Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Dobar advokat, onda rasveta, seme, ventilacija itd...
Ovaj forum ne podrzava komercijalno gajenje!
Dokle ce se ljudi vishe bogatiti na gandzi?
Tako da, jbg...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Potpisujem!Ja sam ispucao svoje bonuse zbog sličnih sranja,kanite se komercijale.Ovo je hobi u kojem je najsigurnije uživati šta se kaže sam.
 
03.02.2009
6
0
0
32
bongash je napisao(la):
1. Kakve to veze ima sa unutarnjim uzgajanjem ?
2. Da li je mješala vutru i alkohol
3. Možda je anemična ili baš taj dan nije jela
4. Možda vutra nije za nju (da postoje i takvi ljudi)
5. Možda su u šumi ...
izvinula sam se zbog toga sto sam to pitanje postavila ovde,ali to je zato sto sam se tek regitrovala i nisam skapirala forum.u buduce ce biti ok! Da mesala je sa alkoholom ali to je prvi put da vidim da se neko onesvestio zbog vutre jbt. Mislim...strasno...a inace nije joj prvi put.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
a ono sta ja znam ideja je prelosa tolko sadit...
al kad bi to mogo napravit jednom u zivotu otog bi fino napravio sve hash i ond bi fino uzivo jendo 10 tak godina....
sta mi znamo mozd covjek za sebe gradi sadi to konta jednom odradi pa je dokraja zivota miran :D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
V3LA je napisao(la):
izvinula sam se zbog toga sto sam to pitanje postavila ovde,ali to je zato sto sam se tek regitrovala i nisam skapirala forum.u buduce ce biti ok! Da mesala je sa alkoholom ali to je prvi put da vidim da se neko onesvestio zbog vutre jbt. Mislim...strasno...a inace nije joj prvi put.

Je, biće da je od vutre ...
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
e golube, golube ovo si isto pitanje stavio u BOX ZA GAJENJE-Tehn......
Nemoj da ponavljas ista pitanja nije lepo.....
Daj si malo pravilnik procitaj esemu misa
 
06.02.2009
4
0
0
39
ovdje ima 161 stranica nemrem sve prelistat i procitat....pa cu rade pitat.....koji skunk nosi najvise prinosa po biljci? hvala :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
moras poci na obronke planine igman
tamo ces naci seja kalaca
moras prvo da se prikljuchis njegovoj skupini
i kad budes razmisljao kao on
dobices od njega skunk koji daje najvise

samo naprijed
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Naso doma od stare ovo gnojivo: Folifertil T
Upotrebljava se u domacinstvu i poljoprivredi, razredjen vodom u zemnim prskalicama ili pomocu zrakoplova 1-4 puta tijekom vegetacije.
Doza za ratarske kulture je 2-7l/ha, za povrce, vocke, vinovu lozu, ukrasno bilje u koncetraciji od 0,25% te za loncanice i biljke u stakleniku u koncetraciji od 0,1-0,2%.

1l sadrzi:
120 g ukupnog dusika
40 g fosfora kao P2O5
60 g kalija kao K2O
234 mg zeljeza
119 mg bakra
119 mg mangana
61 mg bora
1,4 ug molibdena, ostatak voda

Zanima me bili to gnojivo mogo koristit u vegeteciji i u kojoj kolicii?
Hvala
 
09.01.2009
3
0
0
44
treba mi jedna informacija ukratko pa ako moze netko da mi odgovori..,zanima me kako se obrezuje vutra od samog pocetka cim pocne da raste,znaci svako koliko listova tj. redosljed rezanja
 
20.01.2008
19
0
0
38
cao drustvo, pitnje? da li mi je doboljno hps 400 na metr kvadratni? cure mi ekstra mi bas velike ali nekako nisam bas zadovoljn velicinom hedova, i koniko mogu da napreduju za 2-3 nedelje? hvala na pomoci!!!!!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
zebratown je napisao(la):
cao drustvo, pitnje? da li mi je doboljno hps 400 na metr kvadratni? cure mi ekstra mi bas velike ali nekako nisam bas zadovoljn velicinom hedova, i koniko mogu da napreduju za 2-3 nedelje? hvala na pomoci!!!!!

400W je min. za m2, 600W bi bilo idealno ali ni 400W nije loše, možda je problem u genetici, lošoj zemlji (pod uvjetom da growaš u istoj), veličini potova, itd. ... ?

Koliko mogu da napreduju je vrlo relativno pitanje, to sam skužiš nakon 2-3 growa.
 
06.02.2009
4
0
0
39
balcan_smoke je napisao(la):
moras poci na obronke planine igman
tamo ces naci seja kalaca
moras prvo da se prikljuchis njegovoj skupini
i kad budes razmisljao kao on
dobices od njega skunk koji daje najvise

samo naprijed

zaletio sam se na planinu 200 km/h u rikija uletio mi je svajcneger i reko kam ces, reko idem lijevo pa desno pa se tu i tam izgubim pa se nadem pa se vratim i onda gledam i gledam pa vidim, pa hodam hodam i stanem, pa stojim stojim pa krenem, pricam pricam pa ispricam i na to uleti cro cop da je trco sto metara leđno bez prepreka i vice mi da je natjecanje u zrzu iza planine odem iza planine tam stoji seka aleksic sa wu-tang clanom, umek slaze shpitze...uleti DJ Tisina i nastane muk...i na to sve uleti sejo kalac i skace bungee-jump sa mixete ekipa ga lovi po podmornicama....na to sve gps lokator mi se ukljuci i dođem do ekipe koja jede zrz sa lopatama i vele mi oni da kasne na likovni, odem s njima na likovni pojedem im sve slike....veli mi on samo naprijed i odem naprijed i kaj se desi...vidim picku promjera ko guma od ves masine i veli skoci unutra skocim unutra i kog vidim...majkl đekson zlostavlja fetus...reko nemrem to gledat i odem van....izletim van sa najnovijom bmw x6 mjenjam se sa klosarom za pony s momo volanom....zausatavlja me golf4c,,rekoh necu im stat uzmem zrza na ler, pedaliram ko budala skuzim da mi je uvaljo 24.99 grama umjesto 25...poludim vracam se do lika velim kak si me mogo skratit za 00.01..decko se ispricava daje mi jos lapo na ler...sjetim se da bjezim od murije...i ogladnim odem do kompica napravit si pohani zrak jer me pere zrza...najedem se reš pecenog zraka...i nastavljam dalje...



nisam trazio od tebe da budes funny bunny lik koji pokusava izigrava ramaba na ovom forumu pito sam jedno jednostavno pitanje ako nemozes na to odg. onda nemoj pokusavat bit cool i zato :2flip:

i pitam opet koja vrst biljke daje najvise uroda?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.