Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
probaj s ovim
 
  • Love
Reactions: Nogud

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
u sto me nerviiiiraaaaaaaaaA

juce mi nestalo ono sa leve strane, gde su subskrisni, trending, plej liste... a nisam nista cackao???

1585496011850.png

jel to oni nesto menjaju, ako nije, kako da vratim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
29.11.2018
5
1
3
Pozdrav, da li vredi ovaj gaming PC za ove pare?
Da li imate bolju preporuku, nije bitno da li je iz GIGATRONA samo da moze placanje na rate. :D
Hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Pozdrav, ono sto definitivno fali tom kompu jeste hard disk(HDD), on ima samo SSD to ti je isto vrsta hard diska sa mnogo vecim protokom i brzinom ali njega imas samo 240 gb, racunaj da ce sistem i osnovni programi da ti zauzmu 50ak ostaje ti mesta sa jos jednu vecu igricu i to je to, tebi je komp pun, tako da je hard disk must have u danasnje vreme jer su sve igrice poznatije oko ~100gb velike. Inace sto se tice ostalih komponenti okej su mada da znas da ti je gigatron najskuplji, znaci deru, jedino sto imaju razne uslove placanja pa mozes da se dogovoris sve sa njima, to im je jedina prednost, komp koj si ti poslao kosta skoro 100 000 dinara i to nije malo, mislim da za te pare mozes da uzmes trunku bolji komp, savetujem ti da pogledas EMMI shop oni su najpovoljniji a takodje nude raznorazne nacine placanja, ako imas neko pitanje javi mi se u poruci vrlo rado cu ti odgovoriti.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
I zasto ne Ryzen?
U pravu si za ram, 16gb je definitivno postao standard, ako momak vec ima para za intel definitivno treba da ide na tu opciju, moze da prica ko sta hoce, jeste se AMD probio u zadnje vreme jako ali meni su i dalje u glavi one njihove grafe sto prze racunare i procesori na kojima mozes jaja da ispeces pod full loadom. Smatram da je AMD vise za neke low-mid budget varijante(i za ljude koji zahtevaju mnogo otkljucanih jezgra) dok su intel + nvidia dobitna kombina na duze staze za gejming i "prosecnog" korisnika.
edit: ipak mislim da kolega odzgo ima poentu, neko vreme nisam gledao cene na trzistu, pogledaj ovo npr:
ovaj komp ti je rame uz rame sa tim intelovim, malo slabija grafa, ali ti ostaje 26 000 dinara(220 eura) da uzmes jos hard i 8 gb rama, a SSD je od 480gb.
 
Poslednja izmena:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
bolje ryzen 3600 osim ako nisi fan intela:)inace kupi u djelovima i spoji sam i izac ce te jeftinije...

Pozdrav, da li vredi ovaj gaming PC za ove pare?
Da li imate bolju preporuku, nije bitno da li je iz GIGATRONA samo da moze placanje na rate. :D
Hvala!
110e manje da ga slozis sam sa istim komponentama
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Poz!

Kad upalim komp prvih par minuta svjetli zelena ikona, nakon toga promjeni boju i tako stoji stalno.
Otvorio sam ikonu/program, skeniro na quick i zazelenio je opet na par minuta te nakon toga opet mjenja boju.
Šta treba napravit dalje?
 

Prilozi

  • prvi dio.png
    prvi dio.png
    1,3 MB · Pregleda: 18
  • drugi dio.png
    drugi dio.png
    1,3 MB · Pregleda: 21
  • treći dio.png
    treći dio.png
    338,4 KB · Pregleda: 21

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Klikni na to zuto dugme sa leve strane "update definition" trebalo bi da resi a preporucujem ti da skines Avast free antivirus koj je besplatan a radi mnogo dobar posao
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Ocigledno mu nesto blokira konekciju, spasi sebe bespotrebnih muka i skini neki free antivirus, taj njihov mi se nikad nije ni svidjao a mozda su mu i ukinuli support, ne bih da pricam napamet al to bih ja uradio.
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.076
163
Na Youtubu su mi se pocele javljati bijele reklame bez oglasa samo mali krug u donjoj lijevoj strani koji predstavlja kao tajmer?Ne trebam cekati 5 sekundi pa onda mogu preskociti oglas vec mogu odmah cim se oglas pojavi.
Imam instaliran AdBlock.Google mi nije dao korisne inforamcije.Koristim Chrome(PC).
Untitled1.png