Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
imam ja mislim IE 8 on je jos gori stalno zamrzava :( sad mi zadnja 2 dana radi samo google chrome.. al dobro moze se sad na chat ic sa chromom
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
640
93
mene isto poceo zezat flash kada idem po youtubeu. Zasteka po 10 sekundi cijeli browser, te se odmrzne.

EDIT: Pokusaj instalirati stariju verziju flasha, meni je pomogla.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
moje pitanje glasi; :bong7bp:



  • VenloNL


  • :banana_rasta:


  • puče mi veza


  • ovo ne kontam :)


  • trenutno mi se dešava nešto što mislim da je nemoguće


  • :)


  • prestao mi radio da svira


  • onda onaj neki znak upozorenja sa laptopa...


  • i natpis ....nema veze


  • odem u postavke vodafon aplikacije i vidim da piše...


  • uređaj je onemogućen !


  • znači reset :)


  • pa ću se ponovo spojiti


  • :angry015:


  • ištekam vodafon stick iz laptopa,znači nisam spojen na internet više


  • i evo tipkam sve ovo a nisam spojen


  • uopće


  • kakoje to moguće


  • ???


  • Video interaction will not interrupt your upload.


  • ovo je pooruka sa jednog taba gdje sam uploado jedan video


  • prekinuto !!!


  • a vutra chat šljaka


  • stvarno ne kontam :)

  • You have been kicked from the chat room




 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Venlo: reinstal Vodafon program a prije toga scan nekim antivirusnim programom tako da skenira i stick,pa trojan remover....pa instal ponovo Vodafon...
prije ovog svega press ctrl+alt+delete ili del piše pogledaj sve trenutne procese dok ti se to dešava najsumnjivije pogasi ili postiraj ovdje sliku sreenshot-a
pa da pogledamo kaj te hebe....i u istom prozoru klick na tab Useres da vidiš trenutno koji korisnici rabe računalo ajde sretno... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Nakon razgovora sa 3 agenta putem besplatnog broja,i njihove tvrdnje da koliko oni vide...sve je u redu, iskoristio sam svoje minimalno znanje informatičke prirode i pokrenio neki alat za popravak,hehe....
Obzirom da mi je prestao raditi i media player i ko' za šta još....nakon oporavka sve šljaka kako treba.
E sad,štaj' bilo...nemam pojma :) al' veza više ne puca.
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Linux je vrh, ali me je nervirao sto mi je onaj Wine pucao, neke aplikacije nije htio instalirat, i plus Shockwave player ne postoji za linux ( o igricama da ne pricam), tako da sam ga batalio i vratio se staroj dobroj pirateriji :D
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozdrav,dosta znam o kompovima ali ovo sto se dogodilo ne znam kako da objasnimpa mi treba pomoc da uhvatim krivca.
Naime neko mi je ukro fb adresu i promjenio lozinku da visene mogu uc,mail mi vise ne postoji tako da ne mogu vidit sta se uopce dogodilo.
U hystoryu od croma pise da je netko sam mog racunala to napravio a to nije moguce.
Koristio sam telnet da ddos da probam naci keivca ali nez ikakvog uspjeha,da li itko zna tko bi to mogao bit,policija vlast ili netko,jer ja sam aktivist za legalizaciju i konstanto bacam postove o ljekovitim svojstivima marihuane.
Ima i prezime nisam naravno stavio svoje al taj profil je star pun k...i imam stvarno dobre ljude na njemu koje necu moc dobit natrag akoih jednostavno dodam jer svi oni znaju tko sam ja i da nemam razloga ovo radit..
Da li je policija,da li sam nekogpovrijedio ili se neko zaheba nemam pojma.
Sta vi mislite o tome
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
u tom slučaju i face ti mora napisat da je nešto nedavno promjenjeno sa tvog računala jel i oni bilježe i.p. kad se mjenjaju password-i i nick-ovi te ostale osobne i sigurnosne postavke,ali nevidim razlog zašto nebi vjerovao da je s tvog računala nešto promjenito,ako chrome history tako kaže......a i nije ti više neka mudrost provalit nekom account dovoljna je e mail adresa a negdje čak niti to ....tako da nebih rekao da je policija već da si bio neoprezan pa se negdje nisi logout ili ti je netko zbilja od doma to promjenio no taj je morao znat i stari password,ko god bio i odkud god ju je promjenio, ali nemojmo isključit policiju jer sve je moguće... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
Kako da maknem opciju automatskog prijavljivanja na vutri?
Čim dođem odmah san ulogiran,
Evo riješila san, malo san se maka od ovisi kompjutera pa mi se sve čini teško.
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48
I novi mobitel
zato san ga uzeja,
Slikan izbrisen a ono mi biljka preko ekrana ide ko nedjeljom u podne. Tako i ovo sa kompujtoron.
U zdravom tijelu zdrav duh!
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
XsmokemashineX je napisao(la):
...
Koristio sam telnet da ddos da probam naci keivca ali nez ikakvog uspjeha,...
Koristio si šta da napraviš šta?

ontopic: kontaktiraj face i probaj im objasnit, no ako nemaš više mail acc koji je bio regan na faceu... sretno
također, očisti komp, ako te nije sjebo netko tko te zna (pogpdio pass), onda si popušio keyloger neki...
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
odlogiram se s vutre i s facea...ponovo pokrenem internet explorer,ulogiram se na face udem na vutru i tamo ulogiran ??? nekuzim sta su povezani face i vutra pa me automatski spoji na vutru????