Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
sad kad je ostatk ekipe po raznim mrakovima a dio i u teglama.......sva pažnja i prostor ostaje za pinkice
Iskreno, ugodno sam iznenađen tom biljkom......na početku je bilo dječjih bolesti ali osim toga ne mogu reč niš protiv nje
u vegetaciji buja ko mutava....oče nebu pod oblake i stvarno je bio izazov ukrotit je da ostane skrivena....trebalo je dosta truda i vremena da bi bile u stanju u kojem su sad.....buja i dalje ali ne u visinu nego u širinu i to na očigled
jučer su dobile full dozu Hesi bloom, fosfor i super vit....dva zaljevanja prije toga su dobile čistu vodu
gledao sam trihome jučer i prozirni su zasad
još jedna stvar me fascinira....prekrasni...30-40 cm dugački vrhovi, več solidno popunjeni, masivne grane.....a mirisa odnikud.....osjeti se blagi miris tek na metar od njih, a čak i onda se ne osjeti jako.....ova biljka je je idealna ako su susjedi jako blizu....kad sam uzimao sjeme mislio sam da to za miris piše tek tolko da nešto piše.....nisam mislio na početku da je istina....sad znam da je.....
počele su cvjetat negdje iza 04.09......znači četrdesetak dana pušta brčine
a sad malo fotošutinga.....




:leafblunt:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
zadovoljan u smislu uzgoja a u rizli.....ne znam još...nisam probal

buja i dalje.......sad su samo dvije Pink plant biljoze ostale.....uzivaju punu komociju jel više nema Kusha
malo sam ih razmjestio koliko je bilo vremena.....treba ih još malo bolje povezat i rastegnut

posude - gume u kojima su biljke bile su sad ispražnjene.....oko 80 litara je imala svaka na raspolaganju,puna vreča od balkonije + 4 lopate.....sve tri gume napunjene s korjenjem totalno osim prvih dva tri centimetra na vrhu.....

dimenzije su cca metar i trideset puta metar i trideset a visina oko metar i pol.....ne stane u kadar jedna čitava.....
još jedno dva tjedna i gotove su skroz....čeka ih još jedna full doza do kraja kaj se gnojenja tiće i nakon toga samo čista voda
pljesni i gusjenica nema po njima....malo skakavci grickaju lišče ali s tim se uopče ne zamaram....nek grickaju....još malo pa nestalo.....



:leafblunt:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ne bi ni ja više gnojio. Prema prognozama accuweathera, čeka nas vrlo kišni period u studenom, ali ti ipak znaš najbolje, pa ćeš tako i postupiti. Ako krenu kiše, ....skineš i čiča-mića-gotova je priča. :prof10:

Ide tebe hortikultura.....rođen za nju. Nikad nije kasno za otkriti talent koji nosiš u sebi. Duboki nakon prijatelju. :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and sharp
02.10.2014
11
21
0
ja tebi zavidim covece, uzgajam ko zna koliko ni jednom nisam imao ovako dobar grow :D kako rep+ da dam coveku? izmenio se forum pa ne znam xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ja ipak mislim da će dobit još jedan prehrambeni tretman do kraja, ali o tom po tom....ima još vremena
kad krenu kiše neće bit neke velike štete jel su nadkrivene i ne pada po njima ni kiša ni rosa i imaju ventilator
dobile su jučer svaka po 25 litara vode....ubili me komarci dok sam to radio :kenny_revenge: ....nemreš sve odjedanput zlijat...nije livada...
ja sam više rođen za opuštanje uz hortikulturu ;)

nije sve pobrano...ima živih još....neke na suncu a neke u mraku....kush je pobran i za njega jedino mogu reč da je do jaja doslovno...naravno ko voli indika efekt s relativno "bistrom" glavom......čak i ovaj nezreli....za 15 min hodaš cik cak i gledaš u križ......ok, uvijek se može napravit manja pljuga pa je i efekt manji ali ako staviš malo više a nisi u kondiciji onda cik cak i ostalo preskaćeš i prelaziš direkt na hrkanje :snupi:

kad već pišem da nakeljim i jednu lijepu....OB.....pistile taman kak treba.....a i trihomi




Orange bud porezan i stavljen na sušenje
Na njemu sam napravio tehniku zvanu "Main lining"...........nije baš 100% odrađeno po PS-u....trebalo je sve sitne donje grane odrezat i glavnih 16 vrhova bi bilo dosta deblje.....ja sam i ovako zadovoljan....moglo je i bolje ali šta je tu je....uvijek može bolje
na prvoj slici se vidi di je topirana i koliko puta



:leafblunt:
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.666
163
:respect:
piši nam kakšni su okusi v rizli (ili iz čega več pušiš)???
uljecko???
...ImbraAA poberiiiii ,-si zadovoljan s hesi đubrom?
ima razlike između prve i zadnje ubrane lepotice???
:smoke18:
:prof10: :prof10: :prof10:


SRETNO !!!
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
okus je odličan....slatko kiselo mrvicu vuče na skunk....u tragovima

još niš od ulja.....kad se štof osuši onda ide juhica

sa hesijem sam zadovoljan....ne mogu niš prigovorit....osim kaj jako skida ph....al ono baš jako....ako malo pojaćaš dozu zna otić ispod 6.0

razlika između onog pobranog "na silu" radi pljesni i ostatka koji je skinut oko tri tjedna kasnije je nebo i zemlja i miris i rad

još ima živih i zdravih među biljem.....Pink plant.....cvjeta oko 50 dana u grubo....puni se pomalo
nočas su preživile jednu od najačih oluja ove sezone....bar kod mene......krov je bacilo skoro cjeli dole....a one stoje obješene svaka grana na svoju stranu....nije niš puklo ali se sve savinulo prema dole
trebalo je potrošit čitavo popodne da se to malo dovede u prvobitno stanje i ponovo poveže
dobijaju ljubičastu boju pomalo
zasad nema pljesni ni gusjnica po njima a gusjenica vjerujem da više neče niti biti


zelena cijev na slikama.....šestfrtaljaka......col i pol ;)
:leafblunt:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Svaka cast Imbra tako se to radi ;)
Hesi ako stavljas u preporucenoj mislim na Bloom jer on jedini spusta ph ..znaci ako je u preporucenoj onda je ph idealan,netreba ti ph metar :)
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
hvala ljudi moji dragi......
idemo dalje.....sinoč je još jedna priklana....grana koju sam nepažnjom strgao s jednog od dva kusha
bilo mi je žao bacit je mada nisam više imao mjesta za novu biljku, a da ostane skrivena
veča grana je porezana na manje grane, umoćena u prah za ukorjenjavanje i piknuta u posudu od 6 litara
prvih par dana je izgledala tužno i stajala je u zatvorenom pokraj prozora da nije na suncu direkt da ne krepa dok se ne primi u novu posudu.....
izborila se i preživila a i dala dobrog štofa, s obzirom da je spašena grana koja je mogla završit na kompostu.....naravno očerupana zbog pljesni....



trenutno nemam mikroskop pri ruci ali kad sam gledao prije desetak dana bilo je več dosta tamnih a sad sigurno dominiraju tamni, bila je u cvatu preko dva i pol mjeseca
kad sam skidao lišče s nje primjetio sam da ima jako velike trihome, skoro pa u potpunosti vidljive golim okom bez pomagala
miriši na finu zrelu potentnu vutru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.