Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.06.2014
26
0
0
trebam hitan odg jer zelim jos nesto stic napravit prije posla .. kako ili sa cime da pricvrstim foliju mylar u stijenke od kompa razmisljam stavit iza nje zice od struje od ventilatora pa onda bi i bilo vjerujem dobro da se taj mylar montira nekako da se moze i lako maknut i vratit ?!??! pomoc please hvala .. neznam dali mi je pametno bas ljepit sa ljepiilom a opet nemoze bas ni visit ko da je slucajno tu ... HVALA
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
merico je napisao(la):
trebam hitan odg jer zelim jos nesto stic napravit prije posla .. kako ili sa cime da pricvrstim foliju mylar u stijenke od kompa razmisljam stavit iza nje zice od struje od ventilatora pa onda bi i bilo vjerujem dobro da se taj mylar montira nekako da se moze i lako maknut i vratit ?!??! pomoc please hvala .. neznam dali mi je pametno bas ljepit sa ljepiilom a opet nemoze bas ni visit ko da je slucajno tu ... HVALA

ak oces mogucnost micanja mislim da ti je jedino rjesenje cicak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: merico
05.09.2014
10
4
0
Ostale su mi dvije sjemenke Skunka #1 od RQS, zanima me da li bi se isplatilo truda i novaca da ih stavim u veće potove u šator 240x140x200, pod dvije HPS 600w žarulje u cooltube-ovima i da napravim SCROG?
Uzgoj bi bio organski, u zemlji, zanima me koju veličinu potova trebam min/max? Također, na kojoj visini, tj. broju grana da topiram? Da li je moguće izvući 1000g iz dvije biljke indoor? Sa 1200w bi trebalo ići, zar ne? Pretpostavljam da je ključ u dužini vegetacije. Do sad sam koristio potove od 13l i vegetaciju od par tjedana kad je bio veći broj biljaka.
Hvala!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
To bi trajalo...i trajalo....i trajalo :icon_lol: Ako ti se igra, igraj se, šta da ti kažem :)
A o količini nebih...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
To ti je možda bolja ideja. A što nebi stavio još neke menke na klijanje uz te dvije? Toga se barem uvijek nađe :)
Možeš i ove dvije malo izvegati, pa klonove skinuti, ako nebi više od jedne sorte, ali to onda opet traje poprilićno dugo... sve ovisi koliko volje i vremena imaš.
 
05.09.2014
10
4
0
problem je što nemam gdje sušiti nego u šatoru, a ako uzmem više sorti vjerojatno neće sve biti spremne u isto vrijeme za berbu. žao mi je da mi propadnu te dvije sjemenke jer je stvarno vrhunski strain, a i htio sam probati scrog prvi put.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema nikakve inkvizicije, ako koristis pretragu naci ces sve o growanju, pa to je u biti ovog foruma, imas i tutorijale za uzgoj, znaci sve u jednoj temi, ako ti to tesko, cemu sluzi mentorski kutak... ti bi sad post po post drndao ovde od potova, visine, ventilacije, vegetacije, djubriva, cvetanja, problema, branja, susenja, konzumiranja... alo, pa sve sto sam pobrojao je zasebna tema ili podforum na forumu. ne razumes izgleda da je ovo mesto ograniceno na jedno do dva pitanja koja nekog interesuju a nije nasaao odgovor na forumu. shodno celoj prici, vidim da je tema nepotrebna. the end
 
29.12.2010
6
2
3
Pozdrav raja. Napokon imam sredinu da sredim svoj grow box, pa sam poceo da crtam i kujem plan. Kako sam pricao sa jednim prijateljem o tome, on mi je dao MH sijalicu 250w, grlo i balast 250w. Kako je bilo dzaba, odlicno je, imam sijalicu za vegu :vb_kez: Ali dali mogu na ovaj balast spojiti HPS sijalicu poslije ili cu morati kupiti cijeli set? Ili je samo do upaljaca u predspoju?? :/



Hvala unaprijed
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
radice ti na tom balastu hps 250w (verovatno i mh), jedino neces imati max. iskoriscenost lampe. ja sam kacio hps na zivin balast bez problema. fali ti upaljac, pogledaj temu o spajanju hps/mh lampi
 
29.12.2010
6
2
3
Power, hvala puno :lock: . Znam da mi fali upaljac, vec sam proucio kako i spojiti, samo nisam znao dali moze hps na ovaj balast. Sada se bacam na pravljenje box. Cujemo se uskoro
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Šta radi ova tema u "opremi"? Šta nije to bilo prije u "unutrašnjem uzgajanju"?
Zašto je opet otključana? Zar se nismo već više puta dogovorili da je nepotrebna?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.