Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.04.2014
23
2
3
Ja gledam tamo i nikako da nadjem odgovor. Videh da su neki narucivali, ali ja na RQS pri registraciji nemam opciju da selektujem Srbiju. :(

EDIT: Evo nadjoh sada da si rekao da ne salju za Srbiju, a bio sam ubedjen da sam video da je VidaR narucivao(ali ne mogu da otvorim njegov profil i posaljem mu pp). :(
EDIT 2: Ako je neko narucio preko njih ili zna da moze molio bih da mi kaze. :O
 
20.03.2009
1
0
0
38
Bok ekipa,godinama sam uclanjen nisam nikada pisao tek sad cu pitat prvi put a nemam pojma je li itko ovo vise gleda ali cu probat.Posadio sam par sjemenki eto tako iz zajenbancije pa mi je 1 uspjela to je u casici i nisam ni skontao prije 2.3 dana i evo je vec 2-3 cm visoka.Je li preporucate da je stavim na balkon ili bi joj temperature i sunce bile sad prejake ili da improviziram nesto.Putovat cu morat kroz 2 tjedna i onda bi je trebao presadit,je li istina da tako puno stres utjece na nju ? Hvala unaprijed :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a na koji stres mislis, ne vidim tu nista stresogeno, naravno da moze na sunce, a ako je presadis kako treba nece ni osetiti. za tolike godine na forumu mogao si to sam i zakljuciti
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
wishmaster je napisao(la):
Bok ekipa,godinama sam uclanjen nisam nikada pisao tek sad cu pitat prvi put a nemam pojma je li itko ovo vise gleda ali cu probat.Posadio sam par sjemenki eto tako iz zajenbancije pa mi je 1 uspjela to je u casici i nisam ni skontao prije 2.3 dana i evo je vec 2-3 cm visoka.Je li preporucate da je stavim na balkon ili bi joj temperature i sunce bile sad prejake ili da improviziram nesto.Putovat cu morat kroz 2 tjedna i onda bi je trebao presadit,je li istina da tako puno stres utjece na nju ? Hvala unaprijed :)

Nikako u toj casici na direktno sunce na terasu, ima za par sati da prokljuca zemlja i bice kuhani korencic za supicu
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Putuješ za 2 tjedna.
Na koliko dugo ?

Ovisno o tome,možda bi ti mogao predložiti šta da učiniš.
E sada,ima tu još parametara koji bi bili bitni u daljnjem razvoju tvoje biljčice.
Neznam šta planiraš.
Ovo je grow iz zajebancije,čisto onako da probaš jel' te ide ili stvarno planiraš imati dima na kraju (ako bude cura,naravno) ?

U tome grmu leži zec :D
Kasniš za out debelo ... što te tjera da uskoro pališ neke lampe,ako misliš :spliff:
ne vidim tu nista stresogeno
hahahahahahaahha,e ovo je pravo onako doktorski :)
Jooooj doktore,štamije :( ?
Opušteno samo,nije ti ništa :banana_rasta:

Inače,ja bih ju presadio u veću posudu,dobro zalio i na balkon s njom.
A imaš i one phizdarije za samonavodnjavanje u svakom većem centru prodajnom.
Oni tuljci sa gumenim crijevima ako ćeš biti duže od 10-tak dana odsutan.
 
17.07.2014
8
0
1
Nakon 4. uspješna growa u zemlji odlučio sam da bi volio isprobati hydro uzgoj.
Kupio sam AquaFarm (GHE) ...
28vvmt2.jpg

...i stavio sam sjeme na klijanje u coco pelete,nakon 3 dana one su provirile van iz zemlje,i sada sam ih stavio ispod cfl 28w 6400k...
2dh6tzl.jpg

..uglavnom,dali netko zna kada bi ja te biljčice trebao staviti u glinene kuglice tj. u hydro sistem?? Lep pozdrav. :vb_wave:
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Ljudi imam vani biljke visine 15cm,3 komada,šta mi predlažete dal da složim cfl box,neki socijalni,nije mi do trave,samo da uspije to mi je bitno,il će stić iscvjetat vani?
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
neznam mislio sam da su prekasno posađene,pa sam pito da znam dal da stavim nove menke i zajj se s njima u boxu,il da njih stavim
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
U pricipu si kasno sadio da..prekasno ali to samo znaci da ce biljke biti male..odnosno da ce ti dati relativno malo.Kao kada bi u indooru dao tjedan vegetacije i normalno da ce biti male.
Kvaliteta sa tim neopada,kvantitet da;)
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Ej ljudofi imam jednu istripovanu Blue Dream auto, gle drugi par listova ne raste naspramno, nego ovako u slovo V

mcg3di.jpg


jel to znaci da ce biti mutogen biljcica izuzetne kakvoce? :icon_mrgreen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Evo pitanje. U teoriji, kad bi hedove pri sušenju povremeno izlagao suncu zato da bi smanjio THC, a povećao CBN, hoće li se smanjiti razina CBD-a.
Dakle ima li sunce utjecaja na CBD ?

Hvalaaaaa
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Previše razmišljas, lepo posusi, popuši i uživaj.

Pa bas zbog toga, To te čeka posle završetka growa.
 

RASTAMAN420

Aktivan Član
31.12.2013
88
38
18
ej jel mozete da mi kazete koja hps sijalica mi treba msm kolko vati za box 50x40. imam ja jednu hps 400w ali msm da je mnogo jaka
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Ovako growbox complet 80-80-160 sa svjetlom 250 w , cetri vaze od 11l idu unutra, jel to ok za radit automatice na rezimu 20-4. Ili je 250 w preslabo za automatike. molim vasa misljenja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.