Philips Master Green Power

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.08.2010
14
0
0
34
znaci samo otkinem skarama na kraju kabla kod adaptera i Fanova i samo spetljam zice zajedno..
Cini se jednostavno kupiti cu to.
 
14.08.2010
14
0
0
34
A jel postoji bas neki poseban nacin da otkinem kraj kabla kod adaptera i Cpu fanova ili mogu slobodno kako hocu skarama.(baš sam noob)
Izolir traka kad ih spetljam samo ih zaljepim ^^

zlo&naopako je napisao(la):
Izolir-traka,obavezno izolir traka :icon_lol:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
:icon_lol:
Moj savjet ti je,iako možeš sa škarama,da to ipak ne radiš tako.
To ti govorim iz tog razloga što bi bilo bolje da pribaviš osnovni alat kao što su kombinirana kliješta iliti "kombinirke",jer će ti još za nešto sigurno zatrebati.
Još i koji odvijač,i eventualno sjekaća kliješta,iliti po električarski,čisto hrvatski,"cvikcange" :icon_lol:
Kombinirke
Cvikcange
Odvijač iliti šarafciger
:icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ako se nisi do sada previše "igrao" strujom radije daj nekom koga poznaš da ti prespoji,rečeš za dvorišnu rasvjetu ako ko bude zabada nos.Da nebi bilo mirnovec :icon_lol:
 
14.08.2010
14
0
0
34
Može li mi netko preporučiti HPS žarulju 100 - 150 W za Grow Ormarič .
Planiram 1 biljku staviti u box i Razviti ju CIJELU s tom jednom žaruljom.
(Ako ima neki link za naručiti ili nešto da je normalna cijena)
Hvala ...

(To mi je zadnje što trebam)
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Sry ali malo vec pretjerivas sa pitanjima , momci su ti doslovno sve rekli od A do Ž mada ima sve na forumu vec ,jer da dodje tako svako i pita 300pitanja bez da je procita forum kojih par tjedana , onda bi vec sam na pamet znao gdje se sta nalazi , imas temu prodaja opreme po gradovima i tu nadjes , ili ko sta sam ja , sjea u auto i obisa cijeli grad i okolicu i nasa je. googlaj zaruljoteka i cijene su hpsava manje vise tu negdje , a set 150W bi trebao kostat oko 300 tinjak kuna.