Philips Master Green Power

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.08.2010
14
0
0
34
Radim Pc Box i dali je Philips Master Green Pover 400w previse za staviti u taj box.
Zato sto sam vidio ljude koji s 20W po 4 Stedne lampe ljepo sade.
Molim odgovor
Hvala
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale 400W u PC Box-u je malo i jako ipak...
Bacat ćeš novce na trošak struje jer taj prostor od bilo kakvog kućišta PC je premalo za 400W....
Urod će biti sigurno dobar nema sumnje samo kako ostale uvjete Temp... Vlaga... Zrak itd... rješit i zadovoljit da bi došao do uroda koji je svoje odradio kako treba..
Moj savjet je ako već možeš uzet tih 400W da ipak uzmeš 250W i sa njom radiš u tom kućištu....
400W može pokrit 1x1x1 metar prostor a ti ga nemaš toliko zato ti kažem da ćeš bacat pare na struju.
Onda vent... i ostalo treba da bude extra kako bi bilo sve Ok sa biljkama.
Jesi u mogućnosti ako već nemožeš promjenut sijalicu na manju snagu da napraviš Box dimenzija većih od prilike taj idealni 1x1x1 metar v/š/d onda se izadovoljiš sa 4 do 6 biljki kako treba.
Pogotovo ako si početnik onda PC kućišta i takav Grow koji si zamislio traže malo znanja i više snalažljivosti u cjelom sistemu..

Ovo ti govorim jer bi volio ako ti je prvi put da uspiješ odraditi koju biljku do kraja kako treba i onda si sam sebi dao inspiraciju da ideš dalje u experiment...

Ako imaš još pitanja pucaj slobodno zato smo ovde nećeš se razočarat u pomoć...

Sretno...........
 
14.08.2010
14
0
0
34
Ma sada me jos zanima ventilacije kako spojiti i sta mi treba .
Ali volio bi da mi neko da MSN Ili neki chat da porazgovaram i shvatim sve. Zelim napraviti biljeske da imam kada krenem, neko ako je vec sadio i dobro mu ispalo.
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Nista normalni , kakav hps u pc kuciste , 70w hps je max maxova za pc kuciste, a ne coviku tu govorit da je 400w puno pa da uzme 250w , ja imam cool tube , relativno jak centrifugalni vent , i prostor 0.72x0.55x0.6 pa mi se cini da cu se borit sa temperaturom sa 250w , a kamoli to stavit u pc , hah nista normalni.

e i btw sve mi se cini da si ovo jos ti pod drugin nickom , mozes to sve pitat i sa jednim accom nije problem , ako nisi ovo sry onda..

https://forums.vutra.org/threads/7268-PC-Kutija-za-sađenje