ph zemlje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2008
47
4
0
42
obidjoh ja sve poljo apoteke u mome gradu i nenadjoh skoro pa nista drugo osim biokompovita zbog kojeg sam se opeko vec jednom jel zemla je šit,pa kupih kao neku koju video u zivotu nisam ugl ima sve od a do zeljeze xD,sad me zanima jel uredu sto joj je ph 5.5 - 6.5 sobzirom da mi je voda kojom zaljevam vuce blago na luznatu stranu,iz pipe imo sam priliku mjerit lakmus papirom al radio sam dosta usporedbi pa znam da nije tocno neutralna vec blago na luznato sad ponovio sta sam ranije reko xD,ugl...budem probo nac i uslikat zemlu da vidite posto planiram opicit indoo jean mali......ak ne onda balkonia grow....semenke su vec proklijale i te fore tak da bi trebo dans sutra presadit pa me insteresuje da ne za*****...da ovaj malo trivijalno pitanje nista sto se nmoze nac na sajtu al sam motiviran paranojom....xD
 
19.05.2008
47
4
0
42
zlo&naopako je napisao(la):
To bi trebala bit ok zemlja što se ph tiće,ali nisi napisao šta za N-P-K kaže
Pročitaj https://forums.vutra.org/threads/40-Priprema-zemlje ,tu sve piše-ph,N-P-K,mješanje...

da da to kolko sam skuzio je sve uredu,ev posadio pre jedno 3 sata reko si bit ce sve ured,malo sam prosiro grow rec je o pravom outdoru ovo samo za rast u saksijama malim i jedna za indoo da se upraksam.......eto za zavrsetak cim ufatim od drugara mob uslikam vam zemlu.....a za mix je onaj homejd stiropor pjesak na 10 litara jedino sto sam ja radio sa 20 litara zemlje pa sam 3 litre stiropor 2 litre pjeska
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
To je blago kisela zemlja i kanabis voli blago kiselu zemlju :D
Ako je prekisela - ispod 5.5, onda ćeš dobit više muških i imat problema s gnojenjem...
peace,
boz :sun2: