Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.043
2.718
twitch.tv
Prije nego daš Hesi lupi im svakoj 70 litara vode i onda ih ostavi + 3 dana nego inace zaljevas. Saljem vibre, ovo izgleda fino !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.043
2.718
twitch.tv
Jbg, Grandmasterflush mi je profesionalna deformacija :) Samo ti piči dalje kako si zacrtao.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kushevima možeš slobodno postepeno povećavati fosfor+ ;) nakon 2-3 tjedna im povećaj dozu za 50%,a početkom 9-tog mj. šibni im jednu duplu,bit će ti jako zahvalni..
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.664
163
:respect: još nisam videl da na brajdi raste grožđe i PP i SK a i hahahahahahaha OB se gura tu negdje-samo nek rastu i nek budu fest rodni !!!...specijal kuš direktor-orange bud izabela-tudum pink plant :ridinghorse: :ridinghorse: :ridinghorse: bravoooo :smoke18: :smoke18: :smoke18:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Direktor je tu isto.....vidi se ko se kuži u tudume i domaču kapljicu.....Pero, iz tvojih usta u Njegova uha !!

Orange bud....lagano pušta brke...niš spektakularno....da mu je malo više sunca bil bi još mesnatiji....ali....nije u glavnoj ulozi u ovom filmu pa ga je dopalo, kolko ga je dopalo



Ljudi se pale na centimetre...to je opće poznato....centimetre u visinu...dva metra....tri metra.......moja ovakva moja onakva ali glavno da ima preko dva metra......ja se palim na nešto drugo.....ja se palim na debljinu.....kad je debljina kak treba onda znam kakvi budu pupoljci iznad..... :p
SK#1


Pink Plant

Pinkica još niš ne cvate....samo preflower.....al buja ko mutava

El bahati gospon Kush....on več malo više pušta brke.....neki dan je neko u nekoj temi pitao da li ima mušku ili žensku biljku....pa veli da ova jedna ima nekakve brkove......i meni ostali brkovi umjesto pistla




i malo grupnjaka.....zasad su ostale na jedva preko 80 centimetri od zemlje

 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Imbra, tik prije branja, prvo skarama otvori jedan labirint po tom zelenju.
nadji ,kupi,popali nekome hrcka ili zeca, 2-3 dima mu u cube i ak najde izlaz , znaci da si ih slabo rasirio :ridinghorse: :respect:
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Nije me dugo bilo online, a kad sam vidio kako tebi odlično napreduje, jaooo, popravilo mi veče.

Meni je vlaga skoro uništila autose, morao sam ih onako mliječne skinuti, dok se regulari u ovom našem podneblju drže.
Pinkica nikako ne podnosi previse vlage, korijen joj trune samo tako, od 3 ostala 1 ;(, sve ostale indice su po ovakvim kišnim vremenima stisnule zube i drže se nekako. Tebi su već procvjetale, dok ove prepuštene na milost i nemilost se bore protiv plijesni, a ni procvjetale nisu. Što će biti kad tek ove naše u outu buknu. Kukam kao slavonski ratari na tvu. :D

Bar postoje ovakvi dnevnici kao tvoj da nas razvesele. :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ova godina je jako mokra u doba kad nebi trebala biti i skoro svi se bore s pljesni....imao sam mogućnost da uzmem jedan NL auto - RQS.....baš mi je drago da nisam jel u ovo doba bi bila blizu kraja a sigirno bi je safatala pljesan.....samo živciranje i šteta sjemena

prolazi ispod i čovjek ali na koljenima.....a kukovi deru po gumama.....a zec bi zapeo jedino zajedno s kotlićem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.