Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
imam pitanje ... u box 70-60-20 visina,širina, dubina jel bi mogo isfurat 250W HPS jer cijena između 150w i 250W je nes sitno a puno više bi mi značilo jača lampa al me zanima sto se tiče temperature i ct-a...
jel mi preporučujete 150 ili 250 i za to što mi preporučite neki savjet jel bi treabao neki ct ili je dovoljno dobra ventilacija

Po mojem premali prostor za 250W HPs, ja bih stavio 150W i staklom odvojio dio gdje ce biti biljka od zarulje.
 
27.08.2010
2
0
0
30
Zanima me samo ako mi ko može reć koliko prosječno biljka izbaci grama, od koliko do koliko varira u prosjeku....
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Caos ljudi,kako ste?:) napushi jel da?:D uglavnom uzeo sam growbox secret jardin 60x60x160 i kit 250w HPS,ali nisam uz kit dobio kablove za spojiti lampu,da li se to uopce dobiva? Uglavnom sutra idem u nabavku kablova gdje ih ima ? znaci treba mi strujni i za grlo :)) cca 3 metra za grlo i cca 5 metra za utikac !!Pa ce neki review kroz naredna par dana stavio sam afghan kush ryder na germinaciju kojeg sam dobio gratis :)) ..Hvala lijepo
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kako gdje. Neki daju kabel, neki ne...
Samo mi nije jasno jel ti to zahebavaš? Kako misliš gdje kupit? Jesi ti kad bio u Baumaxu, Pevecu i slićnim trg. centrima? A jesi kad čuo za trgovine elektromaterijalom?
Treba ti 3x1,5 finožićni (znam, glupava rijeć, ali skontat će te barem) i šuko utikač.
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Ma jesam majstore nemoj se ljutit niti burno reagirati opusti se sve cve biti OK i zahvaljujem od srca sto si mi riplejo,naravno da sam cuo,mislio sam da drze kabolve u nekim prcvarnicama ako mi je usput jer moram se cimati do svih tih supermarketa :)) Pa na shemi pishe da mi treba dvozilni :))) da li grijeshim ?
 
06.04.2011
35
4
0
45
Imam i ja jedno pitanjce.Dali moze marijana da prezri?Ili jasnije da pitam.Da joj se produzi cvetajuci period kao kod vegetacije?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ljudi obicno hoce da im cveta krace, sto bi produzavao, mislim, sta bi s tim da dobijes
sta zapravo pitas, da li moze da prezri ili da li ti mozes da prolongiras period cvetanja?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nixa86 je napisao(la):
Ma jesam majstore nemoj se ljutit niti burno reagirati opusti se sve cve biti OK i zahvaljujem od srca sto si mi riplejo,naravno da sam cuo,mislio sam da drze kabolve u nekim prcvarnicama ako mi je usput jer moram se cimati do svih tih supermarketa :)) Pa na shemi pishe da mi treba dvozilni :))) da li grijeshim ?

Opušteno :rasta1:
Možeš ti sa dvožilnim spojit, nije bad. Samo onda nemaš uzemljenje, a ipak su metalni djelovi izloženi pa da nebi bilo
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Ako imas npr onaj plasticni ct,odnosno ako ti baza nije metalna onda ti netreba uzemljenje.ja na metalnom ct imam za spojit uzemljenje a na plasticnom ne.kao sta ti je zlo rekao nemoras ti nista uzemljit,mozes kupit i zicu tanju al ono,to ti je veliki rizik naspram par kuna vise kolko dode zica deblja trozilna.
@divlji skorpion,naravno da moze prezrit odnosno thc se pocinje degradirat i biljka vene,trune i naravno nije potentna.trihomi kada bi ti npr bili boje jantra svi tada dostignu svoj peak.sve poslje je propadanje.neznam bas kako bi te soralo da su ti svi trihomi jantar boje.malo previse stoned.jedino ako tokom growa imas problema s temp,vlagom,gnojenjem,svjetlom itd.onda se cvjetanje moze produzit zbog stresa u takvim uvjetima.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kupi brate silikonski izolirani kabel 3x1,5 kvadratnih u bauhausu metar ti dođe 11 kuna....a u baumaxu 17 ... ;)
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
Koliko mi kalibracione tecnosti za digitalni ph metar treba(sto za kalibraciju, sto za cuvanje elektrode) za jedan autflower grow znaci otp. 60 dana growa ? Uzimajuci u obzir da je nov ph metar.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
huana.meri je napisao(la):
ima neko iskustva sa "kanabis,org"

mislim na kupnju sjemena....

ja se nebih s njima zajebavao što se tiče sjemena... imaš sigurnije izvore za nabavku, od njih sam uzimao samo neke sitnice, higrometar i ph reagens
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
huana.meri je napisao(la):
ima neko iskustva sa "kanabis,org"

mislim na kupnju sjemena....
kompic je narucivao i kroz 2 dana dobio sto je htio(sjemenke i gnojivo)...osobno nemam iskustva al cini mi se kao dobra opcija.
 
31.10.2011
5
0
0
47
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc00116vd.jpg/]
dsc00116vd.th.jpg
[/URL] Nakon sto su se sjemenke(orange bud) preko noci natapale u vodi posadio sam ih u pripremljene case od 0.5l.,dobro ih pospricao sa vodom,prekrio ih plasticnom folijom i stavio u prostoriju gdje ce rasti. Lampa je hps250w,temp 28c,vlaga varira izmedju 30-40%. E sad pitanja....Da li sam napravio sto krivo? Prekrio sam ih folijom da lampa ne presusi zemlju,a opet me zanima da li mogu strunut u zemlji ako im je pre vlazno? Zemlja je terra magma. Lampa gori bez prestanka. Da li trebam nakon dva tri dana ako ne niknu maknuti foliju pa ponovo pospricat zemlju ili bi trebale imati dovoljno vlage dok ne niknu. Da li je dobro da su pod lampom ili da ih maknem dok ne niknu. Hvala na savjetima,poz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.