Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
pozdrav svima..pitanje..

imam 3 kalashnikove, fem koje su sad stare 2 mjeseca..gnojio sam ih 2x tjedno sa NPK 8-3-5..za neka 2 tjedna bih prebacio na 12/12 i namjeravao sam u cvatnji koristiti HESI Boost kojeg vec imam (dobio free sampleove) pa me zanima kad poceti gnojiti?

dal odmah nakon sto promijenim rezim svjetla ili kad se pojave prvi cvjetovi? isto tako pise da se gnoji sa 20ml na 10l vode 1-2puta tjedno? jel to ok i da li jos uz Hesi boost trebam koristiti jos koja gnojiva?

hvala..
 
20.07.2013
5
4
3
Jedno pitanje. Pocinjem prvi grow u grow boxu 1.20x1.20 sa 1000w hps. Interesuje me koliko bi biljaka bilo idealno gajiti na toj povrsini, da napomenem da je Northern Light u pitanju.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
po mom skromnom mišljenju, 9 je optimalna brojka za te dimenzije. možeš i manje, ako želiš raditi SCRoG, a možeš i puno puno više (36 ili čak i više) ako misliš raditi SoG...

prije nego postaviš pitanje "što su SCRoG ili SoG", preporučam ti forumsku tražilicu i čitanje. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
obje metode mogu dati jednako, stvar je samo u uvjetima, tj. kako si se pripremio za grow.

ne želim pametovati, ali uz tako veliki box i 1000W lampu ne moraš brinuti za prinos, bolje se pobrini da što kvalitetnije odradiš pošto ti je prvi indoor...

mi na vutri ne gledamo na grame, bitna je kvaliteta, a ako je dobro odrađen grow količina će sama doći...
 
20.07.2013
5
4
3
Zbog toga i pitam, posto je prvi grow, a nebih da pametujem previse. Generalno me interesuje najednostavnija metoda posto sam pocetnik.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Malo je puno 9 komada. Mislim, ja bih stavio garant toliko :icon_lol: , ali za lakše manevriranje po boxu, možda smanjit broj biljaka, a kojih 10-tak dana duže vegetaciju. Znam po tome što ja uvijek imam 2-3 biljke viška u boxu i treba puno strpljenja da se sve ne polomi kad ih vadim van :D Samo zato ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
25.09.2013
3
0
1
Pozdrav svima.
Pratim forum vec duze vreme, ali nisam nista pisao na njemu.
Imam jedno pitanje i interesuje me vase misljenje.
Prosle godine u 7. mjesecu kupio sam oko 100 litara TERRA MAGMA zemlje(pakovanja po 8L) i 100 litara nekog obicnog humusa u cvjecari. Sve sam to pomjesao... i zapelo je nesto oko lampi tako da nisam ni pocinjao svog grow. Zemlju sam stavio u plasticne vrece i zatvorio da ne ulazi vazduh. Sve vreme je cuvam na tamnom i prohladnom mjestu. Prije par dana kada sam otvarao te vrece zemlja izgleda normalno, vlazna je i ne smrdi.

Interesuje me, sta mislite da li bih mogao koristiti tu zemlju za outdoor ove godine?
Unapred Hvala.
 
07.02.2014
1
0
0
Pozdrav ljudi,novi sam na forumu,inace znam solidno nesto o vutri malo vise od osnovnog,bilo meni dosadno i eto tako ti ja dodjem na ideju da zasadim vutru,10ak paketa popusio izbacio semenke i stavio na stranu,prekjuce nadjem ja te semenke i udjem na ovaj forum citam sta treba da bi gajio vutru, stavio da klija onako izmedju dva papira i to,sad pogledao iz 2 semenke mi viri koren nije velik,1-2mm sad imam pitanje koliki koren treba da bude da bi je zasadio,i da li moze da izdrzi kad je zasadim da je drzim 5 sati na dnevnoj svetlosti negde od 12 pa dok ne padne mrak i do ujutru da mi bude na svetlu u sobi od sijalice pa da je sakrijem na primer u orman od 7 do 12 dok sam u skoli,da li bi mogla tako da funkcionise posto nemam drugog izbora tako da izdrzi bar 5 dana a za dalje cu smisliti nesto....
 

Rogi

Aktivan Član
20.06.2012
58
65
18
34
Zdravo ljudi
kupio bih gotovi GrowBox komplet XXL

1. Mammoth Pro2400W GrowBox (120x240x200cm)
2. dva rasvjetna kompleta Plug & Play XL (600W)
3. ventilacijski komplet XXL.

Zanima me da li je pogodan za uzgoj marihuane....
prvi mi je uzgoj
pa me zanima što još od opreme treba kupiti, filtere, ct,..
i koja je vrsta dobra za uzgoj s obzirom da bi ih posadio 8,9 komada a da je gotova za 8.9 tjedana?????
i ako znate koliko to struje troši

U redu otić ću pogledat ovih dana taj box pa vidit šta sve ima od opreme pa ako bude u redu vidit ću koju vrstu...
Ljudi hvala
Čujemo se
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
bilo koja sorta ce ti dati na tu povrsinu kolicinu, nemas brige ali
bolje da uzmes neke indike ili hibride jer one daju vise mada i
sative daju ako imas mesta za njih :)
kazi koje sorte su ti zanimljive pa ce se naci neko da ti kaze koju da uzmes :)
 

Rogi

Aktivan Član
20.06.2012
58
65
18
34
Pozdrav ljudi

već danima čitam teme i postove ovdje i ima puno stvari koje su mi jasne i puno onih koje su mi nejasne.....

Išao sam vidit ovaj box
dakle veličina 1.2x2x2.4visine

u kompletu s ovim box dobijem 2 reflektora i dvije sijalice od 600w i prigušnicu....
dali su na ovu veličinu box-a i jačinu ovih lampi potrebni ct-i....
dobijem jedan ventilacijski set s filterom.....vjerovatno za ispuh....
znači da trebam kupit ventilator za upuh zraka....a trebaju li onda unutarnji mali ventilatori ili to tek vidim kad stavim box u pogon.....
da li je bolje kupit ovako box u kompletu ili da kupim prazan box pa opremu posebno.....
nije mi bitno koliko će me to novaca izać nego bih jednostavno htio uložit u kvalitetnu opremu i da budem siguran kada to sve kupim i složim da ću imat približno idealne uvjete za uzgoj.....ne želim više pušit ova sranja šta prodaju....
ako netko ima prijedlog opreme koju da kupim na ovu veličini box-a....slobodno neka napiše jer bih volio do detalja znat koje lampe da kupim s ct-ima ili samo reflektori, koliko ventilatora, filteri.....
ako ima neka duša dobre volje s iskustvom da složi tako jednu opremu za cjelokupni boks bio bih mu neizmjerno zahvalan....
nije da se ne želim sam potrudit nego jednostavno ne mogu još sve razumit.....

Hvala unaprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.