasam kad se nezna razlog....primat chat za "odabrane" vjerovatno radi pa bi bilo skroz fino kad bi se oformio jedan poseban chat za junk ekipu eto recimo za to dajem glas jer u raju je lipo al u paklu je ekipa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nisam ja
03.07.2009
1.740
2.317
188
haha peticija za vracanje chata! :icon_lol:

A di su opcije za glasati sa naglaskom za NE=? Hebes takvo glasanje kad nesmijes zaokuziti sta zelis! :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nisam ja

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
bravo za ideju mocna semenko, a vi sto ste za ne opciju postavite si prioritete u zivotu a slobodno vreme za chat :ljulj
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
daj mi ga, daj mi ga, daj mi ga, evo glas i od mene - jos jednog ovisnika koji smatra, da treba banovati onog koji je isprovocirao isprovociranog, jer i meni je doslo ga napushim vec milion puta..
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
haha nu nema ga...nadam se da ce se vratit do zime kad bude dosadno onako sad nemam vrimena za nista a kamoli chat...al eto imamo radio..al moram priznat da se chat vrati opet bi visi po njemu u slobodno vrime a ovako bi vise pomaga drugima oko growa:icon_lol:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Chat je moj smisao zivota. Ukljucim ga kako ustanem iz kreveta, da popijem fukicu na chatu. Tamo su svi moji drugari koje mnooogooo volim! Oni su uvek tu da s njima ispusim frulu kad nemam s kim drugim, s njima jedino uvek mogu da pricam u kakvom god da sam stanju... Preko chata smo se svi zblizili mnogo i to je bas lepo. I kad smo svi toliko napuseni da ne mozemo da kucamo, tu su smajliciiiii... smajliiiciiiiiii... Chat je kevica, vracajte ga molim vas! On nikome nije nista skrivio da bude ukinut... To je jedno prelepo mesto na ovom prelepom forumu! :icon_lol: