Piće posle konzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Voda brate,ali ljeti zna dobro da sjedne ledeno pivce,ali tek toliko da me ne "uhvati" onako na vutru. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lilly

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.692
143
79
Sumarak
I prije i poslije konzumacije, najdraze pice :smoke18:
somersby-paron.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
to svakako mada pivu nisan popila godinama.. nije baš da mi paše, niti mi je ukusno..

ali malibu ili pina colada liker .. hijaoo :bale:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
sve je u glavi, samo treba sebi dati mjeru. to važi za većinu stvari u životu...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Nisam primijetio da imam problema pri izboru pica poslije konzumacije.
Nakon konzumirane 3 klipare marke jelen volim popiti i picence u vidu domace rakijice sljivovice, mada nemam nista protiv dobre kruske, karamut ili viljamovka meni svejedno i tu metodu primjenjujem dok ne postignem radnu temperaturu. Nakon postignute radne temperature pristupam metodi brojcane jednakosti - jedna teretna pa jedna kratka ljuta, sve dok ne skontam da je i ta metoda nedovoljno dinamicna i da je formula nezasicena. Po prosvjetljenju i uvidjanju sopstvene greske mijenjam strategiju i prebacujem se na shemu 3 u 1 pri cemu imam 3 kratke ljute u toku jedne teretne i to je trenutak u kome "pice poslije konzumacije" postaje sama konzumacija.
Sve to traje dok postoji mogucnost da ruka podigne flasu do usta. Kada snaga posustane i kad izda ruka u junaka pribjegavam metodi kosog hica pri cemu su usta nisko postavljena u odnosu na ugao naginjanja flase sto omogucava dovoljan dotok alkohola pri znatno umanjenom utrosku energije.


Inace slabo konzumiram, a kad konzumiram onda se usikam i pravim haos.