Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
dobro...zasto ne vidim pola slika na forumu nebitno koja je tema,recimo pola slika mi se otvori a pola ne...registraciju sam uradio kako treba,proverio sve opet...ako znate hvala
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
kako da okacim sliku?trazim po forumu ne znam gde ima uputstvo ako neko zna nek javi...
i sta je sa forumom imam problem kod slanja poruka, kad sam napisao poruku i treba da posaljem tera me da se opet ulogujem a poruke uglavnom ne stizu?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne bih link bez potrebe jer je lako doči do njega. Kucaj u google "guitar pro 6 rapidshare" i imačeš brdo linkova. Možeš u nastavku onoga šta tražiš staviti i "hotfile,easy-share,megaupload,fileserve..." ili drugi način skidanja "torrent" kao sistem djeljenja datoteka.
Dobro je da tražiš nešto s komentarima da se uvjeriš u ispravnost datoteke,dali su full verzije,ima li virusa itd.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
da ti to netko i kaže, nema fejsbuk sto posto.. :rofl:

kakva su to pitanja :))
 
02.03.2011
16
1
0
33
Imam pitanje u vezi avatara. Kad sam krenuo staviti sliku kao avatar odabrao sam onu opciju da stavim sliku sa svog kompa. Slika nije bila veca od 150puta150 pixela niti je premasivala 48.8 KB. Kliknuo sam na ono da spremim i pisalo mi je da slika nije valjana. Zatim sam pokusao staviti drugu sliku i opet ista stvar. Usput, ne znam bas previse o kompjuterima pa sori ako je pitanje glupo. Jel bi mi mogao neko pomoc oko ovoga? Hvala
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Ovak pitanje. Prije par mjeseci formatirana su mi oba hard disca a na njima sam imao dosta slika koje su mi od velike sentimentalne vrijednosti. Pitao sam dosta ljudi kako to vratiti, ali nitko mi jos nije nista konkretno pomogao pa sam odustao..
Ako itko zna kako da to vratim kakav program ili kamo da odnesem bio bi mu jaako zahvalan :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam provao sve kao poznate i nije uvijek bilo pomoči. EASEUS Data Recovery mi je vratio sve, ili sam se bar dobro snašao u njemu. Ako ne uspiješ,ima firma u hr šta vrača podatke i s mehanički oštečenih diskova pa kontam da im je formatirane mačji kašalj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Punxer

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Ljudi hvala obojici puno :D

Skinuo sam Recuvu koja mi je pomogla ali ne sa baš svim slikama. Sad ću probati sa ovim EASEUS-om.
Evo vam obojici rep+ jer sam toliko sretan mislio sam da više neću vidjeti te slike :))
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
pozdrav društvo,da ne otvaram drugu temu tu ču postavit moje pitanje.
evo ovako problem je kad se hoču spoit s kompom preko wirlessa na ruter do kojeg ne mogu fizički doč.nadam se da se kužimo. pasvord imam kliknuo sam na prozorčić use windows to configure your wireless connection (tako nešto) i proradila je tj. maknuo mi se onaj crveni iks sa te ikone i našao je par mogućih wireless konekcija uključujući tu na koju sam se odlučio spoit.,,samo da napomenem da sam se več spajao x puta na tu mrežu ali s drugim kompom ali s istom usb karticom s kojom pokušavam i sad ubiti več sam se i spoio , ukucao šifru signal odličan piše da je signal excellent međutim kada hoće otvoriti stranici opet se pojavi this connection has limited or no connectivity i pojavi se žuti uskličnik u trokutu na toj ikoni dolje pored sata gdje je wireless...? kaj sad hoće?Kada stisnem repair nakon cca minutu pojavi se ovo: windows could not finish reparing the problem because the following action could not be completed: Renewing your IP ADRESS.
dunno.gif
E sad dali je ta usb kartica s kojom sam več bio spojen na taj ruter zadržala ip od prijašnog kompjutera s kojim sam se spajo pa da ruter ne dopušta tu karticu preko drugog kompa,bo dali bi bilo sve ok kad bi kupio drugu usb kartcu.
jebiga odužilo se pitanje ali nadam se da če netko razumit moj problem.i odgovorit konkretno.hvala




Uploaded with ImageShack.us
 
26.03.2010
45
3
0
47
moras rucno postaviti IP adresu jer je na routeru vjerovatno iskljucen DHCP.
dakle IP 4 adresu postavi rucno kao sta je na starom kompu.
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
aha znači promijenim ip od kompa ,misim ono kad upišeš my ip ,kad pokaže ip taj ip prebacim sa starog na novi.
ili samo na kartici u postavkama ?