Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm,... nebi rekao da sam prvi potegnuo za time, ali ajde :)

ima ovdje puno organik growera :)


uglavnom, stavio jesam, nebi smjelo smetat, dok nije sve zajedno mixano bit će u redu.. organik sa malo aditiva po mom mišljenju je ok ...

p.s. ništa od novčane nagrade jer ste zakasnili :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
svetla svetlosti je napisao(la):
Da li je moguce kontrolisano uzgajati musku biljku u boksu sa :maryjane: damama, npr. u plasticnoj flasi ili kako sacuvati polen... ?
objasni malo bolje kako to u plasticnoj flasi, muska sa damama ne ide nikako, kontrolisano mozes oprasivati, al musku seli sto dalje cim je prepoznas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
pa mozas staviti granu sa muske biljke u vodu i ispod nje neku podlogu(beli papie,ogledalo ili nesto slicno)i kako sazreva tako polen sakupljas sa podloge....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kako god da sakupljas polen nemoj to raditi pored dama, muska biljka se vadi iz boksa cim je prepoznas
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
ja nisam vidio kod nas na forumu da je netko napravio nesta slicno ali je vjerovatno moguce kao i od kartona...podatan je lako se obraduje,skracuje ,busi a dali je bas najbolje rijesenje za box ...probaj pa javi :)
 
09.05.2014
5
2
0
Pozdrav svima. Sad sam posadio prvi grow(unknown sjemenke). Od 10 sjemenki 3 su proklijale. Od njih 2 izgledaju dobro dok treca je dostigla nekih 7-8cm i tako stoji ne mrda vise...Biljke su stare nekih 12 dana i danas sam primijetio na jednom listu da je kraj zut. Zanima me misljenje iskusnijih, sta bi moglo biti? Trenutno od opreme nemam nista osim termometra, a inace planiram za 7-8 dana da ih presadim u saksije od 9L sa terra magma zemljom... za sad se nalaze ispod 2x85w cfl 6400k i 1 neonkom koju sam stavio izmedju da im daje svjetlosti sa strane...
IMAG2726.jpg
IMAG2727.jpg
IMAG2728.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
5 cm bi trebalo biti ok, naravno proveri rukom u visini vrhova da li greje jace (nisam radio sa 85w cfl) i obrati paznju jer biljke rastu, nemoj dozvoliti da se zakucaju u lampu, moraces odrzavati taj razmak
 
14.05.2014
8
0
0
Pozdrav zelenasi :) upravo sam se reg. ovde.. mene zanima nesto.. ne planiram nista specijalno uzgajati ili odrzavati,
Prije par dana sam stavio 4-5 sjemenki u flasi pive (praznu) samo malo vode stavio da je vlazno, i sakrio na mracno mjesto.. nakon 2-3 dana pocelo je klijati, odmah sam stavio u vaznu, u kojoj ima zemlja crna, sto se prodaje kod mene, sa nekim svojim gnjojivom, pored toga..sam stavio jos jednu vrsta gnonjiva (konjsko) od kojeg svaka bilja uspije :)
Eh prva smjemanka mi je odma sutradan dala listove, i ta mi je najbolje krenula, nakon 2-3 dana krenule su jos 2 i lijepo idu, brzo listove daje.. iako sam imao malo problema, prvo listovi krenuli pa onda stablo..listovi bili teski za stablo, pa sam morao podmetnu neke klipe da se ne prebije, e to je sad ok..
ne koristim nikakva specijalna svjetla, niti nemam novaca za to niti je lako to nabaviti.. drzim je kraj prozora, kad je sunce vani iznesem je..i samo malo vode je zalijem kad sunce zadje..

mene zanima sad.. da li ce od ovog ista biti :) jer ova prva sto je krenula odma..dala je dosta listova.. nisam jos premjestio u vecu vazu da se siri dalje..posto ima jos prostora u ovoj.. 3 mi rastu u jednoj..malo je veca vaza.. mene zanima hoce li to uspjeti, to samo za svoje potrebe.. nista specijalno ;) HVALA

Naravno mogu i uslikat sliku ili dvije da vidite kakvo je stanje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.