Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ovo sto si napisao je bilo skroz nepotrebno a i dugacko sumnjam da ce to uopce tko citati

nije on htio ispasti duhovit nego mu je dosta tih upita kvantitativno -komercijalne prirode
umjesto da kao pocetnik postavis pitanje vezano za sam uzgoj ti odmah koja je sorta najbolja po prinosu sto mirise na neku interesnu sferu uzgoja ,a sto ovdje nitko ne voli.

inace tesko ti je odgovoriti na tvoje pitanje, po meni sve sto je indikasto je boljeg uroda.
 
06.02.2009
4
0
0
39
pa i njegov odgovor je bio skroz nepotreban kao i moje pisanje za bezveze ;)

kaj ljudi su poctnici zato kaj su se tek sad registrirali....to je isto ko da cu sudit cde po omotu, al dobro...

nego uglavno bio sam siguran da cete bar par biljkica nabrojat s velikim prinosom...jer ovaj put od sadenja hocu dobit maximalan prinos...trazim takve..a posto vi takozvani "experti" nama "pocetnicima" ne znate dat jednostavan odg na jednostavno pitanje...al svejdeno hvala
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
najviše radja bundeva pa nju posadi

to što misliš da ti malo daje to je zato što ne znas pa ti dzaba genetika
nauči pa sadi
pitanja koliko naviše i najbrže
bljak smarači koji odmah dobiju prefix komercijala dok ne dokažu suprotni

a da se kladimo u sto marki da ti post nije niko pročitao :vb_whip:
 
17.03.2005
20
2
0
znam da je malo off ali citao sam o nekom kukuruzu da brzo raste pod pravim svjetlom tako da..... treba probat!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
pero_paliona je napisao(la):
pa i njegov odgovor je bio skroz nepotreban kao i moje pisanje za bezveze ;)

kaj ljudi su poctnici zato kaj su se tek sad registrirali....to je isto ko da cu sudit cde po omotu, al dobro...

nego uglavno bio sam siguran da cete bar par biljkica nabrojat s velikim prinosom...jer ovaj put od sadenja hocu dobit maximalan prinos...trazim takve..a posto vi takozvani "experti" nama "pocetnicima" ne znate dat jednostavan odg na jednostavno pitanje...al svejdeno hvala

Na glupo pitanje, dobio si glup odgovor, simple as that ... :pat:
... a i kad se spominje max. količina i tome slično, to nam odma smrdi na komercijalu koja na ovom forumu nije dobrodošla, uglavnom, da si duže sa nama bilo bi ti jasno, uletio si malo padobranski. :sun2:

Ovo o 'ekspertima' ne želim uopće komentirat ... tripuješ žešće.
 
06.02.2009
4
0
0
39
bongash je napisao(la):
Na glupo pitanje, dobio si glup odgovor, simple as that ... :pat:
... a i kad se spominje max. količina i tome slično, to nam odma smrdi na komercijalu koja na ovom forumu nije dobrodošla, uglavnom, da si duže sa nama bilo bi ti jasno, uletio si malo padobranski. :sun2:

Ovo o 'ekspertima' ne želim uopće komentirat ... tripuješ žešće.

meni ovaj forum smrdi na ne znanje
hvala pozdrav
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
e vak novi sam na forum i da odma priupitam nesht...
imam ovo: to je limun.

e i sad on fino digo ovak sve listove gore u nebesa ono sta ja znam sta ga pati...
jedino sta mu moze bit je temperatura...
pa aj vidim da ima puno znalaca pa ak modje neko objasnit..

znaci zanima me samo zasto je tako digla listove gore...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Po mom iskustvu je biljka zadovoljna i sretna kad drži dignute listove, ima viška snage pa bilda dižući listove :) .Meni se čini da sve za 5 sa tvojom biljozom
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
aj super ja se vec bojo da joj je to mal preko 30c previse temp pa ju to kara....
al ak je sretna ja jos sretniji...
fala djaci..
pozz svima!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.671
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
badger badger je napisao(la):
e vak novi sam na forum i da odma priupitam nesht...
imam ovo: to je limun.

