PimplaManov 3 vrste mix-250 hps cool tube

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
O ovome sam bija pocea u proslom dnevniku,ali sad kad sam vidija napredak reka sam da triba otvoriti novi dnevnik za njih.
Od 5 vrsta (hawaian snow,arjan strawberry haze,Great White shark,Lemon skunk,The Church),samo tri su ugledale svjetlo dana 01.10.09. (+-1).





15.10.09.

19.10.09


23.10.09.


2.11.09.
Gws LS


8.11.09.



12.11.09.



16.11.09.
pocele su cvjetati


17.11.09



23.11.09



25.11.09





to be continued ....
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Malo sam napisa,ubilo me uploadanje slika :D A i slike su random samo su datumi poslozeni.

Ova sta je cilo vrime najveca i "nabildana" to je GWS ,ova sta je elegantnija je The Church, i ova sta je podbacila u razvoju je Lemon skunk.Izgledaju ka muz i zena i dite :family1:
Prvo sam ga mislija maknuti ali sam mu da sansu pa ako baci 10g dobro je bitno da probam dim.

Great White Shark ®

Awards:

1st prize Bio HTCC 1997.

1st prize HIGHLIFE 2005.

Genetics: Super Skunk, Brazilian and South Indian.

Effect: Very strong body effect, stoned and long lasting.

-THC: 14.0% CBD: 1.7% CBN: 0.6%


The Church

  • Genetics: Swiss sativa, Skunk, Super Skunk, Northern Lights.
  • Effect: a heavy indica feeling that evolves in a long lasting cerebral high. A special taste and a very social effect.
  • Flowering indoor: 9 weeks, with a yield of 700 to 800 gr/ sqm.
  • Flowering outdoor: ready in early October above the equator, in early May in the Southern hemisphere.
  • Yield up to 900 gr/plant. Great resin production and very resistent to mould! Recommended for humid or rainy areas.
  • THC: 16.8% CBD: 0.7% CBN: 0.6%
Lemon skunk

Awards: HighLife 1st Place 2006.
Genetics: Old school Skunk, from the Amsterdam underground..
Effect: Smooth citrus flavor, complex effect, well balanced and long-lasting..
Flowering indoor: Ready in 8 weeks, but an extra week will increase dramatically terpens content in the resin, resulting in a much richer flavor. Production up to 600 grams per square meter.
Flowering outdoor: Ready beginning October, good resistance to botrytis. Production up to 800 grams per plant.



Od sad cu oznaciti koja je koja.Za onu masu slika mi se nije dalo,jbg :icon_lol:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and SuperAngel

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koliko vidim strawberry haze nije preživija,a nikako da naiđem na dnevnok od njega,jako čudno šta nikomu ne može da preživi...
Ali ovo drugo je super :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:clap::clap::clap:pimpla mnogo znaci mnogo bolje od proslog :) jako lepi zbunovi,vidi se napredak biljaka i te kakav! :icon_lol:
I izbor je dobar...taj Church sam i ja hteo mnogo dobra plant ,nego nebitno je to sada sta sam ja hteo :D
Celu noc si radio upload bas si nakacio brdo slika :icon_lol: kad je pocelo cvetanje?
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Hvala ljudi:sun2:. Cvjetanje je pocela tamo 15.11..Tada sam primjetija prve pistile.Znaci vec dva tjedna cvjeta. Okacit cu navecer koju sliku jer se lipo ova top kola od GWSa odebljala u par dana.:watchplant:

pozz,i hvala
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Update slika...to je bilo jucer znaci 17. dan cvetanja

Evo slike lemon skunka,valjda ce biti nesto od njega...




Evo The church,ona mi je bas zgodna cura :whacky023:

Ali mi je nekako previse produzila internode nego sta sam ocekiva,ali nema veze



I Velika bijela psina :teethysmile:



Širi je nego viši.. To je to zasada ekipa :respect:
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Ljudi potreban mi je savjet.Naime javili su se prvi problemi.Evo slike The church i to se jedino njoj dogada.



Izgleda mi kao manjak nitrogena.Gnojivo koje koristim je compo sana za cvjetanje sa guanom N4 P5 K6.Treba svaki tjedan po dozu pise na uputstvima. Prije 6 dana sam stavio 75 % doze u 1.5 l i sa 700 ml zalio ju. Jucer sam primjetio da su fan listovi poceli žutit i opet sam ponovija postupak.Malo sam danas bacija oko dok su u mraku 10 sec sa mobitelom ali cini mi se da im se ne vraca boja.Ph problemi se mogu iskljuciti jer mjerim svaki put.Vodu pustim da odstoji ali ne procjeđujem.Šta uraditi i što očekivati?:sick:
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
A znam Haze da pozute vec sredinom ali ovo joj je tek pocetak 3. tjedna.E znaš šta me zanima već duže vrime.Npr. u uputsvima piše NAPUNITI ĆEP DO OZNAKE I RAZRIJEDITI DO 1 L VODE.zA BILJkE KOJE SU SLABIJE ... RAZRIJEDITI SA 2 L.E sad mene zanima da li da svakoj biljci dam po oznaku ili kako točno se to koristi? I da li mi ovo gnojivo dovoljno da rijesim ako je N?

Cini mi se da mi Church pocinje zutit.Da li je moguce da sam nekako zakljuca N da nemoze se apsorbirat???
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Samo ti mozes najbolje proceniti dali joj hvali nesto,a i primecuje se na onim slikama :(( rekao sam ti napocetku da sam planirao Church da uzmem,bas mi je krivo vidi snadji se nekako :(
Raste li jos uvek jel se formiraju budovi ili je stala?
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Budovi rastu i bacaju dosta kristala,ali se i dalje church zuti,i sad su se i GWSu masu fan listova totalno objesila.Poludit cu.Neznam da li je moguce da sad 4 tjedan vec uzimaju hranu iz listova jer budovi rastu.A neznam,pricekat cu tjedan pa mozda nađem neko gnojivo sa vise N pa cu sa tim je probat.Nadam se da ce se oporavit.
Sad sam procita kako se N slabije apsorbira ako je zemlja hladna ,a meni je znalo sa po noci pasti do 19 stupnjeva znaci da je i to moguce da je razlog.

Evo slika The churcha 21, dan cvjetanja.


E ljudi izmirija sam Ph vode koja istece iz posude i bilo je 5.7-5.8.Nakon 3 flushanja je bilo 6.0.Kako da kontrolirano podignem ph jer bi lako to moga bili glavni razlog manjka N.

Vrlo sam zahvalan na svakoj pomoci,a svaka pomoc je dobro dosla :(
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Hehehehe stoneri FTW! Kad si vidio da se ljuska jajeta otopi u vodi? Imaš soda bikarbone (makar neznam koliko je se može staviti a da ne škodi biljci)? Ili kupiš neku vodu pa izmjeriš njezin pH
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Može li pepel od cigara?? :D:D:D

Kupit cu sutra sode pa cu bas izmirit ph ,a do tad cu malo prosvrljat po netu da vidim o toksicnosti,da nebi bilo jao meni.

Nabavit cu malo vapna vjerovatno,e sad da li tko zna kako se to koristi?
Naisa sam na neki post ali tamo pise kako koristiti za outdoor na vecim povrsinama,a mene zanima za indoor i to dok je biljka vec raste.Da li se razmucuje sa vodom ili8 se samo pospe i koja kolicina?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.