Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
hahah, tema je oslobođena, i opet sve po starom :))
heh, nisam ni mislio da će bit drugačije,... biseri di god okreneš!


rOrOnoa je napisao(la):
Evo ovo je zemlja:
PH 7, CaCO2 5,7%, Sm 48%, Vlaga 52%, P2O5 170mg, K2O 145mg, N 1,6%, Humus 11%:read:
Da li da uzmem nešto drugo za kasnije, ili može isto ovo?

ova zemlja će ti bit ok, nemoj se previše zamarat brojevima nego posadi i odradi.!
ee da, rOrOnoa... ne mislim na tebe ovo što sam gore pisao... nego na neke određene ljude koji vole sijat pamet :))


SlowRider je napisao(la):
evo opet vrjedanja.evo ostavi isto i ovaj post ovdje tak da ljudi vide da si idiot.

alo bre, pa nemoš Tarkiju kažeš da je idiot... ak je netko idiot u ovom slučaju, svi mi znamo tko je to!

i ja te pratim neko vrijeme i iskreno VRIŠTIM TI OD SMEHA! samo ja se za razliku od večine ne zamaram s tim... imam svoj poso, radim svoje i puca mi patka!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrafarian

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Hoće ako si u mogučnosti stalno ih rezat. Zato što će narast nova ubrzo nakon što ih odrežeš.
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
ako je tu netko bio popljuvan to sam onda ja od svih vas.još očekujem odgovor od hemana koji očito nije ni mogao izguglat kaj sam ga pitao.nek mi odgovori na to pitanje i respect svima.ja ču snimit video kako me neko tuče s nogom po guzici i postat tu ako odgovori.kao glumi da je hladan a ustvari nezna odgovor.ono za sjemenke je točna izjava a ako netko misli da nije onda nek dopusti da dam argument.indian summer kak me pratiš?šta imam sto tisuča postova gluposti pa ti mene pratiš neko vrjeme.a sad neka mi neko kaže da sam u krivu ako se sjemenke namoče u vodi stave na papir i osuše se pa se opet stavi voda i da sjemenka ne uspije???e meni su uspjele.samo sam ljudima htio dat savjet ako im se slučajno desi da im se osuši da ne bacaju sjemenke nego da če niknut.(nisam spominjao več otvorene sjemenke)a tarki se našao da mi nešto govori.zar to nije svrha...razmjenjivat mišljenja i iskustva.e pa to je moje iskustvo kojih imam još puno a nebi se složili s njima.a vi svi koji čitate uzmite neku bezveze sjemenku pa to probajte.pa čemo vidjet dal pričam gluposti i krive informacije.za muške,ženske sjemenke sam pročitao na forumu strainhunters di imam več svojih 6 growa prezentiranih.pa da vidite kako se tamo ljudi kultivirano ponašaju.tamo i da kažeš največu glupost nečeš dobit podsmjehivanje itd nego 100 savjeta.došao sam na ovaj forum koji je balkanski i mislio sam to su moji balkanci,napokon netko normalan al vidim da kad tu čovjek nešto kaže a netko drugi misli da nije točno odma podsmjehivanje.ja znam da ste vi ovdje neki dugo imate reputaciju svoju itd ali neznaju svi sve pa tako ni ja ni vi.pa dajte budite razumni i prihvatite malo i tuđa mišljenja. ISPRIČAVAM SE RADI OFFA AL MORAO SAM TO REČI.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
MoXx je napisao(la):
Scrog je dušu dao ako znaš da su ženske biljke pa sve to metneš pod jednu "mrežu"... ova tvoja ideja ima rupu, šta ako prepleteš mušku biljku, otpetljat i skinut biljku je dosta zeznut posao i mrdanje simo tamo može dovesti do oprašivanja (teoretiziram malo..hh)
>>mislio si na vinogradarske mreže za zaštitu grožđa i voćaka od ptičurina.. ;P)

Ja sam si složio već okvir koji obuhvati sve tegle s biljkama, popreko su našpanate sajle na koje će ići mreža. Svaka biljka će imati svoju mrežu(dakle, složene kao puzzle-jedna do druge ali ne spojene),da kod pokazivanja spola mogu najlakše izbacit mudonju i da se ne hebem s raspetljavanjem. vrlo rado bih to poslikao ali imageshack nije https pa si ne želim radit probleme kad ne moram.

