Pineapple Express

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Ljudi meni je ovo tako lud film skroz. U principu gledao sam ga high-ovan tako da sam isuvishe istripovao ali u principu nije losh...

plot : A stoner and his dealer are forced to go on the run from the police after the pothead witnesses a cop commit a murder.

imdb link : http://www.imdb.com/title/tt0910936/
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Film je fora, a sta drugo ocekivati od ekipe koja je napravila SuperBad (isto must see film) ja isto gledao cca 4 puta u prosli 2 tijedna...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Film je cisto qovno. pocne nadobudno i da ga ne pretjeraju bilo bi podnosljivo. ali film se svodi na niz totalno bizarnih situacija, koje nakon nekog vremena umaraju, a urlanje, njihovo, koje traje tokom cijelog filma je nesnosljivo i nepotrebno...

- 1
 
  • Sviđa mi se
Reactions: južnibud

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ima treša i treša..a ovaj film je bas TREŠ sa velikim slovima...dosadan prije nego smijesan. samo moje misljenje. i nikakva trava to ne moze poboljsati :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweetmaryjoe

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Gledao sam ga prvi put "malo nasenpu"i bio mi je sranje... Pa rekoh, idem se malo vise naduvat, pa pogledat ponovo... I opet, film je sranje, dosadan, pretjeran i vecinom vec vidjen.
Superbad takodjer.

Jedino od njih sta mi je bilo ok je zalomilo se
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Hm....kad malo bolje razmislim ,slazem se sa tobom.Film je onak bezveze....Ali ja sam ga gledao napusen...zajedno sa jos 6 ''high'' ljudi i u tom trenutku mi je bio prejeben...odlican

a poslije..bezveze!
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Meni je film dobar bas zato sto je pretjeran. Ono, preveliki izljevi emocija, pa kad gledas napusen moras se nasmijat. Al opet s druge strane nije ni do koljena majstorima pretjerivanja Silvester Stalonne (rambo)i Arnold Schwarzeneger (Komandos) :)
e to se zove pretjerivanje
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ma film je baš fora,neznam zašto ga tolko pljujete...

donekle objašnjava teoriju i ovog sitea...

trava nije droga,i baš zato mi je film dobar.Širi istinu,a ne laž!

A između ostalog ima nekoliko smješnih scena,od kojih mi je najdraza ona na kraju dok uleti Lanos i zgazi onog ''osjećajnog'' crnca :D
to me potrgalo skroz na skroz... :)))

evo scene

[youtube]RJjeuGc3LzQ[/youtube]
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Film je super smešan. Po meni jedna od najboljih komedija u poslednjih par godina. Baš me interesuje kako ovi kojima se nije svideo zamišljaju dobru komediju. Aj dajte neke naslove koji vam se svidjaju. Stvarno me interesuje.
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ja sam film krenio gledati 3 puta i svaki put bi negdje u 35 minuti odustao upusen ili ne radije bi pogledao neki klasik tipka How High ili American beauty, dobar film mi je jos bio The hitchhikers guide to the galaxy odlicna komedija (ali preporucavam da ju normalni gledate bar je meni bio tako bolji) :)