Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
TAMBURO more da brstiš malo al ne previše;):icon_lol:
a šo se harvasta tiče brijem da buš još malo počakal
bar 2-3tj. ako ne i koji dan više...samo strpljivo!!!!
SRETNO i polako POZ...!!!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
cepaj cepaj hedic maleni! samo ga posushi dobro par dana i gensanje
ide tebi to.. strpljenja jos par tjedana i ima da fino pushikas ko covjek.. zena tj :D
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ide mi zahvaljujuci vasim iskustvima koje ste u ovom forumu napisali.nisam vjerovala da je ovako nesto moguce.mislila sam da se sadi u nekim specijalnim,teskim uvjetima,ali ovo ...pa to nije bilo problem.nakon ovoga krece se u nove pohode.s obzirom da volim izazove-neka mi netko navede neku zahtijevniju vrstu za indoor uzgoj-narucila bih sjeme cim prije,svrbi me u prstima.isto tako sadim ove godine napolju. nije mi do mase nego do klase.ono jes da pusim:costumed-smiley-027,ali trazim kvalitetu.htjela bi napolju napraviti bio vutru.pozdrav i hvala-odoh da usjecem nesto i osusim za vikend:bis:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
tambura svaka čast ljiepa je biljka samo linkovi svi nerade , i ako ti je ovo bilo jednostavno prjeđi na hydro :D

preporučio bi ti da si uzmeš amnesia haze od some , odlična vutra mada nije nešt extra teža za uzgojit od ww ali prejeben mix sorti , 80%sativa i 20% indica , eo ti link http://www.somaseeds.nl/seeds/amnesiahaze.html , 130€ al isplati se po meni :)

sa hydrom ti biljke malo brze budu gotove i malo veći prinos pa stoga možeš brže vrtit različite sorte i vidit šta ti najbolje odgovara.

pozz
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44



Ajde malo da mi kazete sta je ovde problem kod ove biljcice!
Radi se o maricnoj biljci pod neonkama!
Voda kojom je zalivam je tacno 6.8 pH
Prehrana Plantela list!
Mislim da je nedostatak magnezijuma!
E sada da cujem vas!!
Molim odgovore samo clanova koji imaju vise od 400 postova !! :icon_biggrin:
 

nvidia

Banned
Banovan
07.01.2009
10
0
0
42
Evo tjedan dana joj je danas.. napravit cu dnevnik po zavrsetku.. imam jos par pitanja

biljka mi dosta raste u visinu a skoro nista u sirinu, znaci visoka je skoro pola olovke a nista se ne granja, citao sam malo po forumu da joj fali svijetla tako da sam priblizio lampu, ventilator da ukljucim ili ne jos? cini mi se da ce ih slomit..
 
23.08.2007
30
12
8
33
nvidia je napisao(la):
Evo tjedan dana joj je danas.. napravit cu dnevnik po zavrsetku.. imam jos par pitanja

biljka mi dosta raste u visinu a skoro nista u sirinu, znaci visoka je skoro pola olovke a nista se ne granja, citao sam malo po forumu da joj fali svijetla tako da sam priblizio lampu, ventilator da ukljucim ili ne jos? cini mi se da ce ih slomit..
kakva je lampa, u kakvom prostoru držiš biljku, moraš malo više opisat ako misliš dobit normalan odgovor.
 

nvidia

Banned
Banovan
07.01.2009
10
0
0
42
klorofil je napisao(la):
kakva je lampa, u kakvom prostoru držiš biljku, moraš malo više opisat ako misliš dobit normalan odgovor.


lampa je 90w obicna jer sam imao namjeru poslije van presadit biljke. lampa je na visini pola metra.. prostor je u kutu sobe zatvoren sa 3 strane
 
23.08.2007
30
12
8
33
reko ti je hejz sve, jest kratko al šta drugo retji :hippy:
pregledaj malo prvo, pročitaj neke dnevnike, prie neg što pitaš ovak banalne stvari.
sretno ;)
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
sta mislite u cemu je problem?
ph nije
i tu se bas vidi di je ova braun fleka da je list popuco ...


aj neka dobra dusa....
pozz!
 
26.02.2009
2
0
0
32
Novi sam na forumu a takodje sam i nov u uzgajanje mare,zacuden sa koliko se razumete u ovu oblast ja sam iz Makedonije i ne verujem da ovde neko zna toliko..Dali bi neko hteo da iskontaktiramo preko msna i mi pomogne oko unutrasnjeg uzgoja ,unapred hvala
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ne bih ta svoja pitanja postavio tu na forum...
jel stvarno mislis da ce ti bolje 1 osoba pomoci nego cijeli forum?
zasta onda sluzi ovo...??
ko zna mozda tvoje iskustvo nekom pomogne...
hm...
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Meni se jednom desilo da biljku koja je bila kod prozora stavim pod 250 MH i najveci listovi su joj se uvili kod spiceva, pa nisam znao da li je to bilo zbog vrucine ili joj se svidelo pa sam je vratio nazad na prozor :p
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma bravo, a šta je to?
vidim da po chatu trguješ :D ROFLYAO
ja osobo sam 1,5-2 godine čitao, proučavao, istraživao 80% unutar ovog foruma, a ostalo van sve dok nisam započeo, ajde ja sam jebiga perfekcionist u nekim stvarima, ali i svaki drugi član, novi i stari, a ima i po forumu 100 tema gdje piše šta i kako
pitanja se postavljaju kad nigdje ne nađeš odgovora, ili ako nađeš negdje van ovog foruma pa onda napišeš tu da i nas prosvijetliš

zaključak da se ne mučiš čitat ovaj post: čitaj druge postove kako započet, šta treba imat i sl. Sad si ti to stavio unutra u neku zemlju šta si mami ukro, a šta češ s boxom, vetilacijom, lampama.... ili misliš outdoor... (malo je prerano)

i varaš se kad misliš da je malo vas makedonaca, ima ih u po forumu, a i prije je bila ona komična ekipa šta smo se lomili čitajuči postove
 
08.01.2009
2
0
0
43
Pozz svima!
Molio bi za malu pomoc.. prvi je grow i nisam htio gnjaviti sa svakakvim glupim pitanjima ali sad bi stvarno molio za pomoc.. ovakva je situacija: bilje u 10.danu cvetanja i dvije su ispale curke, sasvim se ljepo vide pistile ali mi se cini da ja vidim i nesto nepozeljno - tj muski cvijet pokraj pistili pa bi molio ako bi mi netko iskusniji mogao reci jesam u pravu ili samo paranoiziram :spliff:
Prva

Druga


Unaprijed zahvaljujem,

Veliki Beli :baby:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.