istina, ako neznas spol, nikako jedna mreza.. ja u zadnje vrijeme pustim biljku od
klijanja 12/12, i kad pokazu spol idu pod mrezu na 24 sata svijetla, dok ju ne popune.
nije najsretnije, al trenutacno imam jedan box, i jako je nizak, pa mi je to nekako bilo najlakse.
isto tako nebih preporucio jednu mrezu ako je vise razlicitih strainova, jer se ne razvijaju jednoliko,
pa ce negdje urod morat trpit (ako nista drugo zbog trenutka kad ces ic u cvjetanje, jer nesmijes ni
prerano, ni prekasno, da bi lijepo popunio prostor).

a mreza moze stvarno bilo sta. ja imam okvir od letvica i spagu obicnu isprepletenu u mrezu.
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
daj nabaci neku sliku, baš me zanima ta mreža, nisam nikad radio s njom, a svi je stalno spominju i govore da je veći urod. za šta služi i kako se koristi?
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
bit svega je da vrhove dovedeš u jednu razinu(scrog)...mreža(može biti bilo koji materijal-špaga-sajla-metalna mreža) služi da to lakše izvedeš, i automatski nemaš onakav standardni sistem da glavni vrh dobije najviše svjetla nego svi vrhići podjednako, mreža služi da vrh, odnosno grane podvlačiš/vežeš i "pleteš i tako formiraš krošnju ....googlaj-odmah izbaci slike, i sve je poprilično jasno:D
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Pravio sam sok od Bazge - Zova, te u njemu ima Konzervansa ( Natrijum-benzonat ) , secera, limunske kiseline.

Ukusom bas i nisam zadovoljan za piti, ali je kao sirup dosta sladak, pa me interesuje da li mogu to da ubacim prilikom zalivanja ( 1 dc na 5 lit ) ili da se drzim dobrog starog pcelinjeg Meda ?
 
09.08.2010
2
0
1
44
..pozdav svima,interesuje me moze li neonka, STYLANDIA standard fluroscent 2x f/18 6500 k 26 mm(tako pise na njoj) da se upotrebi za kakav box??
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
wu-varcar je napisao(la):
..pozdav svima,interesuje me moze li neonka, STYLANDIA standard fluroscent 2x f/18 6500 k 26 mm(tako pise na njoj) da se upotrebi za kakav box??

može za vegetaciju i kao pomoć pri cvjetanju
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
ljudi pomagajte imam 5 sjemnki special kusha, stavio sam ih prije 4 dana da proklijaju...sjemenke su krenile pucat i najednom sstale i tako stoje klica neizlazi van...nekuzim sta da radim?? pa ako ko moze pomoc bilo bi super....
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
wu-varcar je napisao(la):
Znaci dok ne pokazu pol??(vegetacija)...a koja bi bila potrebna za box 50x50 sa 110?

da dok ne pokažu pol...

puno njih, što više to bolje, ak ti je prvi rađe se ne zajebavaj nego uzmi cfl žarulje na grlima, jeftinije više lumena (bolje). 827 ti trebaju za cvjetanje ili hps
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
rastafarijan je napisao(la):
ljudi pomagajte imam 5 sjemnki special kusha, stavio sam ih prije 4 dana da proklijaju...sjemenke su krenile pucat i najednom sstale i tako stoje klica neizlazi van...nekuzim sta da radim?? pa ako ko moze pomoc bilo bi super....
jesu se osusile mozda?
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
nisu se osusile stalno su izmedu 2 sloja vlazne vate...al plase me da nece istrunit....
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
stavi na 3 litre vode jednu čajnu žlicu meda i mješaj. za 10 min je otopljen med i zaljevanje onda. dobitna kombinacija
možda može i više meda al za ovo gore sam ziher 100% da prolazi.
 
06.04.2011
35
4
0
45
Pozdrav svima.Kako napraviti mrezu Dali moze da posluzi pletena plastificirana mreza za ogradu.posto se koriste klonovi za indor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.