Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Tema je otvorena kako bi se dali odgovori na sva pitanja i probleme vezane za unutarnji uzgoj.

Prije nego postavite pitanje, koristite SEARCH i pročitajte PRAVILNIK foruma.

Svaki spam bit će brisan.
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Svakako da bi trebalo ovako nešto. Olakšava se i moderatorima posao. Thumbs up za ovo, a tebi MoXx evo po repu :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bilo bi dobro da se tema pitajte sve što vas interesuje vrati na stiki i nek se ispituje jer ovako previše gluposti ima.
 
06.04.2011
35
4
0
45
Braticu al starno si 100 % u pravu.Treba da se cita ali izgleda da je to tesko.........da se prvo procita i pretazi vec napisano pa tek onda da se pita ako stvarno nesto nije jasno POZDRAV
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Tarki je napisao(la):
Bilo bi dobro da se tema pitajte sve što vas interesuje vrati na stiki i nek se ispituje jer ovako previše gluposti ima.

bas sam htio rec kako vec ima ovaka tema..
kako to da se zagubila?
ili je to bilo samo na unutrasnjem uzgajanju?
ne sjecam se sad, a mrzi me trazit....

edit: evo nisam htio bit lijen, da me ne napadnu odmah ko zadnju njubaru
sa KORISTI SEARCH I SL..... tema je na vanjskom, ali je lockana...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
E brate svaka cast...:icon_lol:Ovako ce biti mnogo organizovanije, a i bice milion korisnih stvari i za one koji budu pratili ovu temu bez da postavljaju pitanja...Stvarno, svaka cast!:thumb::clap:
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
evo da pitam.. :D biljka je stara 23 dana, 21 dan je bila u vegetaciji pa sam je prebacio u cvjetanje. Zbog putovanja (17.6) najvjerovatnije ću morati zaustaviti grow, pa me zanima hoće li uspjeti iscvjetat do kraja, pošto putujem za odprilike 43 dana? Znam da to nitko ne zna točno jer sve ovisi od sorte, ali u stisci sam pa ako netko može odprilike reći pa da se barem nadam ako ništa. I da, ako i ne uspije odcvjetat do kraja, može li se ubrat iako nije izdržala do kraja, a da ne izgubi svoju ulogu (da "udara" kad se popuši)?

 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Sigurno ti nece zavrsiti s cvjetanjem i nikako se ne moze ubrzati...ona ima svoj ritam...

Ako bas moras ubrati, uberi ranije...rad ce ti naravno biti dosta slabiji...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja imam jedno brzinsko pitanje: Proklijane sjemenke su stavljene u zemlju, case od pola litre, i bacio sam ih na balkon... s obzirom da je vrijeme malo hladnije tu kod nas (nekih 13-18 stupnjeva), hoce li im to smetati da niknu iz zemlje? Ili bolje da ih stavim unutra na prozor? samo sto unutra nema toliko sunca iako mi je prozor na juznoj strani...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saul Goodman

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Napravi "staklenik" sa prerezanom flašom i nemaš frke...kad bace koji listić, i vrijeme će zatoplit i to je to....
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Imam doma prigusnicu 250w na kojoj piše točno ovak: 1xVTF(HQ) 250w, e sad jel moze ici na to hps :S???
 
07.03.2011
0
0
0
35
dečki imam pitanje... posadio sam 6 sjemenki, od toga je uspjelo 5, presadio sam ih u kalić i dobivaju male listove... uglavnom da skratim priču ... o čemu ovisi dali če biljka biti muška ili ženska???? (dali je to več određeno u sjemenci ili ovisi o načinu uzgajanja)... unaprijed hvala :)
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
zanze555 je napisao(la):
dečki imam pitanje... posadio sam 6 sjemenki, od toga je uspjelo 5, presadio sam ih u kalić i dobivaju male listove... uglavnom da skratim priču ... o čemu ovisi dali če biljka biti muška ili ženska???? (dali je to več određeno u sjemenci ili ovisi o načinu uzgajanja)... unaprijed hvala :)

ovisi i o jednom i drugom..

svaka sjemenka u sebi ima zapisan genetski kod koji ju određuje u više stvari pa i tome da li je ženka ili jajasta
možeš imat feminizirano sjeme uglavnom kupovno pa je na taj način određeno da će biti ženka. u suprotnom ne možeš znat dok ne odradiš vegetaciju (svjetlo 18h dnevno - visina biljke cca 30cm) i započneš sa cvjetanjem (svjetlo 12h mrak 12h) pa će ti biljka pokazati nakon tjedan dva dana ili jaja ili bijele pistile.

isto tako načinom uzgoja možeš utjecat da ženku pretvoriš u hemića iliti ima i jaja i bijele pistile. to će ti uspjet ako imaš npr. imaš, previsoku temperaturu, nema vlage i ventilacije itd...

u svakom slučaju, vodič za početnike upiši u search, i zagrij stolicu dok ga ne pročitaš s razumijevanjem :cow_yellow:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki123

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
RastaBird je napisao(la):
Imam doma prigusnicu 250w na kojoj piše točno ovak: 1xVTF(HQ) 250w, e sad jel moze ici na to hps :S???

Pogledaj dodatne info na njoj...ono sto te zanima je koji je faktor snage... cos fi bi trebao biti veci od 0,85...ako je veci, onda ti ostaje da probas hoce li raditi... A ako je manji, nemoj ni pokusavati... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.