Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Aj baš probaj sa hesijem, i mene jako zanima ima li razlika, osim u cijeni dakako.
Piljevinu nikako ne preporučam, ja sam isto napravio kompost sa dodatkom piljevine, i crviju ko u priči. Nikad više piljevina.
A JE TO (snađi se druže) ;) (gume, štipalice,gumice...)
Ovo je zalijevano isključivo sa dodatkom plantele cvijet, i ja nemam razloga mijenjati, ali pratit ću razvoj cvijeća u tajnom vrtu sa hesijem. :meatballs:
YfZPHfZl.jpg


EDIT: A da napraviš usporedbu ? Dvije sa plantelom, ostale sa hesijem. :watchplant:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
onda.....bloom, fosfor i super vit i to je to
ima još jedna mala među kushevima i pinkicama a nisam je pokazao dosad.....
htio sam nešto izvest s njom....kao expoeriment malo......
bila je normalna mlada biljka sa 6 internoda......i onda joj se dogodilo ovo
pa onda ovo.........



i tak je to išlo malo po malo.........


a danas izgleda ovako......i odaziva se na ime Orange Bud

DSC00495.jpg



ima 16 grana, 8 sa svake strane....tak je "projektirana"........iliti 4 x topirana sa svake strane
posuda....dvanajstica

 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Jones Davy je napisao(la):
Aj baš probaj sa hesijem, i mene jako zanima ima li razlika, osim u cijeni dakako.
Piljevinu nikako ne preporučam, ja sam isto napravio kompost sa dodatkom piljevine, i crviju ko u priči. Nikad više piljevina.
A JE TO (snađi se druže) ;) (gume, štipalice,gumice...)
Ovo je zalijevano isključivo sa dodatkom plantele cvijet, i ja nemam razloga mijenjati, ali pratit ću razvoj cvijeća u tajnom vrtu sa hesijem. :meatballs:
YfZPHfZl.jpg


EDIT: A da napraviš usporedbu ? Dvije sa plantelom, ostale sa hesijem. :watchplant:
ovo je sa Hesi...
sscbdsh.gif
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
pošaljem im pusu u zoru i sumrak.......
puna strana zelenjave
nek se vidi raskoš
....ebo dnevnik bez slika....ili slike na kapaljku......a ima takvih dnevnika i vanjskih i ne vanjskih

razlika između vrhova gornjih i vrhova donjih, osim različite genetike, je da gornji imaju jako puno lišča a pravi štof se nazire iza njih....vjerojatno nije baš pred sami kraj slikano......a kod vrhova donjih je suprotna situacija.....da pravladava štof a lisna masa je u drugom planu i djeluju više dozreli od gornjih......kaj ne znači da su gornji loši....da me kolega krivo ne shvati......
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ma najvažinija je ljubav.. :zagrljaj: ...cure to osjete....i puse...i pažnju.....i vrate nam ljubav.....i zato nastaju ovakve slikice.....čisti odraz ljubavi i pažnje.
Zavela me Ana, ko marihuana...ma, ma,ma, ma.....marihuana......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić
07.03.2012
37
17
8
32
mičurin beri,nikad neznas ko ti moze upast u kucu il vec gdje drzis,zbog 10-tak dana vise,,..beri nece ti se odrazit na rad jer odavno cvjeta...vidi se iz pticije perpektvie da je posmeđila....to je moj savjet a bom vi kako zelite nije u mom prostoru da se moram brinut.pozdrav drug..


ups pogresan post jones daye za tebe je poruka a ne za micurina..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
koristi "edit" ;)
kod mene u kući je promaja,a ona slika skunk haze je stara...
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Misliš Franc Ožbolt.....s njim nikad ne znaš
čim Franc pruži ruku nutra mam je bez nje ostal
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Imbra ovo je sve bolje i bolje...kontam nesto kako je ovo tvoje ustvari do jaja .Ove godine svi imaju neki problem sa tom vlagom i kisom ta fucking pljesan je nemilosrdna bojim se da ce na forumu biti hrpa pljesnive trave u 9mj. a ti bi cak mogao kada procvjetaju i nakako to pokriti u slucaju nekih kisa...ali opet to zahtjeva intezivnu njegu ali jbg isplati se .Vrh u full cvjetanju popije dva deci vode ko rukom haha a treba to ispariti bez posljedica..razmisli.Nekaku brajdu haha salim se ali najlon bi bio dobar za svaki slucaj.
Kada je kisni dan pokri a kada je sunce otkri...steta bi bilo majke mi da prepustis slucaju ;)
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
sviđa mi se način razmišljanja ;)
pogledaj na prošloj strani sliku od prošle godine......baš to kaj prićaš.....
sve kaj je pod mojom kontrolom bude izvedeno, pa kak ispadne - ispadne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.