Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
"Zelenašem se naziva osoba koja se bavi davanjem neosiguranih novčanih pozajmica privatnim licima po izuzetno visokim ("zelenaškim") kamatnim stopama, a prilikom naplate duga od dužnika se najčešće služi ucenama ili pretnjama nasiljem. Zelenaštvo je ilegalna aktivnost, a zelenaši su obično deo organizovanog kriminalnog podzemlja." inace, tako to nece ici ako ti je stalo da nesto dimis na kraju citaj malo forum i osiguraj biljkama najosnovnije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobrodošao na forumu.

Svaka bilka treba biti u svojoj posudi. Prazna kanta kupola.Ispod izbusi rupe.
Ako su ceo dan na balkonu na svjetlo biće nešto.
Presadi i stavi slike.
 
14.05.2014
8
0
0
cijeli dan je na balkonu, navece ja unesem u sobu,..ev mogu uslikat sad jednu sliku..pa procjeni.. i najlakse je reci NECE, sve je moguce.
ne iznosim je vani ako jako puse..i ako je ledeno, stavim je samo na prozor.. jer sunce udara na prozor i svjetlost
 
13.11.2013
5
3
3
Hteo bih da krenem sa uzgojom. Pa me zanima da li je moguce uzgajati u saksiji koja bi bila na prozoru? Znaci od pocetka do kraja da bude na prozoru bez stavljanja u box ili premestanja.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Neophyte
Odmah svaku presadi u barem 15l posude i zakopaj do prvih ovalnih listova.
Dobro izgledaju, malo se izduzzuju samo nista strasno.
Kada budu imale 3-4 kat napravi topiranje.
 
14.05.2014
8
0
0
nije li problem da to sutra uradim, sad ne mogu do vazni :) znaci da zakopam do prvih oni listova mali dole u sredini sto imaju, to govorim za ovu veliku.. jer ove 2 jos nemaju toga..
Kao sto sam rekao, novo je ovo sve za mene, al gust je zadimiti :) pa dosta vise placanja, izvini..sta mislis pod "topiranje" ?
I jos jedno pitanje, znam da sam dosadan.. da nastavim ovako raditi ko sto sam i zapoceo, malo vodice, paziti da nije previse ledeno, uvijek sunce ako ima jos neki savjet ili dodatak..da mi kazes :) HVALA unaprijed..
 
14.05.2014
8
0
0
hvala, vidim slike ..al vidim to se radi malo kasnije..kad je stabiljka cvrsca.. moja jos nije cvrsta, i tek je pocela davat listove, siri se.. za sada kako sam radio i drzao je na prozoru, a vani kad je sunce.. dobro joj ide :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to bas nije fer, fotka treba da stoji koliko i post, neko ce ovo citati i nakon 7 dana, da je tako kako radis ne bi bilo fotki na forumu, sta bi onda gledao uz objasnjenja
 
14.05.2014
8
0
0
dici cu opet, ako je problem.. sta pravis toliku zbrku, slika ko slika..ne vjerujem da moja slika moze kome pomoci.. kad sam pocetnik
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije frka neg poenta je sto ce biti jos pocetnika sa slicnim ili istim problemom, ovo im moze pomoci, kao sto i tebi forum pomaze, tu smo jedni za druge, sad primas pomoc al istvremeno je mozda nekom pruzas, ko ce to citati za mesec il godinu... ako se kontamo. il je lepse da svaki pocetnik dodje sa fotkom i pitanjima, i kada mu se pomogne pobrise sve i nestane. treba nesto i "dati" ako vec hoces pokupiti savete i znanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra and Stipe
14.01.2013
69
18
8
41
nestalo mi struje na 10 sati, pumpa od grijanja nije radila pa mi temperatura gdje su klonovi otisla u tacku. sta da radim i hoce li biti posljedica?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
glupko je napisao(la):
... pumpa od grijanja nije radila pa mi temperatura gdje su klonovi otisla u tacku...
ne znam sta znaci kad temperatura ode u tacku, nije li lakse napisati na kojoj su temperaturi bili tih 10ak sati il nesto manje
 
09.05.2014
5
2
0
Listovi na jednoj biljci su mi se objesili. Mislio sam da nije zemlja previse suva i zalio je, medjutim ona se malo ispravila i opet se objesila :) boja listova je ok...sto moze biti problem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.