Pink Floyd,van vremena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2013
30
14
8
Reacher je napisao(la):
Jel itko ide na Roger Watersa u Split na poljud ? Jel itko bio možda na tom koncertu, naravno ne koji prethodi nego tog tipa the wall perfomansa ? cini mi se jbno progurati među prve redove i zapaliti neku masnu đoksu za vrijeme svirke :D

Iden, iden! Prije dvi godine san bija i u Zagrebu, jedan od najboljih provoda u životu...
Poljud jedva čekan i, u biti, ovaj vikend san cili posvetija ufuravanju totalnome u Floyde.
Izbjegavan gledat The Wall, naročito ovu stadionsku varijantu od ove turneje - želin da me odvali na licu mista.
Karte su masu skupe, al nas u HR posričija je EU tjedan nakon šta smo ušli u tu tvorevinu, u kojemu su karte bile 50% cijene, tako da san ih tad pazarija i, u biti, vodin i ženicu po cijeni jedne karte. Sad više neće moć reć da je nikad ne vodin na Poljud. ;)

Poručija bi svima koji su u mogućnosti da ovo vide. Eto, čitam da je BG koncert prebačen u Arenu, al nema veze i tamo je super, bijah. ;) Bitno da ima mista za zidinu, bit će dimenzija ka da je na Ušću.
Kupite i najeftinije karte na vrhu tribine, zabava je zajamčena, sva ona napuvana čudovišta bit će vam u visini očiju.
Uživajte, na Poljudu bi se moglo dimit više nego na Hajduka! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Karta rezervisana, 1.septembra sam u Areni, :joint2:

Članovi foruma se raspoznaju po krvavim očima i širokom osmehu :icon_wink:

Jedva čekam, pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=pOzj8p7-6Yc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: milaaa and opa cupa

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Prošlo je devet dana od koncerta i sve čekam da mi se slegnu utisci, ali nikako. Kako vreme prolazi utisak je sve jači i jači. Ono je bilo neponovljivo. Ljudi, bio sam hipnotisan, definitivno.

Ništa nisam koristio, nisam hteo da duvam pre koncerta, zviznuo sam samo jedno pivo da utolim žedj, rano smo stigli. Čist ko suza. Namerno nisam hteo.

Posle koncerta džuknuli jednu, seli u auto, pustil CD The Wall i ćutali svo vreme do kuće. Što kaže Konan u postu iznad remek delo.

http://www.youtube.com/watch?v=rWotr1UVrRg

Bio sam deo ovoga ... :dada
 
09.12.2013
1
1
0
U zadnja tri dana sam ga preslušao šest puta, naravno uz :leafblunt: Jedno od ljepših iskustava :smoke18:


MeddleCover.jpeg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker