Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.03.2010
45
3
0
47
aux je napisao(la):
u mom prvom postu sam objasnio da sam to sve uradio sto si ti mi ti preporucio na tom forumu,problem je sto kod mene nema ikone za kantu u display postavkama

desni klik na desktop> personalize > tu imas skroz gore pri vrhu s lijeve strane izbor "Change desktop icons"

tu ugasis recycle bin
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nisi rekao koji model...tako da ne znam koji je najnoviji...

Ali, ja sam protiv toga...jos uvijek dajem prednost obicnom PC-u jer imam mogucnost nadogradnje svih komponenti(sto god ovoga nema-samo hard i rami) i jer za istu cijenu jos uvijek mogu puno vise dobiti kod PC-a...

Takoder sam iz recenzija vidio da ih dosta imaju problem sa preglasnim ventilatorom ili pregrijavanjem...sto kod mene ne dolazi u obzir...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Sekach je napisao(la):
pc all the way.
ovime bi si kao trebao smanjit kablove na stolu, ali samo dobijes suprotno.
kad ustekas lan, struju, mis, tastaturu, slusalice, printer, i sl, ode sve.
a ako pokusas bezicno sve, imat ces duplo vise kablova (govorim iz iskustva,
jer za "bezicne" uredjaje isto imas bar 1, a cesto i dva kabela (usb i punjac)).
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
youtube ili bilo šta god hoču da gledam online preko cjelog ekrana (slika je bijela) !!!! da naglasim samo preko windows media player-a šta treba da gledam online to tadi ali drugo ne??

sve sam reinsatlirao, tj najnoviu verziu k-lite coodec pack, adobe flash player itd sve sam nanovo instalirao naj novije verzije i uvjek me zajebava :((

ako tko zna zahvaljujem unaprjed jer mi živce ispija:crash:
 
27.06.2011
5
0
0
34
@Svetilist
Znaci normalan screen ti radi, samo fullscreen ne?
Probaj drugi browser koristiti i probaj otvoriti ovaj video i staviti ga fullscreen. Sta ce se dogoditi?
Kod:
http://video.yahoo.com/discoverychannel-25328257/destroyedinseconds-25259009/explosion-recorded-on-police-dash-cam-25775362.html
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
maaaaaaaaaaaaa jooooooooooooj neče full screen radi nema ..... jednostavno je bjela slika a zvuk sasvim normalno radi, brobao sam i u drugim browserima ali nula bodova, ista priča bemu miša
prijašnji PC koji sam imao isti sam slučaj i snjime imao i pojma nemam šta može da bude, s windowsima nemam nikakvih problema i samo me to zeza.......
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Ko ima para kupit će ga....ko nema instalirat će piratski ili neki free....
ja osobno koristim Avast antivirus ,free verziju i sasvim sam zadovoljan...dapače preporučujem...
 
27.06.2011
5
0
0
34
avg free + key scrambler
ILI
spyware doctor with antivirus

Mogu reci, sa spyware doctorom sam JAKO JAKO zadovoljan, vec ga 5-6 godina koristim, i uvijek je sve nasao i sve uspio maknuti, iako u zadnje 2-3 godine nemam nista u kompu. Sve sto otvorim je google na 10 min i to je to. Takoder, ne bih preporucio sdwa ako imate sporiji kompjuter, ja sam ga palio 1-2 mjesecno tek tolko da jednom prodje da vidim sta ima novoga u pc.

Ukoliko vam treba brzina, avg free + key scramble, avg free ne usporava racunalo (malkice da, ali koji ne usporava? :D ), a keyscrambler nista ne usporava, ali pomaze :D

Ne znam smijem li postaviti link do jednog odlicnog torrent sajta, ukoliko sam pogrijesio, neka moderator izbrise.
thepiratebay.org

Takoder, ako ne surfate puno, radite na racunalu a ne skidate velike fajlove, preporucujem online virus skenere koji skeniraju fajl sa do > 43 < antivirusa u samo 2-3 minute, zavisi od velicine fajla.
virustotal.com
vscan.novirusthanks.org
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Svetilist je napisao(la):
maaaaaaaaaaaaa jooooooooooooj neče full screen radi nema ..... jednostavno je bjela slika a zvuk sasvim normalno radi, brobao sam i u drugim browserima ali nula bodova, ista priča bemu miša
prijašnji PC koji sam imao isti sam slučaj i snjime imao i pojma nemam šta može da bude, s windowsima nemam nikakvih problema i samo me to zeza.......

ljudi pomagajte ko boga vas molim :icon_lol:
još nisam našao rješenje pa čak i po netu sam brljao i jedino sam našao ko ima isto probleme iste samo mu slika crna a zvuk radi !
stvarno nemam pojma štamu bi, sve šta gledam online u windows media playeru tu radi full scren, hmmmm :crash:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm, možda novi java update.. makar sumnjam..

ako imaš vremena, formatiraj C: i instaliraj nove windowse...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Također grafička, driveri grafičke i još ponešto. Treba se igrati malo, ili nađi nekog ko se razumije, pa plati pa se rugaj:))