Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
matia je napisao(la):
E tu si u krivu sto posto, ja zapalim svaki dan već preko godinu dana jedan ili dva dnevno, i nit sam tup i nit sam ljen, posao i dalje imam, čak sam postao aktivniji :)

dodajem točku i zarez
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Gedza,ova plastika što se odvojila je popucala i mrvi se na dodir,nisam je ni isprobavao jel radi.uzet ću radije sutra čitavu nego da mi se sve sjebe radi 30-ak kuna koliko dođe nova.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ganja_farmer je napisao(la):
...jedna cfl-ka se raspala skoro i visi nad biljkama koje su tek iznikle

jesu kineske lampe il' nesto brendirano? meni do sada ni jedna nije bas tako potamnela, a kamo li se raspala, plastika promeni malo boju, al' ovo je bas...!?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nije brendirano,al nisu ni kineske :) mađarske su,DELUX se zove proizvođač.vidjeti ću kako će se do sutra razvijati situacija pa ću vidjeti hoću li sve mijenjati ili samo nadomjestiti ovu koja se raspala.
p.s. baš me neće :icon_lol:
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
nasao sam jedan super dokumentarac o marihuani, zove the union the - business behind getting high, odlican dokumentarac, preporucio bi ga svimaoni koji znaju engleski mogu gledati na youtube-u, rađe si ga skinite preko torrenta i prijevod....:)))))PEACE:))))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naturalmystic je napisao(la):
nasao sam jedan super dokumentarac o marihuani, zove the union the - business behind getting high, odlican dokumentarac, preporucio bi ga svima....:)))PEACE:))))

ajd vidi u kojoj si temi
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
6. Izaberite relevantan forum za svoju temu
Ne postavljajte pitanja u pogrešnim forumima. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu.
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
oke, dobro, ja se ispricavam, nemoj te se ljutit, vidim da sam tu mnoge naživcirao.....nije mi bila namjera......ali da ne duljim previše....zanima me samo jos nesto....sto je to sinsemilla....jel to mozda neka vrsta marihuane????....:)))))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pisali smo i o tome, al' ajd, sinsemilija je svaka zenska biljka koja nije oprasena, znaci biljka u kojoj nema semena, sto i znaci sinsemilla u prevodu sa spanskog ("sin" = "without" "semilla" = "seeds")
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
PowerSeed je napisao(la):
pisali smo i o tome, al' ajd, sinsemilija je svaka zenska biljka koja nije oprasena, znaci biljka u kojoj nema semena, sto i znaci sinsemilla u prevodu sa spanskog ("sin" = "without" "semilla" = "seeds")

e sad kužim, hvala majstore.....:icon_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Sodan1950 je napisao(la):
[h=2]Light systems Assimilation light 400 w 600 w 1000 w hps mh cooltube air cooled
Assimilation Light 400 w Hps complete
Jeli ovo cijeli komplet šta se tiče osvjetljenja i jeli se isplati davat ovoliko novaca?[/h]

je ceo komplet i cena je korektna, jedino je pitanje postarine, koliko sam video najniza cifra za postarinu je 33e
cela prica se zapravo svodi na ovo sto sam napisao ovde https://forums.vutra.org/oprema-za-...a-razmjena-opreme-za-uzgoj-17.html#post196817 sa nekim zakljuckom da je najbolje (najjeftinije) opremu kupovati u zemlji u kojoj zivite
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
Ja nerazumijem jednu stvar, kako vama uspjeva da sjemenka izbaci listiće nakod 2-3 dana?? Ja sam u utorak prosli tjedan piknuo proklijalu sjemenku u čašu koja je napunjena terra magmom (nisam busio rupe u čaši jer nema potrebe, nestavljam puno vode u čašu pa ta voda nema kamo otići) , sjemenku sam stavio tako da ono ''Bjelo'' malo viri van, znaci nisam je skroz stavio u zemlju, mislim da sam procitao negdje da taj korijen mora malo viriti van. I kad sam je stavio u zemlju odmah sam je stavio ispred prozora. Prije 3-4 dana bilo su sunčana vremena, temperatura je otprilike bila oko 5-10 celzijevih stupnjeva, mislim da je to čist oke za biljku, nije bas primjereno ali oke. Kada bi se spustila noć stavio bi času u svoju sobu, blizu radijatora, makar nisam bas grijao, ali jedna normalna temperatura u mojoj sobi. No međutim vise nije bilo sunca, poceli su opet malo hladniji dani, pa sam času stavio u ormar, i naravno namjestio sam i svjetiljku HPS 250W, nisam stavio ventilator nije bilo potrebe, s razlogom sto sam ormar malo otvorio da taj topli zrak izađe van, dao sam joj malo vode, i nakon nakon 3 dana vidim neki pomak, onako mali pomak, malo je narasla mozda 1cm....pa me zanima proslo je već tjedan dana ona mi naraste samo 1cm....moze mi netko reci zasto je to tako, zasto ona nije malo više narasla, ako sam joj pruzao dovoljno svjetla i topline, rezim sam stavio 18-6, i zaboravio sam vam reci da je strain domacica....:)))
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
:eek:hno:


Klica ide dolje u zemlju, to je inace buduci korijen.... ti si znaci zakopao buducu biljku u zemlju a korijen si ostavio da raste prema stropu.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naturalmystic je napisao(la):
...sjemenku sam stavio tako da ono ''Bjelo'' malo viri van, znaci nisam je skroz stavio u zemlju, mislim da sam procitao negdje da taj korijen mora malo viriti van...

i

bizbija je napisao(la):
... Za klicu sam negde procitao da ide dole a negde da ide gore, iz svog nekog malog iskustva ja mislim da nece biti problema ako je okrenuta prema gore...


dva puta u istom danu, ljudi, gde nalazite da to pise, ko to savetuje... nista mi nije jasno
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Napuni se plastična čaša od pola litre(izbušene rupe dolje) zemljom skoro do kraja. Natopi se vodom zemlja. Stavi se sjemenka bez prethodnog klijanja na zemlju. Na tu zemlju i sjemenku se stavi cca 1cm suhe fine zemlje bez imalo krupnog unutra(drvca, korijen,kamenčić) i natopi finom prskalicom da se ne rasturi zemlja poviše sjemenke. Sve se stavi pod hps u topli prostor i za 3-4 dana če i proklijati i izviriti iz zemlje. Nakon 5 dana več je "piši kuči propalo je"
Ubuduče kad se na ovoj temi postavi pitanje za koje postoji tema u ovom slučaju "klijanje rast u čaši i presađivanje" ide 10 poena za spamanje.
Sretno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.