PITAJTE ME NIKADA NISAM GAJIO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ovde cu da postujem sve postove i savete "velikih growera" koji su odgajili u svom growerskom stazu i vise od 2 biljke.

Mozda ce se neki ovde i naci uvredjeni ali neka se zapitaju sta je razlog te uvrede.

Njihovo (ne)znanje ili njihova istripovanost da znaju nesto?

Istina boli,zar ne?
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:shock: :?:
Zar je bitno ko je veliki a ko mali?koliko je neko biljki uzgojio?Taman da je i jednu,treba to poštivati.
Onda bolje podjelitu "unutrašnje uzgajanje" na "profi" i "amatersko".Pa ko se smatra velikim nek piše u "profi" a mali u "amatersko".-mada je i to glupo

Pa ljudi uglavnom gaje iz hobija,jer im prièinjava zadovoljstvo,rade to iz ljubavi.Sve je to samo igra (bar za mene). Svako ima neke svoje više/manje uspješne metode i niko nije sveznajuæi. A kod indoor-a gotovo da ne postoji univerzalano.Pa ako se oko neèega i ne slažemo,ne treba zbog toga nikoga omalovažavati.
Bar mislim da bi tako trebalo biti :hippy:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
536.gif


308.gif


idemo opusteno... 8)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
neznalica je napisao(la):
Ovde cu da postujem sve postove i savete "velikih growera" koji su odgajili u svom growerskom stazu i vise od 2 biljke.

Mozda ce se neki ovde i naci uvredjeni ali neka se zapitaju sta je razlog te uvrede.

Njihovo (ne)znanje ili njihova istripovanost da znaju nesto?

Istina boli,zar ne?

A gde nadje tog manijaka sa brkovima haha ahha hhahahha :D

inace ajde jos jednom procitajte sta je napisano pa cete videti cije cu price da postujem :wink: i postovacu ih sigurno jer je vise nego smesno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.