Pineapple express (auto) & Super lemon haze (auto) 250w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Sve mi jasno. Vise lisca, vise upijanja svjetlosti. Od pocetka mi je pineapple bio rijedak sto se tice lisne mase i raste mi kao da tjera šibe, skroz rijetko. Onda sam isao traziti jel to do mojeg tako ili je opcenito, pa sam nasao na stranim forumima da mu je takva genetika i da opcenito nema puno lisne mase, raste izduzeno i veoma brzo. Kad ga gledas od gore, ti listovi sto su na njemu fino pokriju povrsinu gdje upija svjetlo. Ovako sa strane izgleda kao neko šiblje u kanalu uz cestu... Vidjet cemo na kraju kakav ce biti prinosom ali slazem se s tobom da je skroz rijedak...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Po njegovoj metodi sam i topirao. Svakako cu javit kakvi su automati, jer ih prije uopce nisam preferirao a sad kako grow odmice sve vise mi se svidjaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Update: 85. dan
Isprike sto me nije dugo bilo, a i bilo je nekih tehnickih problema s forumom...
Biljke guraju po planu i programu. Pineapple svaki dan pod povecalom. Trihomi su mu amber oko 20%, bit ce gotov nekih 10 dana prije nego Lemon haze. Prije 2 dana krenila voda s melasom, u ponedjeljak otprilike ide zavrsni flush. Super lemon haze jos jednom dobije hranu pa ce i on na isti rezim kao i pineapple. Moram priznati da sam dosta zadovoljan kako se to sve odvija iako vise volim outdoor. Vec planiram iduci grow s nekom fotoperiodnom sortom koju ne mogu uzgojiti u outu.


Pineapple: IMAG0291_1.jpg IMAG0290_1.jpg IMAG0289_1.jpg IMAG0288_1.jpg IMAG0287_1.jpg IMAG0287_1.jpg IMAG0285_1.jpg IMAG0284_1.jpg



Super lemon haze: IMAG0301_1.jpg IMAG0298_1.jpg IMAG0297_1.jpg IMAG0296_1.jpg IMAG0295_1.jpg IMAG0294_1.jpg IMAG0293_1.jpg IMAG0292_1.jpg

IMAG0299_1.jpg IMAG0300_1.jpg
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Update: The end...:makaze: 94.dan
Malo kasnim s updateom, ali htio sam cekat dok se to malo osusi pa da mogu i napisati kakav je dim sad kad se malo kjurao.
Na pineappleu je vise od pola trihoma bilo amber a na lemon hazeu negdje oko trecine i odlucio sam ih obje skinuti. Veoma sam zadovoljan prvim indorom, uvidio sam neke male pogreske koje cu ispraviti sad u iducem, ali generalno iznenadili su me automatici. Obje sorte su veoma zahvalne iako je lemon haze malo osjetljiviji i kroz cijeli grow je imao malih problema koji su ga pratili ali je sve lijepo proslo. Pineapple je totalno divlji i raste super brzo, nista mu ne smeta iako nisam u potpunosti ispunio cilj treninga sto sam si zadao s njim. Njegovi vrhovi su puno manji i ima ih vise te mirisi nekako po trulim jabukama kako tece kjuring. Oba su mi fina za pusiti iako je pineapple malo laganiji ima klasican indica rad s napadajima smijeha ali kad pocne pustati totalno budem spreman da se prepustim krevetu. zelenog je dao 131 gram.
Lemon haze mi je izrastao kao mali bonsai, imao je 5 velikih masnih vrhova, bas mirisi citrusno kako mu i ime kaze. Za sada je malo tezi za pusiti ali kako odmice vrijeme vjerovatno ce se i to promijeniti. Vec poslije špar dimova oci se skupe kao riza i totalni smijeh i volja za raditi nesto po kuci. Fin i poletan dim ali malo osjetljiviji nego pineapple. On je dao 152 grama zelenog. Bit ce to kontam sve bolje i bolje uvidio sam neke male propuste kao sto je prekratak cool tube koji mi zaklanja lampu te samim time imam i manje lumena. To sam vec rijesio i uzeo prima klima cool tube koji je puno duze i bolje napravljen. napravio sam neke malo preinake na ventilaciji i snizio generalno temperaturu za 4 stupnja sto ce dobro doci za ljetni indoor. U planu je jedan Jack Herer koji ide u pot od 20 litara i bit ce sam u satoru. To bi bilo to, hvala svima na savjetima i pracenju. Zivili vi meni, budite sretni i veseli. Ako je sve u redu, mora da je red dugacak....:cool23:





IMAG0319_1[1].jpg IMAG0320_1[1].jpg IMAG0322_1[1].jpg IMAG0323_1[1].jpg IMAG0324_1[1].jpg
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Bravo, sljedeća tura će biti i bolja, kad središ te sitne nedostatke, kojih uvjek ima kod naših boxova. :clap:::clap:::clap::