Pineapple chunk 1st grow hps600w by TF.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.11.2016
29
47
18
35
Cao drugari, evo ovako ukratko ide prvi grow, pa sam resio da otvorim dnevnik da zajednonucestvujemo u tome i svaka pomoc je dobro dosla, sve pohvale sugestije kritike rado prihvatam.. odprilike sve je spremno za koji dan idu semenke u zemlju pa idu i neke slike..

Semenke 5x bf fem pineapplechunk
Svetlo sylvania dualspectrum 600w
Prostor 1.5x1.5x2m
Vent 125 prima klima
Saksije 15l supstrat potgrond h i perlit

Prihrana mislio sam samo slavol i trening jedno topiranje i lst..

Nadam se da sam dobro otvorio dnevnik :)
 
01.11.2016
29
47
18
35
Cao drugari, prvo hvala svima a drugo izvinite malo zbog slicica imao sam nekih malih komplikacija i plus obaveze posao 3 male dece :) evo ovako neke slicice od neki dan pre klijanja kako to sve izgleda i kada bude imalp sta da se vidi ide jos slicica.. imam malo problem sa vlagom pretezno je niska 30/40 temp oko 25-27 ugasena lampa oko 20.. to je to za sada.. imam problem sada i sa dodavanjem slike, datoteka je prevelika i ako sam smanjio kvalitet na najmanje moguce jbg.. sta da uradim ?
 
01.11.2016
29
47
18
35
U brate corleone nesto se bojim zbog ovog lokacije i ta sranja cudo je ova tehnika lako je uci u trag u pm.. pokusacu kasnije sa nekog kompa da to odradim..
 
01.11.2016
29
47
18
35
Hteo bih da se izvinem moderatorima i zamolim da obrisu dnevnik i izvinem vama drugari zbog ovoga.. ali ne vidim smisao voditi dnevnik bez slika a ne ide ni po pravilima.. nadam se da razumete.. ipak bezbednost na prvom mestu.. hvala svima