e i sad on fino digo ovak sve listove gore u nebesa ono sta ja znam sta ga pati...
jedino sta mu moze bit je temperatura...
pa aj vidim da ima puno znalaca pa ak modje neko objasnit..

znaci zanima me samo zasto je tako digla listove gore...

dda ...daaa...daaa badger badger ima jednog sretnog limuna .. :D:sun2:
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
balcan_smoke
lijepo je to što ti je klijavost 100 posto
alo mojih i torcinih 100 posto i tvojih se prilično razlikuju
tako da vjeruj da smo probali što smo trebali
i da smo shvatili što ne treba

Nisam jos posto vidovit da mogu da vidim tu vasu razliku kljijanja od moga, klijanje ko klijanje, a drugo je nesto sto vi neku filozofiju pametovanja prosipate, druga stvar mogu staviti gdje ocu al ja volim pod kadu da stavim tu nema nista loseg jedino sto nekom kopa oci jedino to heheehh :assshaking:

ne trebam staviti na sred stola i kad mi neko dodje sta je to eto bavim se botanikom, ok ,sta uzgajas uzgajanjem travu, prvo pitanje sto bi mi rekli drogu uzgajas :dog_walk2:, nismo svi svjetki ljudi :2flip:

Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.

:181::181::181::181::181::181:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
onda da ti pojasnim bolje
svi se smijemo još na tvoje zapažanje da su ti se sjemenke napravile za jedno veče
kada ti je niklo iz kante par biljaka i mužjaci pustili bobice sa polenom,tada si bio badzo
to nije bilo tako davno

10 30 2008

badzo je napisao(la):
ljudi pomagajte sta da radim u saksiji imam osam biljki stavljo sam linkove neki su vidjeli neki ne.kad sam je gledo, gledo sam je kroz prozor posto mi stoji na balkonu, i danas izadjem na balkon da vidim, kad primjetim ima dve tri zenske biljke e sad neznam sta da radim.imaju sjemenke al tek su pocele da rastu,da li da ih uklonim ili da ih ostavim javljaju dobro vrijeme do polovine 11 mjeseca pa tako da ce moci da mi stoje jos na balkonu da ih neunosim jos pod lampe,evo slike da vidite taj problem amlo su mutne posto sam sliko sa telefonom.

sada ti učiš nekoga da radi nešto?
a nisi ni jedan grow izgurao,jel te tresu kompleksi neki ?
ako imaš želju za izražavanjem napiši knjigu,samo ne ovdje

kiss šećeru :costumed-smiley-027

nemoj da bude da nisam par puta fino rekao
ali zna se čija je glava najtvrdja
zna se i lijek tako da nije problem ako imaš problema
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
Drizzle je napisao(la):
zanima me koliko teba biljci da naraste i kolikoe su cjene

:signs054:kume treba m a l o vrlo m a l o ali p u n o jako p u n o LJUBAVI!!!
i nadam se da neče bit "crveno MALI.M je nadrkan" ali
batali brate s takim pitanjima:vb_whip: ....:dog_walk2: .... ili rani golobove!!!!
@BALLkANE šo se smaraš sa pazi... ...TI(fafa)FANY brate langzzam i to
do hohoneee!!!pozz.brozz!!!
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
Nisam znao da ovde ima pedera na ovom forumu

Sinko ja sam je uzgojio sto je ti za zivota neces heehhe dobro vidovita zorka, to sto si imo problema bio je moj drug koji se registrovo na ime badzo kojeg ste banovali, koji te je iznakiljo ja sa tim nemam nista, pa te zamoljavam da nemjesas pojmove, jedino ako hoces i samnom da ratujes da napravimo jednu posebrnu rubriku samo ja i ti, nikaki problem da te prosetam :dog_walk2: :knockknock:

Ima jedan vic
bio jedan DEBIL ZVANI B.S :bananabang::bananabang::bananabang:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sa ovakvim postovima ideš stopama svoga "druga".Ako si trenutno nadrkan zbog nečega desetoga dođi bar na ovu stranicu da se smiriš...Ja tako radim...
-Kako si siguran da ima pedera na ovom forumu,upoznao si nekoga osobno ili je neko upoznao tebe?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.